Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tym bez czopa serdecznie gratuluję 😜
Właśnie robię dla Was nową stronę. Pewnie niektóre z Was na dniach urodzą, więc jest szansa, że zainteresuje Was strona zbudowana identycznie jak Brzuszek.Net - taki sam formularz rejestracji, takie samo forum, profil itp. tylko treść, działy na forum stworzone pod kątem mam.
Powstaje również kalendarz rozwoju dziecka - w tej chwili dostępny jest pierwszy dzień życia dziecka - jak wygląda niemowlę po urodzeniu oraz opis 1 tygodnia życia.

Zapraszam na www.mamusie.net 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamargaretka napisał(a):
Jeszcze Dzidziuś w Brzuszku ale zarejestrowałam się już na nowej stronce 🙂
super 🙂
Dzięki. Zależy mi na tym, żeby ją rozkręcić, a konkretnie forum. Im więcej wpisów na nowym forum, tym większa szansa, że będzie szybciej tam więcej mamusiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 😘

Ale pospałam ☺️
Ale nie chciałam budzić Męża, więc nie wstawałam 😉
Ja dzisiaj jadę do rodziców, więc jakoś zniosę ten następny samotny dzień...
Za to od jutra weekendujemy się Mężem 🙂

Piosenka dla Was Majóweczki 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=KOOuId16P9E 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki! Przyszłam się przywitać z wami 🙂 🙂

No my nockę przeżyliśmy super. Młody co 3 h wstawał na jedzenie i śpi... Gorzej z Anielką jak on zapiszczy to ta budziła się i krzyczała ,, DZIUDZIU SPI!!!!!!!" i dalej spać 🙂 🙂 idę się ogarnąć bo szew kurczę mocno ciągnie więc zaczynam dzień aktywnie żeby go rozciągnąć 🙂 wiecie, że już nie mam 10 kg ?? zostało mi 4 🤪 🤪 tylko macica -flaczek został bo jeszcze się nie obkurczyła, wiem, że będę miała z nią problem niestety 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Majowo! no to teraz oficjalnie majoweczki (choc ja tez powinnam) mozecie sie rozpakowywac, na czele chyba Aneczka,Fijolek,KasiaGwiazdka wiec kochane czekamy!
u nas rano bylo brzydko ale widze sie rozpogodzilo,poki co Piotrus spi ale jak sie obudzi,nakarmie go i pojdziemy na jakis spacerek 🙂 poki co ide zjesc sniadanko bo dopiero mam na to chwile no i do pozniej kochane. aha Marinko ja tez plakalam kiedy zobaczylam Piotrusia 🙂 buziaki dla Jozka 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hhihihihihi Kochana Anielka! 🙂

marinka ale fajnie czytać jak dobrze sobie radzicie 🙂
Dwójka dzieciaczków i jeszcze masz czas, żeby do nas napisać - niesamowite - brawa dla Ciebie! 🙂

hussi u Ciebie też taki spokój i radość z macierzyństwa... 🙂 Cuuudnie 🙂

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma jestem bardziej zorganizowana niż kiedykolwiek indziej 🙂 🙂 Anielka teraz śpi Księcium Paniem śpi 🙂 🙂 🙂 ja umyta najedzona i giiiiiit jest 🙂 🙂 6 idę do szpitala będą zdejmować niteczkę z rany

hussi widzę, że też radzisz fajnie sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Joma jestem bardziej zorganizowana niż kiedykolwiek indziej 🙂 🙂 Anielka teraz śpi Księcium Paniem śpi 🙂 🙂 🙂 ja umyta najedzona i giiiiiit jest 🙂 🙂 6 idę do szpitala będą zdejmować niteczkę z rany

hussi widzę, że też radzisz fajnie sobie 🙂


Marinka z Ciebie chyba jest jakaś SuperMama! Tak na luzie piszesz, a dopiero Cię cieli! Wszystko lekko Ci idzie, dzieci szczęśliwe, mama szczęśliwa. No podziwiam i kłaniam! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam szczerze ze pierwszy tydzien byl ciezki,wszystko bylo takie nowe,obce balam sie ze z wieloma rzeczami nie dam rady, na wszystko brakowalo mi czasu, a w tej chwili choc wciaz poznaje co to macierzynstwo wszystko jest prostsze i do zrobienia 🙂 dzieki kochane za mile slowa.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hussi ja właśnie sobie uświadomiłam, że Twój Piotruś ma już prawie 2 tygodnie! Ale to leci 🙂

Ja jak tak czytam jak piszecie...to z jednej strony myślę, że to nie takie trudne, ale z drugiej strony myślę czy i ja sobie tak będę radzić i stresior mnie łapie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
powiem wam szczerze ze pierwszy tydzien byl ciezki,wszystko bylo takie nowe,obce balam sie ze z wieloma rzeczami nie dam rady, na wszystko brakowalo mi czasu, a w tej chwili choc wciaz poznaje co to macierzynstwo wszystko jest prostsze i do zrobienia 🙂 dzieki kochane za mile slowa.buziaki


A no też oczywiście podziwiam tym bardziej Hussi debiutantkę! 😁
Ja to nie wiem jak się ogarnę po porodzie, ze mnie taki cienias jest...

Brawo dla Was dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
dobry 🙂 🙂

Ale miałam dzisiaj snów.. ło matko...
i Aneczka mi się śniła.... :> Że 3 maja ma rodzić ;D ciekawe, czy to sen proroczy 😉

U nas też pogoda do chrzanu... 😞

Marinka
ale to musiał być piękny moment jak już Józka na brzuszku miałaś 🙂 Aj, niedługo my... 🙂


Witam i ja.
Mi też się dzisiaj śniło masę dziwnych snów a między innymi, ze wróciłam ze szpitala ale Majeczka musiała jeszcze tam chwile zostać ale miałam jej zdjęcia i oglądaliśmy je z mężem zastanawiając się do kogo z nas jest podobna... Mam nadzieję, że nie był to sen proroczy i że nasza niunia wróci ze mną do domku. A tym czasem pozdrawiam wszystkie Brzuszki dwupaki i te z maluszkami. A! I zarejestrowałam się na Mamusie.net chociaż mój czop uparcie siedzi na swoim miejscu...
Marinka! Jeszcze raz gratulacje i pozdrowienia i jak będziesz miała chwilkę to daj znać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijołku - a moja urodziła mnie miesiac wczesniej. tesciowa już powoływała się na jakieś badania łódzkich naukowców i "krakała" że ja też urodzę wczesniej.... a póki co nic się nie zanosi - a chodzę już z brzuszkiem dłużej niż moja mama 🙂 Dzidziuś daje Ci po prostu wolny wekendzik majowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Fijołku - a moja urodziła mnie miesiac wczesniej. tesciowa już powoływała się na jakieś badania łódzkich naukowców i "krakała" że ja też urodzę wczesniej.... a póki co nic się nie zanosi - a chodzę już z brzuszkiem dłużej niż moja mama 🙂 Dzidziuś daje Ci po prostu wolny wekendzik majowy 🙂

no a co w przypadku jesli nie urodze do 5 maja? wywoluja porod? czy czekaja? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...