Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jamargaretka Piotrus jest chory ma zapalenie opon mozgowych, na szczescie wyniki coraz lepsze ma szanse wyjsc z tego bez szwanku i jak wszystko bedzie dobrze to pod koniec tygodnia wyjdziemy.trzymajcie kciuki! a twoja niunia nawet na miniaturce cudowna!!! buzka zycze wam dobrej nocy i rozpakowywac sie rozpakowywac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Brzuszki i Mamuski. Tęsknilyście chociaz troche?? 🙂 Bartuś już ponad tydzień w domu, a dziś kończy 3 tygodnie. Pomimo tego że jest dość grzeczny śpi w lozeczku, na recach go nie muszę nosić w nocy wstaje góra dwa razy co też się zdążą rzadko, ale ciągle jakaś zmęczona jestem i nie wyspana. Mimo wszystko ponad wszystko go kocham 🙂 bo daje mi wiele radości

Aneczka, jamaica oraz wszystkim nowym mamusio gratuluję. A brzuszkom życzę szybkiego rozpakowania 🙂

Beatko i co ruszyło u Ciebie?

Mam pytanie do mamusiek jak długo trzymacie przy cycu swoje pociechy? Bo niewiem czy wystarczająco długo go trzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, hej

Ja ciągle w dwupaku! Chociaż wczoraj przez chwilę już myślałam, że się zaczęło na dobre. Dostałam mocnych bóli, najbardziej bolało mnie w krzyżu. W nocy dodatkowo mnie czyściło i czop odchodził ale nie podbarwiony krwią póki co. Później wszystko się wyciszyło i teraz jest spokój. Śmiejemy się z mężem, że urodzę jutro bo obydwoje się urodziliśmy we wtorek więc może i Szymek chce być wtorkowy 😁

Adka hop, hop jak tam u ciebie? Jestem ciekawa czy już się coś wydarzyło czy wg planu dziś jedziesz do szpitala, no i to samo z Gusią ciekawe czy już urodziło bo jak pamiętam jest chyba w szpitalu od kilku dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeej 🙂
Ja miałam ciężką noc, bo do 4 rano budziłam się co godzinę lub co pół.... miałam nawet 3 skurcze, ale się wyciszyły.... :/ 😁

Mamusia20
pewnie, że teskniłyśmy 😉 😜 Fajnie, że Twój Bartuś daje Ci tyle radości 🙂 My czekamy już na swoje pociechy 🙂 🙂
jolajcik dopinguj tego Twojego smyka 😉 🙂 niech już wychodzi 😉

ewelka_17, Kasia21, dzień doberek 😉 😘

też myślałam o gusi333 i Adce 🤔 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
hej Martyna

Ja jestem ciekawa jeszcze co tam u naszej Beti czy jest w domu czy pojechała jednak do tego szpitala wieczorem.

no ciekawe, ciekawe... 🤔 😉

No i trzeba jeszcze kciuki z Antenke trzymać, bo może dzisiaj będzie coś u niej się działo 😉
i Manki w szpitalu też... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂. Ja dziś nockę prawie całą przespałam. Wieczorem się troszkę przyjemnie pomęczyliśmy z mężem i spałam jak suseł 😜
Odprowadziłam siostrzeńca do przedszkola, pomogłam troszkę babci posprzątać mieszkanie i postanowiłam do was zajrzeć 🙂. Siostra nadal w szpitalu, dziś się okaże czy ją wypuszczą, czy jeszcze tam posiedzi...
Mój malec aktywny, wpycha się pod żebra, zwłaszcza jak chodzę..., ale na poród chyba się nie zapowiada jak na razie, a mogłoby się zacząć w końcu 🙂. Jutro wizyta, zobaczymy co gin powie.
Będę zaglądać 🙂.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki u nas nocka spokojna zaraz ruszamy na misato pozałatwiac reszte spraw no i nasz synus to chyba bedzie siedzial ile wlezie cos mi sie wydaje nawet śladu czopa nie mam a na sobote termin mysle ze wyścig F1 w niedziele obejrzymy jeszcze w domku a po wyścigu podjedziemy na ktg a i WAZNE co do wstawania w nocy położna nam mówiła ze BARDZO WAZNE jest karmienie w nocy bo dostarcza maluszkowi najwiecej kalorii i składników odżywczych a co za tym idzie rozwój zwłaszcza komórek mózgowych jest szybszy wiec nawet jesli dzidzia potrafi przespac cala noc to nalezy ja obudzic i nakarmic bo nocne mleko jest najcenniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
hej dziewczynki u nas nocka spokojna zaraz ruszamy na misato pozałatwiac reszte spraw no i nasz synus to chyba bedzie siedzial ile wlezie cos mi sie wydaje nawet śladu czopa nie mam a na sobote termin mysle ze wyścig F1 w niedziele obejrzymy jeszcze w domku a po wyścigu podjedziemy na ktg a i WAZNE co do wstawania w nocy położna nam mówiła ze BARDZO WAZNE jest karmienie w nocy bo dostarcza maluszkowi najwiecej kalorii i składników odżywczych a co za tym idzie rozwój zwłaszcza komórek mózgowych jest szybszy wiec nawet jesli dzidzia potrafi przespac cala noc to nalezy ja obudzic i nakarmic bo nocne mleko jest najcenniejsze 🙂

Też o tym czytałam!!! Mleko nocne jest najbardziej odżywcze dla Maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki...widze ze martwilyscie sie o mnie kochane jestescie 😘 😘 😘

no ale u mnie nic....cisza 🤢 maly wyjsc za zadne skarby nie chce skurcze sie uciszyly nic mi nie leci a lobuz szaleje....eh ja cos czuje ze skonczy sie u mnie wywolywaniem po terminie serio....

No a ja juz po sniadanku i mysle co dzis robic jakos z jednej strony bym cos porobila ale procz kurzy wytarcia nic wiecej nie mam a z drugiej poleniuchowalabym dzis hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przekazuję

Czesc. Z tej str Marzena z brzuszka wismar86. To nasza córeczka Julka urodzona dzisiaj SN. Wazy 3600 i ma 57cm. (jak da rade mozesz wstawic fotke na brzuszka) :-) pozdrawiamx:-) p.s.porod byl strasznx... Ale jak juz sie dostanie Malenstwo to sie zapomina o bolu..


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki witajcie...

Mnie rano obudziło "mokro"...
Chyba sączą mi się wody płodowe...
Jest tego bardzo mało i wyczuwalne tylko w okolicach pochwy...wkładka raczej sucha...
Skurczy raczej nie mam...tylko pobolewanie...
I właśnie myślę co robić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar GRATULUJĘ ŚLICZNEGO MALEŃSTWA!!! 🙂 😘

Wiadomość od Antenki
- Jestem na porodówce pod kroplówką. Zaczynają się skurcze. Napiszę jak będzie już po. 3majcie kciuki.

Joma
🤪 no to nieźle... może jeszcze troszkę poczekaj, żeby być pewną, że to wody... jak Ci już więcej poleci, to jedź na IP... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Dziewczynki witajcie...

Mnie rano obudziło "mokro"...
Chyba sączą mi się wody płodowe...
Jest tego bardzo mało i wyczuwalne tylko w okolicach pochwy...wkładka raczej sucha...
Skurczy raczej nie mam...tylko pobolewanie...
I właśnie myślę co robić...


kochana ja mialam tak samo i u mnie cisza narazie....ja tylko dzwonilam do poloznej bo moj lekarz byl nie osiagalny....w srode mam wizyte dopiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Przekazuję

Czesc. Z tej str Marzena z brzuszka wismar86. To nasza córeczka Julka urodzona dzisiaj SN. Wazy 3600 i ma 57cm. (jak da rade mozesz wstawic fotke na brzuszka) :-) pozdrawiamx:-) p.s.porod byl strasznx... Ale jak juz sie dostanie Malenstwo to sie zapomina o bolu..



GRATULUJE ŚLICZNA TWOJA JULECZKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...