Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ładnie, nadrobiłam zaległości a wszystkie uciekły ;p 😉
Wróciłam od chrześniaka... u nas też troszke pada :/
Zjadłam obiadek i teraz się położę.... może nawet się zdrzemnę, bo taka jakaś senna jestem...

Kasiu, powodzenia na sesji 😉 oby fajnie wyszło 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Kasiu ja cos osłabłam.. ale nic mnie nie boli... zauważywłam ze łapie mnie wieczorami.. trzymaj sie!!!
ja ide sie połozyc 🤔

mnie tez skurcze glownie lapia wieczorami, tzn wtedy najbardziej boli bo ktg pokazuje ze mam skurcze w trakcie dnia rowniez. a masz tak, ze jak sie polozysz to nasilaja sie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja niedawno wróciłam od lekarza, KTG żadnych skurczy nie wykazało, za to pani doktor powiedziała, że główka już zeszła na dół no i mam małe rozwarcie! Półtora palca 🙂 Jeżeli do tej pory nie urodzę to 4.05 tak czy siak mam się wybrać na izbę przyjęć.
A jak wróciłam to widziałam na majtkach ociupinkę krwi, ale chyba nie ma co panikować bo to naprawdę tylko troszkę było. Pewnie doktor przy badaniu mi coś tam podrażniła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojojj Adka to niezly kolosik z tej twojej corci 🙂 dobrze ze odwrocona glowka w dol,bo pamietam ze sie martwilas.
Fijolek ja kiedy bylam w szpitalu skurcze takze nasilaly sie wieczorami, ale kiedy lezalam i tak byly lzejsze i do zniesienia.to tak dla twojej informacji 🙂
stawiam . i ide zerknac na tv bo juz zapomnialam troszke ze takie cos jest, a moze i lepiej wole w tej chwili spacery z synkiem niz tv. a jutro wizyta poloznej, od rana bedzie pucowanko w domu choc wiem ze to nie jest zadna wizyta sanepidowska 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Ojojj Adka to niezly kolosik z tej twojej corci 🙂 dobrze ze odwrocona glowka w dol,bo pamietam ze sie martwilas.
Fijolek ja kiedy bylam w szpitalu skurcze takze nasilaly sie wieczorami, ale kiedy lezalam i tak byly lzejsze i do zniesienia.to tak dla twojej informacji 🙂
stawiam . i ide zerknac na tv bo juz zapomnialam troszke ze takie cos jest, a moze i lepiej wole w tej chwili spacery z synkiem niz tv. a jutro wizyta poloznej, od rana bedzie pucowanko w domu choc wiem ze to nie jest zadna wizyta sanepidowska 🙂 buziaki


Tak Hussi martwiłam sie ale w tym przypadku chyba bym wolała cesarke przecież w takim tempie to córcia do porodu może ważyć z 5 kilo .4 tygodnie temu ważyła 2500g.przez 4tyg przybrała 1600g.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Kasiu ja cos osłabłam.. ale nic mnie nie boli... zauważywłam ze łapie mnie wieczorami.. trzymaj sie!!!
ja ide sie połozyc 🤔

mnie tez skurcze glownie lapia wieczorami, tzn wtedy najbardziej boli bo ktg pokazuje ze mam skurcze w trakcie dnia rowniez. a masz tak, ze jak sie polozysz to nasilaja sie?


no własnie jak sie kłade to skurcze słabna.. te porodowe.. -to czy chodzisz, czy siedzisz czy lezysz nasilaja sie , oraz nie mijaja.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
hussi31 napisał(a):
Ojojj Adka to niezly kolosik z tej twojej corci 🙂 dobrze ze odwrocona glowka w dol,bo pamietam ze sie martwilas.
Fijolek ja kiedy bylam w szpitalu skurcze takze nasilaly sie wieczorami, ale kiedy lezalam i tak byly lzejsze i do zniesienia.to tak dla twojej informacji 🙂
stawiam . i ide zerknac na tv bo juz zapomnialam troszke ze takie cos jest, a moze i lepiej wole w tej chwili spacery z synkiem niz tv. a jutro wizyta poloznej, od rana bedzie pucowanko w domu choc wiem ze to nie jest zadna wizyta sanepidowska 🙂 buziaki


Tak Hussi martwiłam sie ale w tym przypadku chyba bym wolała cesarke przecież w takim tempie to córcia do porodu może ważyć z 5 kilo .4 tygodnie temu ważyła 2500g.przez 4tyg przybrała 1600g.


Adus nie martw sie waga Juleczki.. nam Pan dr powiedział ze dzidzi na koniec juz w takim tempie nie rosna..
także nie martw sie na zapas kochana... ja juz nie mysle o wadze.. bo by człowiek zwariował 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...