Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

Aneczko nie byłam na IP...tych krostek mam kilka no ale są...wypiłam wapno i czekam do rana...jak nic się nie zmieni to mężuś mnie z rańca zawiezie...zobaczymy...
Aneczka głowa do góry i nie smutaj się nam..nie martw się Martynka napewno zaraz będzie chciała wyjść... 😘
Mamusia20 to super, że maleństwo jest już z Wami.. 🙂
ja też mówie Dobranoc bo oczy mi się już zamykają...i jakoś słabo mi się zrobiło... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mamusia20, ciesze sie, ze Bartus juz z Wami w domu 🙂 I rewelacja, ze bez problemu mozesz karmic po takiej wymuszonej szpitalnej przerwie! 🙂

Monalissa, super zdjecie!

Joma, duzy Twoj Mariuszek, moj Tomek to chucherko.. 2700 g, stan na dzisiaj, czyli 38 tyg. +1 dzien. U mnie szyjka rozmiekczona, ale jakos nie widac, zeby sie skrocila i pewnie bez problemow dotrwam do terminu albo nawet przenosze.
Kolejna wizyta 20 maja, czyli dzien po terminie wg OM, jesli nie urodze do tego czasu. No i wtedy zaczniemy ewentualnie myslec o wywolywaniu. Wg USG termin mialam na 25.05 i nabieram coraz wiekszej pewnosci, ze Tomek sprawi mi prezent na dzien matki albo na moje urodziny - dzien pozniej 😁 Z dretwieniem i mrowieniem reki nic nie mozemy zrobic, bole w spojeniu tez musze przetrzymac, wiec licze, ze Maly zdecyduje sie wyjsc na swiat nieco szybciej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!!!
Jak jak zwykle już sny miałam porypane do kwadratu.... 🤔 🤔

Ale mam inny problem!!! GŁOWA MNIE TAK BOLI PRZEZ CAŁĄ NOC I TERAZ JAKBY MI KTOŚ CHCIAŁ KIJEM ROZWALIĆ!!! MOGĘ WZIĄĆ JAKĄŚ TABLETKĘ? APAP CZY IBUPROM? POMOOOOCY, ZARAZ UMRĘ.... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Dzień dobry!!!
Jak jak zwykle już sny miałam porypane do kwadratu.... 🤔 🤔

Ale mam inny problem!!! GŁOWA MNIE TAK BOLI PRZEZ CAŁĄ NOC I TERAZ JAKBY MI KTOŚ CHCIAŁ KIJEM ROZWALIĆ!!! MOGĘ WZIĄĆ JAKĄŚ TABLETKĘ? APAP CZY IBUPROM? POMOOOOCY, ZARAZ UMRĘ.... 😞 😞

hej :* z tego co wiem Kochana to ibupromu absolutnie, albo apap albo paracetamol :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Dzień dobry!!!
Jak jak zwykle już sny miałam porypane do kwadratu.... 🤔 🤔

Ale mam inny problem!!! GŁOWA MNIE TAK BOLI PRZEZ CAŁĄ NOC I TERAZ JAKBY MI KTOŚ CHCIAŁ KIJEM ROZWALIĆ!!! MOGĘ WZIĄĆ JAKĄŚ TABLETKĘ? APAP CZY IBUPROM? POMOOOOCY, ZARAZ UMRĘ.... 😞 😞

hej :* z tego co wiem Kochana to ibupromu absolutnie, albo apap albo paracetamol :*

Dzięki Kochana..... wezmę i mam nadzieję, że przejdzie.... 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Dzień dobry!!!
Jak jak zwykle już sny miałam porypane do kwadratu.... 🤔 🤔

Ale mam inny problem!!! GŁOWA MNIE TAK BOLI PRZEZ CAŁĄ NOC I TERAZ JAKBY MI KTOŚ CHCIAŁ KIJEM ROZWALIĆ!!! MOGĘ WZIĄĆ JAKĄŚ TABLETKĘ? APAP CZY IBUPROM? POMOOOOCY, ZARAZ UMRĘ.... 😞 😞

hej :* z tego co wiem Kochana to ibupromu absolutnie, albo apap albo paracetamol :*

Dzięki Kochana..... wezmę i mam nadzieję, że przejdzie.... 🤨 😞


Mój lekarz mówił że czasem warto wziąć nawet dwie na raz jeśli ma pomóc niż męczyć siebie i Maluszka 🙂 mam nadzieję że szybko Ci pomoże 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie,
za mna przespana kolejna noc w szpitalu. wieczoem jak dzika lazilam po schodach i kucalam - to podobno pomaga. nie chce siedziec ciagle na tylku bo potem sie wogole nie rusze 😞
no i nie powiem, w nocy bardzo bolesne skurcze mnie obudzily i rano rowniez czulam je. zatem wierze ze to skutkuje.. moze sie uda bez ingerencji lekarzy.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
witajcie,
za mna przespana kolejna noc w szpitalu. wieczoem jak dzika lazilam po schodach i kucalam - to podobno pomaga. nie chce siedziec ciagle na tylku bo potem sie wogole nie rusze 😞
no i nie powiem, w nocy bardzo bolesne skurcze mnie obudzily i rano rowniez czulam je. zatem wierze ze to skutkuje.. moze sie uda bez ingerencji lekarzy.. 🙂

no to 3mam kciuki, żeby się ruszyło 😉 😉 Kucaj, śmigaj po schodach, rób pompki 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
fijolek napisał(a):
witajcie,
za mna przespana kolejna noc w szpitalu. wieczoem jak dzika lazilam po schodach i kucalam - to podobno pomaga. nie chce siedziec ciagle na tylku bo potem sie wogole nie rusze 😞
no i nie powiem, w nocy bardzo bolesne skurcze mnie obudzily i rano rowniez czulam je. zatem wierze ze to skutkuje.. moze sie uda bez ingerencji lekarzy.. 🙂

no to 3mam kciuki, żeby się ruszyło 😉 😉 Kucaj, śmigaj po schodach, rób pompki 😉 🙂

hehe robie wszystko na co wpadne 🙂 masuje brzuchol, podszczypuje piersi.. ehh wuobraznia ludzka nie zna granic... ☺️ ale zeby nie bylo, rozmawialam z dwoma poloznymi i tez poradzily chodzenie po schodach i kucanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
fijolek napisał(a):
witajcie,
za mna przespana kolejna noc w szpitalu. wieczoem jak dzika lazilam po schodach i kucalam - to podobno pomaga. nie chce siedziec ciagle na tylku bo potem sie wogole nie rusze 😞
no i nie powiem, w nocy bardzo bolesne skurcze mnie obudzily i rano rowniez czulam je. zatem wierze ze to skutkuje.. moze sie uda bez ingerencji lekarzy.. 🙂

no to 3mam kciuki, żeby się ruszyło 😉 😉 Kucaj, śmigaj po schodach, rób pompki 😉 🙂

hehe robie wszystko na co wpadne 🙂 masuje brzuchol, podszczypuje piersi.. ehh wuobraznia ludzka nie zna granic... ☺️ ale zeby nie bylo, rozmawialam z dwoma poloznymi i tez poradzily chodzenie po schodach i kucanie.

Moja mama też biegała ze mną po schodach 🙂 więc pewnie pomaga 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam Was Niunia.. 😘
ja dziś wyjątkowo całą noc przespałam nawet siusiu nie wstawałam...
Martynko to nie dobrze, że Cię główka boli ale tak jak Kasia pisała lepiej wziąć tabletkę niż się męczyć...jak ja leżałam w szpitalu to mi dawali paracetamol więc jedna nie zaszkodzi...
co do przyspieszenia porodu i chodzenia po schodach to mi się śmieszna akcja przypomniała...mojego Karola Bratowa jak rodziła też jej kazali chodzić po schodach to ta wsiadła w windę i jeździła między piętrami... 😁 😁 😁
idę się szykować i na miasto z miśkiem więc pewnie będe za pare godzin...
Buziole 😘
Martynko uważaj na siebie.. 🙂
Fijolku 3mam kciuki, żeby się coś ruszyło.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 😁
Wstałam, zjadłam śniadanko i podczytuję. Wczoraj posprzątałam, zrobiłam zakupy, później przyjechali goście i mieliśmy grilla a dziś w planach delektowanie się słonkiem i książką na tarasie.

Ciekawa jestem jak tam Jamargaretka ze swoim maleństwem, czekam na informacje żeby wpisać jej maleństwo w tabelkę.

Fiołku życzę ci żeby te skurcze to było to i żebyś nam za parę godzin napisała, że fasolinka na świecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

ja juz po sniadanku ide troche ogarnac co nieco i siebie przy okazji 😜

moj synek tez dzis leniwy ale nogi to mi wbija pod zebra masakrycznie 🙂

Miłego dnia dziewczynki bede zagladac...weekend sie zaczal to pewnie i spokojnie na forum bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się czuję tragicznie 😞. Gardło mnie boli, w nosie kręci, kicham i głowa mnie pobolewa i ogólnie żle się czuję 😠 😞
jeszcze na końcówkę jakieś przeziębienie musiało mnie dopaść 😠
Wczoraj troszku leżałam, ale dziś chyba nie będę wychodzić spod kołdry...
Zjadłam śniadanie idę z rozpędu posprzątam w kuchni i wracam z ciepłą herbatą do łóżka 😞
a takie dziś piękne słońce 😠
Miłego dnia Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Ja dzisiaj wyjątkowo się wyspałam, więc czuję się w miarę wypoczęta, ale sny to miałam bujne! 🙂
No i śnił mi się nasz Synek, ale taki już 3-letni 🙂


Anonimosia
mówisz, że duży? Nasze Maluszki raczej z tych mniejszych, bo np Martynki Haneczka ostatnio ważyła 3,5kg 😉


Fijolek
trzymam kciuki, żeby coś ruszyło! 🙂
Ja też zaczęłam uskuteczniać schody itp, bo tak boję się tego przenoszenia...

Aneczka za Ciebie też! 🙂 Nie słuchaj teściowej! 🙂

Mamusia tak się cieszę, że Bartuś jest już z Wami 🙂
Niech zdrowo rośnie! 🙂
Teraz już jest pod odpowiednią opieką 🙂

Wiecie...tak myślałam, że Jamargaretka pierwsza zalogowała się na nowym serwisie Mamusie i pierwsza została Majową mamusią 😉
Ciekawe co tam u niej i Maleństwa...



U mnie dzisiaj fatalna pogoda...zimno, deszcz 😞

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka ja tez juz po sniadanku ale sprzatac mi sie nie chce i nic mi sie nie chce misiek z ranca do pracy pojechal ehhh a mielismy robic przemeblowanie a tak to se moge tylko poprasowac moze chociaz lazienke przelece no i u nas niestety wschodni niż wiec zimno wieje i mokro
jaki nastrój taka pogoda
Mamusia 20 super ze malenstwo juz przy tobie wietrz pupcie to szybciej sie wygoi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...