Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
😠 😠 😠 😠 jestem w szoku.... i wściekła... Musiałam podjechać dziś na miasto żeby zapłacić tacie ubezpieczenie... niestety byłam skazana na komunikację miejską bo mężulek w pracy.... wsiadłam do autobusu... żadnego wolnego miejsca... ok stanęłam sobie w kąciku i sobie stoję... przede mną siedziały dwie starsze kobiety, a za nimi dwie młode siksy.... kiedy jedna z tych pań powiedziała do nich że może by mi miejsca ustąpiły to usłyszałam tekst "jak miała siłę nogi rozkładać to teraz niech ma siłę stać" 😮 😮 😮 mówię Wam aż się zagotowałam ze złości... nie powiedziałam nic ale tak sobie pomyślałam że mam nadzieję że któregoś pięknego gorącego dnia to ona będzie w 9 miesiącu ciąży i znajdzie się na moim miejscu...
Ja nie oczekuję specjalnego traktowania z powodu mojej ciąży... ale odrobina szacunku chyba mi się należy... 🤢 🤢 🤢





Ja chyba bym zabiła!!! Nie przejmuj się kochana. U nas już takie posrane społeczeństwo, każdy widzi tylko czubek własnego nosa 😞 Mi też jedna stara baba dogadała w autobusie i od tamtej pory unikam komunikacji miejskiej jak ognia :/ Ech ludzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moniczka , gratulacje! 🙂

Kasia, to rzeczywiście niemiła sytuacja Cię spotkała, bardzo mi przykro. Ja z kolei pamiętam sytuację, gdy jakaś starsza pani ustąpiła mi miejsca jak byłam w 5. miesiącu i byłam tym bardzo mile zaskoczona i bardzo wdzięczna, bo straszny ścisk był w autobusie.

Ja dziś o 12 mam KTG, ciekawe czy wyjdą jakieś skurcze.

Miłego dnia Brzuszki i Mamuśki Kwietnióweczki 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jasne zdarzają się miłe sytuacje, ale niestety tych niemiłych też jest sporo. I właśnie to mnie boli. Ludzie nie potrafią postawić się na miejscu drugiego człowieka, tylko oceniają, krytykują i każdy najmądrzejszy. A przecież kobieta w ciąży od zawsze była świętością, w takim przekonaniu wyrosłam, a teraz kiedy sama noszę pod sercem dzidziusia okazuje się, że jest inaczej. W kolejce ktoś prędzej się wepchnie niż przepuści :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczybny słonecznie... 😉

Ale dzisiaj za mna calutka nocka przespana..... juz nie wiemkiedy tak dobrze spalam....a teraz dzionek tez sie super zaczal...pogoda dopisuje wkoncu....

Czas na majówke... 😉
oj...jak to brzmi....się zacznie rozpakowywanie wkoncu już majowe.... 😉

buziole.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamajka napisał(a):
No jasne zdarzają się miłe sytuacje, ale niestety tych niemiłych też jest sporo. I właśnie to mnie boli. Ludzie nie potrafią postawić się na miejscu drugiego człowieka, tylko oceniają, krytykują i każdy najmądrzejszy. A przecież kobieta w ciąży od zawsze była świętością, w takim przekonaniu wyrosłam, a teraz kiedy sama noszę pod sercem dzidziusia okazuje się, że jest inaczej. W kolejce ktoś prędzej się wepchnie niż przepuści :/


niestety masz rację... ale szkoda nerwów na szarpanie się z takimi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelka_17 napisał(a):
Pytałam koleżanke pisała ze to normalne


ewelka mój maluch mniej aktywny jest od paru dni i wczoraj jak mówiłam o tym lekarzowi to kazał liczyć ruchy i jakby było ich coraz mniej to mam dzwonić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
hej Kochane Moje!

powrocilam od lekarza! i co... i KTG porodowych skurczy nie wykazalo!! 🤢
na wykresie dochodzilo czasem do 20, a do porodu musi byc minimum 80, takze jeszcze musze sie z tym bolem pomeczyc!
Aneczka mnie tez w plecach boli i w posladkach i juz wszedzie!!!
a Synus wazy..... (+) (-) 3800 !!!! 🤪 jak mi Dr powiedziala to zapytalam jeszcze raz! jaki klocek! matko, jak ja go urodze!?
az sie boje powoli coraz bardziej! ciekawe czy te pomiary sa prawdziwe!!?? 🤨

Martyna, ale Wasza Henczka tez juz duza! jak na 37 tydzien! jej, ale bedziemy miec Male grubaski 🙂 hehehe





no Nasz MAluszek ważył tydzień temu czyli w 37tyg.3580kg, wiefc tez spory grubasek bedzie... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Dziewczyny nie przejmujcie sie waga dzieciaczkow.Nasz Kevinek tez mial 3650 gram wazyc,a urodzil sie z waga 3230 gram! Tez bylam zazskoczona.Te namiary mierzone przez ginekologa sa przypuszczalne 🙂

mnie na kazdym badaniu lekarze powtarzaja ze wynik to +/- 25%. wiec ja jakos bardzo nie przyzwyczajam sie do liczb ktore pokazuje maszyna.. bo wg maszyny usg powinnam byla urodzic dwa dni temu.. tjaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...