Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
jolajcik napisał(a):
Gosia Ania urodziła dzisiaj. Martynka waży 4300 i ma 59 cm.



wlasnie dozytalam 🙂 ale duza dziewczynka!! 🙂 no to teraz reszta na porodowke!! 😜

Ja właśnie tabelkę uważnie studiuję... Ech, ja też już chcę, problem w tym, że mojej Majeczce kierunki sie pomyliły i bokiem stara się wyjść... 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIADOMOŚĆ OD JAMAICA91: hej dziewczynki, w niedziele wylądowałam w szpitalu z dziwnymi skurczami, byłam pod kroplówka, ale już mi ją odłączyli. Wczoraj wyciągli krążek i miałam rozwarcie na 3cm, na razie zero skurczów ale do domu mnie nie puszczą, już do końca będę leżeć. Mam nadzieje że nie będę długo czekać i mała w końcu ruszy i będzie na świecie 🙂. Niestety nie mam dostępu do neta, więc zleciłam przyjaciółce żeby wpisała tu ten post, jak już będzie tak daleko to też napisze. Pozdrawiam Was cieplutko brzuszki i mamusie 🙂 p.s trzymajcie kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wieczornie! ja tylko na chwilke, dzis u Piotrusia bez zmian ale bez zmian nie znaczy ze zle, to znaczy ze jest juz spokojny, spi, je coraz wiecej i kupka 🙂 no i dzis go zarejestrowalismy w usc takze istnieje juz na calego, jutro kontrolne badania moze byc po nich nie fajny jak ostatnio ale to silny chlopak wiec wierze ze bedzie dobrze. widze ze troszku sie tu dzialo zatem Aneczko gratuluje choc napewno sama sie do niej odezwe. buziaki dla was spokojnej nocki i dziekuje i wciaz prosze o wsparcie, ciepla mysl o nas. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie wieczornie! ja tylko na chwilke, dzis u Piotrusia bez zmian ale bez zmian nie znaczy ze zle, to znaczy ze jest juz spokojny, spi, je coraz wiecej i kupka 🙂 no i dzis go zarejestrowalismy w usc takze istnieje juz na calego, jutro kontrolne badania moze byc po nich nie fajny jak ostatnio ale to silny chlopak wiec wierze ze bedzie dobrze. widze ze troszku sie tu dzialo zatem Aneczko gratuluje choc napewno sama sie do niej odezwe. buziaki dla was spokojnej nocki i dziekuje i wciaz prosze o wsparcie, ciepla mysl o nas. 😘 😘
Pewnie że mozesz liczyć na wsparcie z naszej strony trzymajcie sie cieplo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Ja dzisiaj od rana mam dobry humor 🙂
Kopareczka jeździ mi przed domkiem i równa ziemię, a więc coraz bliżej jakaś namiastka ogrodu wokół naszego domku 🙂
Ale mnie to cieszy 🙂 🙂 🙂

Martyna pisałaś, że będę pierwsza - wiesz nic nie wiadomo 😉
Zawsze Ciebie może wziąć nagle i niespodziewanie 😉
Mnie na razie przygotowuje 😉

Ja czuję się w miarę dobrze - jak nockę mam przespaną to od razu lepiej 🙂
Choć sny mam katastroficzne i budzę się strasznie zestresowana!

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka coraz mniej postów do czytania to chyba znak ze prawie połowa juz rozpakowana no ale juz tez prawie połowa miesiaca 🙂 ja zaraz chyba poprasuje reszte i luzik tzn ide do mamci na pierogi misiek wróci dzis pozno wiec jakos trzeba sie zorganizowac 🙂 wczoraj chyba przesadzilam z łazeniem bo az mnie piety bolaly 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaa a wieczorem mały mial czkawke ale czułam ją chyba w spojeniu łonowym straaaasznie nisko wiec chyba to znak ze mały jednak sie obniza tylko ta dupcie mógłby zabrac z żołądka i zeber 😁
jak tak sobie patrzymy na łozeczko i wszystko przyszykowane to najbardziej zastanawia mnie to jak on bedzie wygladał 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pranko powieszone wyszlo ze same koszule miska i znowu bede miala co prasowac popoludniu cholera by to wziela 😠 a teraz zmykam do mamy i przy okazji spacerek walne bo pogoda jest po prostu wspaniala 🙂 w taka pogode to tylko nowe zycia witac na tym swiecie wiec dziewczynki do dzieła tylko ładnie wg kolejki 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane ja na chwile maz na popoludniu idzie wiec korzystamy z chwil jak jestesmy razem hehe 🙂 🙂

potem wpadne do was na dluzej i nadrobic od wczoraj stronki...ja dopiero po sniadanku a teraz poki mamy czas leniuchowanie z mezem 🙂

Miłego przedpołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez już po śniadanku... 🙂
mój mąż wczoraj pracował od 8 do 23 :O masakra.... mam nadzieję, że dzisiaj będzie trochę lepiej... 🙂

Joluś... wiem, bo to nigdy nic nie wiadomo 😉 🙂

A ja się wcisnęłam w moją letnią sukienusię taką "dopasowaną' nawet 😉 i jest gittt 🙂

Też się zastanawiałam ostatnio jak Haneczka wygląda... ostatnio nawet tak z Grzesiem gadaliśmy... kurde... jak ona wygląda... do kogo będzie podobna.... I JAKA BĘDZIE ŚLICZNIUTKA! TAKA NASZA!!! 🙂 🙂 🙂

Ale sobie popisałam... 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...