Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj dziewuszki chyba zaczynam miec stresa 😮 chociaz czuje ze to jeszcze nie teraz ale jak pomysle ze sie pogoda rozkreci i bedzie jeszcze goręcej to az sie poce na samą mysl a jeszcze mama mnie poinformowała ze jak mnie urodziła pod koniec czerwca to były taaaaakie upały ze musiała mnie kąpac w nadmanganianie bo miałam całe ciało w potówkach a wiadomo 30 lat temu zadnych wymyślnych kosmetyków dla dzieci nie było ehhhhh na szczescie nasz pokój jakos strasznie sie nie nagrzewa najwyzej u siostry w klimatyzowanym mieszkaniu 3 klatki obok bedziemy koczowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też troszkę się stresuję.... już tak wieczorami szczególnie... "co przyniesie noc? 🙂 "
Ale do porodu mam podejście "nie ja pierwsza, nie ostatnia" 😉 dam radę 🙂 Bardziej już się nie mogę doczekać co będzie później. Już bym chciała, żeby się coś działo... 🙂
Wczoraj wieczorem miałam taki humor do dupy..... takie nicnierobienie mnie dobija... kręcę się po tym domu jak głupia :/
Jakbym była u siebie, to chociaż bym sobie jakieś porządki porobiła, a tak... ogarnę nasz pokój i dupa... :P
NIECH JUŻ SIĘ COŚ ZACZYNA DZIAĆ!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niby się nie stresuje...chwilami aż chciałabym żeby już było po...ale jak zaczynają mnie łapać jakieś skurcze to od razu zmieniam myślenie "Jejku to już? Nie jestem gotowa!" 😉
No i też bardziej martwi mnie to co będzie potem... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polatałam trochę ze szmatą, wymyłam domek a teraz chwilka relaksu i biorę się za obiad. U nas dziś patelnia na dworze, poszłam umyć taras i wróciłam zgrzana jak nie wiem co. Za to mam poczucie, że jestem co raz bardziej gotowa do rodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Majóweczki !
Jestem pażdziernikową przyszłą mama, ale już teraz podglądam kobietki, które będą niedługo rodziły. Ciekawa jestem ich odczuć i obaw przed porodem..bo sama już teraz to przeżywam 🙂

Ale mam też taką prośbę, możecie mi powiedzieć, na jaki wózek się zdecydowałyście? Zamierzam go kupić w tym miesiącu i sama już nie wiem, który wybrać. Pomożecie?

Pozdrawiam i 3mam za wszystkie kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malena10 napisał(a):
Cześć Majóweczki !
Jestem pażdziernikową przyszłą mama, ale już teraz podglądam kobietki, które będą niedługo rodziły. Ciekawa jestem ich odczuć i obaw przed porodem..bo sama już teraz to przeżywam 🙂

Ale mam też taką prośbę, możecie mi powiedzieć, na jaki wózek się zdecydowałyście? Zamierzam go kupić w tym miesiącu i sama już nie wiem, który wybrać. Pomożecie?

Pozdrawiam i 3mam za wszystkie kciuki!


witam ja mam Tako jumper i jestem bardzo zadowolona no i cena bardzo przystepna 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
justiks23 napisał(a):
Ania juz z Martynka 🙂 4300 i 59cm Porod SN 🤪
GRATULACJE WIELKIE 😘


Wooow, Aneczka, dałaś czadu! 🙂 🤪
Szybko, sprawnie i jeszcze Martynka taaaaka duża! Nogi ma po mamuśce, co? 😉
GRATULACJE! 😘


Woow 4300 i 59cm ale babeczka 🙂
Gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
beata2186 napisał(a):

Super kolejna majóweczka...ale kawał kobitki z niej Gratuluje kochana dałas rade i juz masz kruszynke przy sobie 🙂

która następna?? 😜


Teraz to chyba czas na Adkę i gusię 😁 🙃


Ja bardzo chętnie na następną w kolejce ale moja córcia ma jakieś opory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczko kochana gratuluję serdecznie...duża dziewczynka z Waszej Martynki...
Wczoraj jeszcze narzekała a dziś już ma Malutką prze sobie...

Ja też mogę być nastepna,ale Oskarek coś nie chce wychodzic na ten świat...eh...a mógłby w końcu...no ale widać musimy troszkę poczekac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...