Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja właśnie wróciłam i nie ma co nadrabiać 🤪 😜

Objedzona jestem na maxa... bo po obiedzie u rodziców jeszcze do mojej babci pojechaliśmy a tam... nie ma przebacz... trzeba zjeść trochę kaszanki i kiełbasy 😁 więc jeszcze troszkę dopakowałam ☺️ ☺️

A teraz słodki relaks...! Nic już więcej nie robię!!!

KasiaGwiazdka... jak tam?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem jestem 🙂
dziekuje kochana Martynko ze przekazałas... 🙂 🙂
KAsiagwiazdka napisała :
" nasz synek jest juz na swiecie, godz. 14:02, 3940 g, 54 cm, 37 cm obwód główki, 10 pkt, CC ze znieczuleniem w kregosłup, maluszek spi golutki na oich piersiach , jest cudny, Teraz kolej na Was Kochane ! "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
My mamy ten: w około głowki jest rulonik, żeby główka sie nie chwiała...
http://www.autofoteliki.pl/maxi-cosi-cabriofix,2,60,103.html#
kolorek inny.



No ja tez mam taki fotwlik tylko kolorek inny, i on ma specjalna wkladke fla masluzkow... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
jestem jestem 🙂
dziekuje kochana Martynko ze przekazałas... 🙂 🙂
KAsiagwiazdka napisała :
" nasz synek jest juz na swiecie, godz. 14:02, 3940 g, 54 cm, 37 cm obwód główki, 10 pkt, CC ze znieczuleniem w kregosłup, maluszek spi golutki na oich piersiach , jest cudny, Teraz kolej na Was Kochane ! "



Gratulacje Kochana!![color=red][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
jestem jestem 🙂
dziekuje kochana Martynko ze przekazałas... 🙂 🙂
KAsiagwiazdka napisała :
" nasz synek jest juz na swiecie, godz. 14:02, 3940 g, 54 cm, 37 cm obwód główki, 10 pkt, CC ze znieczuleniem w kregosłup, maluszek spi golutki na oich piersiach , jest cudny, Teraz kolej na Was Kochane ! "

Super, że Kasia już tuli swojego syneczka!! 🙂 eh... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ale duzy kasi synek 🙂
mam dla Was kolejna rada dziewczyny spijcie ile mozecie nawet w dzien, lencie sie, nic nie robcie bo pozniej to nawet zapalki w oczach nie pomoga ani sniadania nie bedzie kiedy zjesc 😞 🙂

Gosia nie strasz 😜 😘
Ale faktycznie się narazie lenimy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
mam potwierdzone ze jutro od rana dostane Prepidil w zelu. Trzymajcie zatem kciuki!
Skurcze sie u mnie nasilaja ale nie mam rozwarcia. Mam nadzieje ze to jutro zadziala!!


bedziemy trzymac kciuki,,,zeby sie udało , zeby zadziałało, i zeby mała juz wyskoczyła !! jak cos bedziemy czekac na wiesci... !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja wróciłam.. 🙂 pochłonęłam gofera na spacerze, spotkaliśmy znajomych poprawiłam pizzą i jestem przejedzona... 🤢
Kasiu Kochana gratulacje... 🙂 ale fajnie czytać radosne nowiny.. 🙂
Fijolku 3mam kciuki żeby wszystko poszło jak należy...i oczywiście czekamy na wiadomości.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiagwiazdka gratuluję z całego serduszka Kochana...Cieszymy się razem z Wami 😁 😁 😁
Fijolku za Ciebie i Twoją Fasolinke trzymam kciuki...już nie długo 😉
Gosiu moja mama i ciocia też mi tak mówią,spij i wypoczywaj póki możesz bo potem nie będzie na to czasu...
Hussi a jak Ty i Wasz Piotrus???Dobrze już???
Antenko,Martynko Wy Obżartuszki 😜
Aneczko czuję w kościach że teraz chyba Twoja kolej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znów mam za duże ciśnienie mimo tego że Pan doktor już zwiekszył mi dawkę 😞
Martwi mnie to,jak jutro tak będzie to do szpitala trzeba pojechac...eh...zawsze coś.
Ja rowniez się z Wami żegnam...Dobranoc,spokojnej,przespanej nocy. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny! Apel do was, do tych wierzacych i tych nie, modlcie sie prosze za mojego synusia, zdiagnozowano u niego ropne zapalenie opon mozgowych, diagnoza na szczescie jest szybka, leczenie podjete, musze byc dobrej mysli bo z tego da sie wyjsc, ale potrzebuje wsparcia mentalnego, psychicznego dlatego tu pisze, Piotrus nie cierpi, je, spi, robi kupki 🙂 ale ma tez goraczke i pojedyncze drgawki... o swoim samopoczuciu sie nie wypowiem bo jego nie ma... buziaki i dobrej nocy...[color=purple][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...