Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
manki to mamy takie same plany! Ja właśnie jem śniadanie i zraz po tym zabieram się za porządki bo nakurzyło się strasznie w domku od soboty. Wyciągnę też jakieś mięsiwo na obiad do rozmrożenia a w przerwie miedzy sprzataniem a robieniem obiadu mam zamiar byczyć się z książka na tarasie.

Chyba zaczynam się lekko stresować, ostatnio jak się budzę to towarzyszy mi jedna myśl czy to już dziś?!? Nie boje się porodu ale to towarzyszy mi taki niepokój przed nieznanym. Też tak miałyście lub macie?


A NA BRZUSZKU POKAZAŁO MI JUŻ 40 TYDZIEŃ!!! NO SZYMEK WYCHODZIMY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzuszki!!!
Aneczko trzymam kciuki!!!!
Hussi Piotruś jest prześliczny!!!!
Ewelka czekam na relacje z wizyty.
Jolajcik ja od jakiegoś czasu chodze poddenerwowana!A nie ukrywam ze boję sie porodu mimo to że to mój 3 poród.

Mój zegar na jutro pika !!! Zobaczymy!!!
Buziaczki dla wszystkich maluszków i brzuszków oraz mamusiek!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Adka jeżeli patrzeć wg terminów to Aneczka właśnie ustepuje ci pierwszego miejsca a zaraz za tobą ja jestem 😮 🥴

Dobra idę sprzątać bo to najlepsze czym mogę się teraz zająć. Do później, będę zaglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jolajcik,ja balam sie troche porodu.Urodzilam 3 tygodnie wczesniej,niz bylo planowane,i tym sposobem,nie bylo czasu na myslenie o strachu.Przed cesarskim 2 dni skurcze mi wywolywano,pozniej cesarskie ciecie,a po cc bole do kwadratu...byl moment,ze mowilam,ze nie bedzie drugiego dziecka..ale jak zobaczylam Kevinka to zmienilam zdanie 🙂 Do roku czasu nie moge w ciaze zachodzic,ale pozniej planujemy druga dzidzie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dokładnie dziewczyny... 🙂 🙂 Aneczka... Adka... Jolajcik 🙂 Proszę ładnie stać w kolejce 🙂

Ja oczywiście znowu sny porąbane do kwadratu, ja już nie wiem co to wszystko znaczy... dzień w dzień głupoty takie mi się śnią, że hej! :/

Idę zaraz jakieś śniadanko wciągnąć... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczkab 3mam kciuki 🙂
Witajcie Dziewczynki. ja już po śniadanku i zaraz jadę do rodziców a dziś mama obiecała jeszcze przed porodem młodą kapustkę i młode ziemniaczki i schaboszczak 🙂
Ja również mam termin na 13tego i jeśli do tego czasu nie urodzę to mam skierowanie do szpitala bo mam cukrzycę i jeśli będą mieli miejsce to mnie przyjmą a jeśli nie to "niech pani weźmie kanapki bo może będzie trzeba poczekać lub wyślemy panią do innego szpitala"... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
No dokładnie dziewczyny... 🙂 🙂 Aneczka... Adka... Jolajcik 🙂 Proszę ładnie stać w kolejce 🙂

Ja oczywiście znowu sny porąbane do kwadratu, ja już nie wiem co to wszystko znaczy... dzień w dzień głupoty takie mi się śnią, że hej! :/

Idę zaraz jakieś śniadanko wciągnąć... 😘


Ja czuje ze ustąpie wszystkim dziewczyną miejsca tzn.gussi ...jolajcik ..
Mam tendencje do przenoszenia 2 tygodniowego ,no na szczęście nie pozwolą mi tym razem aż tyle przenosić bo 16 mam wstawić sie do szpitala.Raczej bym wolała naturalne skurcze nigdy nie miałam wywoływanych 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To trzymamy kciuki za Aneczkę! 🤪
Ja wstawiłam pranie, znów muszę posprzątać mieszkanie, bo koty się lenią a w planach równeiż zakupy z mężem. Zobaczymy co się dziś uda zrealizować 🙂
Porodu się nie boję, na razie nie jestem nawet zdenerwowana. Może podświadomie wyczuwam, że to jeszcze nie teraz... 🙂
Miłego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kimnęłam się troszkie ale tel mnie obudził...nie chce nawet mi się ubrać a co tu mówić o innych rzeczach....ale mam lenia...
Trzymam kciuki za aneczkę zeby szybko poszlo...
Widze nie nie jestem sama i ze wy boicie sie tego samego co i ja...tez tak mam budzac sie rano mysle sobie czy to dzis???
Ciekawe jak Kasia21 i Antenka,one tez w szpitalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny....

fijołku [color=red]gratulacje![/[/color]size]

aneczko trzymamy kciuki, a moze juz masz ślodizaka przy sobie? 😉

u nas super pogoda, ale Maluszek jakis leniwy, mam nadzieje ze sie rozrusza...;0)

nocka jakas nieprzeparna, jak nigdy co chwila sie budzilam, glowa mi peka....


3majcie sie dzieczyny, do pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki i mamuski 🙂 w kolejny piekny dzien 🙂
Ja normalnie dzis mam jakiegos powera....wstalam zjadlam sniadanko zdjelam i uprasowalam juz pare rzeczy malego co wczoraj byly prane no i wstawilam kolejne pranie (nasze) a w recach przepralam rzeczy malego i czekaja w kolejce do automatu, pozamiatalam i zaraz bede kurze wycierac a potem rozwiesze na balkonie rzeczy malego i mam zamiar przysiasc tam z kawka i jakas ksiazka bo piekna pogoda.....a u mnie od poludnia bedzie slonce na balkonie wiec musze teraz korzystac.....

Aniu czekamy na wiesci oby szybko poszlo trzymam kcuki 🙂

Co do spuchnietych nog ja znow mam....a po nocy powinno byc ok no ale niestety nie jest nawet w klapkach chodzic nie moge bo urazaja tylko luzne skarpetki nosze 🥴.

A ktoras robi smaka mloda kapustka....przyznam sie ze wciaglam niedawno mamusia ugotowala bo jej mowilam ze potem nie pojem i z ziemniaczkami mlodymi mniam... 😜 🙂 🙂

No a teraz lece dalej sprztac poki mam checi...

A popoludniu jedziemy do meza na wies....aj zażyje świeżego powietrza 🙂))

No to troche energii dla was .......................i buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC LASKI 🤪
ANECZKA no notrzymam kciuki...czas najwyzszy kochana... 🙂
moj niunio przez 3 dni przybral 100gr 😜 bardzo ladnie ...nastepne wazenie w piatek....jak bedzie tak dalej przybieral to nie trafimy do szpitala ....poza tym kolka sie pojawila i daje maly czadu...jestem bezsilna,bezradna.nie wiem jak moge niuniowi pomoc...kupilam herbatke koperkowa i mu daje do picia...moze troszke lepiej ale jeszcze nie do konca...najgorsze sa noce....jak trzeba wstac co 2 godz i nakarmic...ale jakos dajemy rade 🤪
niech maly troche podrosnie bo wszystkie ciuszki na niego za wielkie...hehehehe
a sciane nad przewijakiem juz zaznaczyl kilka razy...hehehehehe co mu zdejme pieluche i przecieram pupke nawilzona chusteczka to maly zaraz puszcza strumien na sciane....hehehehe
no a ja najchetniej polozylabym sie spac...ale zaraz karmienie...a na pol godz nie oplaca sie,poza tym boje sie ze jak zasne to sie nie obudze na czas,a budzika czesto i gesto nie slysze...taki potrafie miec sen...
pozdrawiam wszystkie mamuski,te rozpakowane i te jeszcze w dwupaku 🙂
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
dziendoberek 🤪

czesc ciotka 🤪


hej Monia kope lat hhahh :*

a no kope....hehehehe...
o ile dobrze pamietam to manki mi pisala ze twoj maly mial zapalenie pluc...czy juz jest ok????



tak tak y juz w domku od poniedzialku ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
dziendoberek 🤪

czesc ciotka 🤪


hej Monia kope lat hhahh :*

a no kope....hehehehe...
o ile dobrze pamietam to manki mi pisala ze twoj maly mial zapalenie pluc...czy juz jest ok????



tak tak y juz w domku od poniedzialku ☺️

no to super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...