Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
hehe 🙂 no śmiechu było co nie miara... mój mężuś byczek 1,95m 95kg 😁
Teraz robimy sobie pyszną sałatkę grecką i może później pobaraszkujemy troszkę.... ☺️ ☺️



ja pamietam ze pod koniec ciazy to wlewalam niecala polowe woddy do wanny bo jak wchodzilam to od mojego ciazeru wanna byla cala w wodzie i marcin bal sie ze mna wchodzic i kapac 😜 a teraz cala wanna wody, po moim ciezarze juz sie nie podnosi woda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Dziewczynki.
Rodziłam naturalnie. Miałam wywoływany poród przez oksytocynę i leżałam pod nią 6 h i już mnie miały odsyłać na patologię z powrotem bo skurcze były zbyt malutkie aż tu nagle..... odeszły mi wody i się zaczęło na dobre 🙂 W sumie od 13 leżałam pod oksytocyną o 19 odeszły mi wody o 21 dostałam znieczulenie (z 4 cm rozwarciem) a o 22.30 Tosiula wyskoczyła 🙂 Najlepsze jajka są takie ze zważyli ją na 2900 kg a na następny dzień ważyła 3140 kg;p nawet w karcie ma wpisaną wagę ze znakiem zapytania :P
My już po kąpaniu. Było troszkę płaczu ale i tak na pewno lepiej niż w szpitalu gdy myły położne 🙂
Strasznie mnie bolą brodawki od karmienia 😞 aż nie mogę się do nich dotknąć. No ale cóż trzeba sobie poradzić z tą sytuacją.Ból minie.
A i jeszcze jedno- mam dziś bardziej spuchnięte stopy niż w dniu porodu i każdym ciąży. MASAKRA 🙂
Buziaki i do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Mamusie ktore macie jeszcze dzieci w brzuszkach - jedzcie ile sie da!!!! ja juz mam dosc parowanych ziemniaków, marchewki i gotowanego mieska 😞((((

ja jem jak nakrecona ale najbardziej bedzie mi chyba brakowalo mleka zwyklego zimnego mleka do nalesników ehhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie majóweczki 🙂

Ja cos dzis spac nie moge, co godzine sie budzilam siusiu i lekkie skurcze mialam a od 4 wogole juz nie spie... 🤢 w dodatku na bokach juz nie wygodnie eh meza wyszykowalam do pracy i leze sobie 🙂

Cos dziwnie mnie brzuch boli co jakis czas tak kluje i jakby maly sie poziomo rozciagal takie mam uczucie...moze cos sie rozkreci 😜 kolejny dzien z kolejna nadzieja hehe...

Na 17 mam wizyte u gina ciekawe co powie i co wykaze Ktg eh juz zyje ta wizyta hehe...

No nic jak nikogo nie ma uciekam moze uda mi sie jeszcze zasnac...

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Heja.... nie śpię od 4.45.... zaczęły mi się jakieś skurcze, ale czy to już to??
Od 4.45 przez godzinę miałam 6 skurczów, tak 5.15 wzięłam ciepły prysznic i nic nie ustało....
Narazie są regularnie co 10 min... Ufff... Hania, ale w tę albo we w tę.... 😁


o jej a moze to juz? 🙂 🙂 czekaj konca kochana i jak cos pisz i jedz do szpitala ..tez tak chce 😜
moj Nikos to maly buntownik zaparl sie i ni ciort go nie rusza ;/ eh tatus znow z nim odbyl wczoraj rozmowe i o sa skutki...spi sobie hehe
no nic jak cos pisz ja uciekam moze jeszcze uda mi sie zasnac...trzymam kciuki kochana oby to bylo to 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Heja.... nie śpię od 4.45.... zaczęły mi się jakieś skurcze, ale czy to już to??
Od 4.45 przez godzinę miałam 6 skurczów, tak 5.15 wzięłam ciepły prysznic i nic nie ustało....
Narazie są regularnie co 10 min... Ufff... Hania, ale w tę albo we w tę.... 😁
Martynko czekamy na wieści 🙂Adka wczoraj pisała że nic sie nie ruszyło brak rozwarcia,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
No jak narazie skurcze nie ustają... Są co 10, 8, 9 minut....
Już teraz to mogłaby się pannica nie rozmyślać.... 🤔 😉

Jak coś to będę pisać.... 😘


Jolajcik, możesz wpisać do tabelki, że Joma miała CC...
martynko a ty masz nk?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
No jak narazie skurcze nie ustają... Są co 10, 8, 9 minut....
Już teraz to mogłaby się pannica nie rozmyślać.... 🤔 😉

Jak coś to będę pisać.... 😘


Jolajcik, możesz wpisać do tabelki, że Joma miała CC...
martynko a ty masz nk?

Nie.... jestem na facebooku tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
a ile trwaja te skurcze?

tak około minutę-dwie... ale wydaje mi się że pomiędzy skurczami nadal czuję ból kręgosłupa....
Jeszcze leżę w łóżku i czekam na rozwój wydarzeń 😉


Widzę Martynko że i u Ciebie zaczyna się cosik dziać... a u mnie wieeeelka przygnębiająca cisza... 😞 ech uparta ta moja Mała... coś czuję że będziemy jeszcze trochę w dwupaku... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Martynko najwidoczniej Hania robi ci psikusy :-P doczekasz się, przyjdzie wtedy kiedy nie będziesz się tego spodziewała. Też tak miałam 3 godz skorcze co 10min i potem cisza. Bartuś już sniadanko zjadł i idziemy dalej spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WItajcie moje Kochane!

troszke dlugo mnie nie bylo! ponad 250 stron, wiec pewnie nadrobic nie dam rady! 🥴

jak pewnie juz wiecie zostalam mamusia 8 maja 🙂 mialam cc! lekarze zdecydowali poniewaz skurcze mialam, a rozwarcie nie szlo! a przy silnych skurczach Malemu spadalo tetno i dlatego decyzja na CC! ale bardzo sie ciesze poniewaz dosyc mialam juz tej meczarni! cala noc z soboty na niedziele podlaczona pod KTG byla wyczerpujaca!
ale dzieki Bogu wszystko sie ulozylo dobrze!
Alex przyszedl na swiat o 14.02, wazyl 3940, 54cm, obwod glowki 37 🙂

od soboty jestesmy juz w domku 🙂
szczerze Wam powiem, ze ta nowa sytuacja zyciowa przestawila Nasz tryb zycia o 360 stopni!
jak przyjechalismy do domku w sobote, to nie moglam sie odnalezc .... nie wiedzialam co mam robic 🙃... ale juz w niedziele bylo lepiej 🙂
ogolnie Maluszek jest spokojny, w nocy budzi sie co 3,4 godzinki na mleko! ale krzyczy, ze flaszeczka jest robiona w biegu! taki glodomorek z niego 😁
w dzien roznie, czasem co 3, czasem co 2 godzinki chce! i w dzien sa momenty ze nie spi tylko rozglada sie i slucha co do niego mowimy 😜
jest to niesamowite szczescie!!!

a co u WAS???

wiem, ze Aneczka tez urodzila corunie!
a jak z reszta Majoweczek??
cos nowego??

caluje WAS!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...