Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Joasiu mnie nie bola cycuchy, tylko czasem swedza sutki 😁 😁

to tak jak mnie ale bym sie wydrapała ze hej 😁


no cóż, różne objawy u różnych kobiet 🙂 jakoś to przeżyję, dla maluszka wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie wieczornie! po wizycie pani doktor w miare ok, maluch w tym czasie niestety dostal kolki, strasznie bylo mi go szkoda i jestem przy tym wykonczona, na szczescie pani doktor przepisala kropelki, opowiedziala troche o szczepieniach i powinno byc dobrze. ide sie wykapac i padne na pysk, dobrze ze jeszcze mam meza w domu gdyby nie jego wsparcie byloby kiepsko... buziaki dla was i do rozpakowywania sie ale juz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Ja już po wizytce 🙂
Malutki waży 3000g 🙂
U mnie szyjka miękka, skrócona o połowę i jak to lekarz określił jak tak będzie się skracać to powinnam urodzić do terminu - no ale wiadomo - wszystko zależy od Dzideczka 🙂
Niuniu na USG cudnie ssał kciuka ☺️
A nam troszkę smutno było żegnać się z lekarzem...baaaardzo miło wspominam wizytki u niego 🙂

Ja dzisiaj mam Mężusia więc spadam z Brzuszka 😉


PS. Monika to Wasze zdjęcie jest po prostu cuuuuudne! 🙂


😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem.. 🙂
Aneczka kończyny obolałe ale daje radę.. 🙂
mam problem..bo moję rozstępy na brzuchu zrobiły się bardzo czerwone i wydaje mi się że pare krostek wyskoczyło...nie wiem czy to nie jakieś uczulenie...poczytałam trochę w necie i już mam stracha takie rzeczy piszą.. 😞 chyba się przejdę na IP...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciiiiłam 🙂
Ale mąż mi zabiera laptopa na jakieś spotkanie, więc tylko na chwilę weszłam się zameldować, że cała i zdrowa jestem tylko straaassznie zmęczona... A dzidek dziurę mi zaraz zrobi w brzuchu i tak żebra mnie bolą przeokropnie 😞 uffff... ale trochę się tam wysiedziałam, więc teraz wezmę sobie ciepłą kąpiel i przygotuję się na jutrzejsze 2 kolokwia 🤪 🤢 🙂 🙂

Także może jeszcze wejdę ok 23.00 😉 :P Pewnie Aneczka będzie (nocny marek:P)
A gdybym już nie wchodziła to życzę Wam DOBREJ NOCKKI :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane wrocilam chcialam sie odmeldowac ze wszystko ok u mnie malemu nie spieszno no i wkoncu naprawili mi laptopa 🙂 🙂 bez niego jak bez reki normlanie i bez brzuszka tez byla tragedia hehe

pewnie mam sporo do nadrobienia wiec chyba zaczne teraz bo pewnie skoncze jutro hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wkoncu.... 😜 nadrobilam 85 stron 🤪 😮 masakra ile naskrobalyscie ale widze ze dzis spokojniej....ja tez jeszcze chwile posiedze i uciekam do lozeczka....brzuszek sie napina i boli...juz od wczoraj tak mam a wczoraj skurcze mnie znow lapaly przez 2 godziny co 5 minut mialam na pogotowie jechac ale bylam 50km od domu 🥴 no ale przeszlo.....
a malemu chyba dobrze w tym jego M1....eh juz bym chciala miec porod za soba i jego przy sobie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak tak to ja "nocny marek " heheh , a kolezanka Martyna wkuwa ???
😁 😜 😜
niedawno tescie odjechali.. i jakiego dołka złapałam, mama chyba nie przemyslała i powiedziała do mnie jeszcze pewnie z tydzien i urodzisz... 😮 😮 😮 😮 😮 az i mi sie na płacz zebrało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczko Bartuś wycałowany 🙂 życzę aby ta Twoja Martynka zechciała już wyjść. To wspaniałe tulic swoje dzieciątko. Synus jest taki grzeczny, że mamy wrażenie że go nie odebraliśmy śpi, je albo spokojnie leży był tylko problem z kąpielą. Strasznie płakał przez ta chora pupke, ale mamusia mu ja teraz wyleczy. Uciekam troszkę pospać póki mały śpi caluski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia bardzo sie ciesze ze masz Bartusia juz ze soba tymbardziej po twoim wczorajszym opisie sytuacji, zobaczysz jest juz w twoich rekach to znaczy ze szybciutko sie wyleczy i bedzie silny zdrowy chlopak.
Aneczka glowa do gory nawet jesli zostal ci tydzien to tylko tydzien, lepiej ze urodzisz po terminie a nie daj boze przed, Martynka wie co robi 🙂
ale jestem jakas wykonczona, chyba jeszcze chwilka i ide spac. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Aneczko Bartuś wycałowany 🙂 życzę aby ta Twoja Martynka zechciała już wyjść. To wspaniałe tulic swoje dzieciątko. Synus jest taki grzeczny, że mamy wrażenie że go nie odebraliśmy śpi, je albo spokojnie leży był tylko problem z kąpielą. Strasznie płakał przez ta chora pupke, ale mamusia mu ja teraz wyleczy. Uciekam troszkę pospać póki mały śpi caluski 🙂


super, kochany synus 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...