Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Hussi 😘

Barakuda
dobrze, że już jesteś 😉 🙂


Hussi trzymaj sie dzielnie on czerpie siły od Ciebie wiec trzymaj się 😘
a my kolejne imiona wymyslamy i juz mi sie zadne meskie nie podoba moze mój syn dostanie jakies kobiece imie..... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
justiks nie zostaje bo nie ma dla mnie miejsca Piotrus powinien lezec na sali sam i tak jest bo maluszki moga sie od niego zarazic dorosli juz nie a pojedynczych sal dla matek z dziecmi nie ma i tak spedzam cale dnie obok niego, i wiem ze mnie rozumiesz w koncu przezywalas cos podobnego, i coz 10 dni juz bedzie w szpitalu a silna przy nim jestem bo wiem ze musze w domu sie rozklejam... 😞


u mnie bylo tak ze jak sie zmienialam z mezem bo bylam juz zmeczona tym wszystkim ale jak bylam w domu to chcialam jaknajszybciej wracac do Fabianka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane staram się do was zaglądać jak tylko mogę.

Hussi kochana wszystkie jesteśmy z Tobą. Ja również wiem co przeżywasz. Musisz być silna dla Piotrusia. Masz o tyle dobrze że możesz z nim spędzać całe dnie. Bo ja u Bartusia mogłam być tylko godzinke i czasem nawet go dotknąć mi nie pozwalali żeby tylko dziecka nie rozbudzić. A jak byłam w szpitalu jeszcze to tylko na parę minut. Również jesteśmy pod kontrola neurologa ze względu na zmiany w główce, także kardiologa i laryngologa. Napewno wszystko będzie dobrze tym bardziej że już jest lepiej. Trzymaj się.

Aneczko, Kasidelko, Kasiu, Jamargaretka śliczne te wasze pociechwy. 🙂

Beatko może się wkońcu rozkręci. Trzymam kciuki rozwarcie na 3 palce to na 6cm. To już dużo 🙂

Spokojnej nocy i szybkiego rozpakowywania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zawiozlam jeszcze mojemu synkowi pampersy utulilam go do snu i przyjechalismy do domu, kocham tego mojego skarba ponad wszystko, i ja tez juz ide spac bo padam na twarz a jutro znow na posterunku.a wam zycze dobrej spokojnej rozpakowywujacej sie nocki.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry.. 🙂

Mąż wyprawiony do pracy a ja znow zagladam do wa, dzis tylko jedna pobudke mialam o 2 na siusiu....tableki meliski dzialaja cuda 😁 🙂

A i Ja jeszcze w dwupacku..,:P ale wydaje mi sie ze do weekendu nie dociagne....krocze kluje maly chyba dalej sie pcha na swiat i wymiotowac mi sie chce strasznie od wczoraj 🤢

A własnie zastanawialam sie jak oni mierza rozwarcie skoro 3 palce...mowisz ze to 6cm?? w szoku jestem....ciekawe jak bedzie dalej...

No ale synek musi dzis troche wytrzymac bo jade pare spraw zalatwic do pracy musze ksiazeczke podbic i do skarbówki zeby juz by spokoj 🙂

Och mowie wam tak stekalam jeszcze wczoraj ze juz bym chciala sie rozpakowac a teraz sie boje... 🥴 strasznie 😲 no ale nic tyle was juz przez to przeszlo wiec i ja dam rade 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia spokojnie nie jestes sama ja tez mam czekac do weekendu a jak nie to w poniedzialek szpital..

ale wiecie co cos sie dzieje u mnie....skurcze mam cholernie bolesne ale nie regularne 6.8.10 minut a potem godzina ciszy....ale tak bolesnych jeszcze nie mialam i takie klucie w dole i brzuch jakby na boki mi sie rozchodzil tak ciagnie 🤢 i od wczoraj caly czas mi sie wymiotowac chce.... 😮

Cos mi sie wydaje ze dzis lub jutro sie posypie.... 😮


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Joasia spokojnie nie jestes sama ja tez mam czekac do weekendu a jak nie to w poniedzialek szpital..

ale wiecie co cos sie dzieje u mnie....skurcze mam cholernie bolesne ale nie regularne 6.8.10 minut a potem godzina ciszy....ale tak bolesnych jeszcze nie mialam i takie klucie w dole i brzuch jakby na boki mi sie rozchodzil tak ciagnie 🤢 i od wczoraj caly czas mi sie wymiotowac chce.... 😮

Cos mi sie wydaje ze dzis lub jutro sie posypie....:blink


Możliwe kochana, możliwe 🙂. Trzymam kciuki 🙂. Ja sobie może podreptam trochę po schodach, może się coś ruszy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata u Ciebie to już jakieś konkretne znaki, u mnie dalej nic. Trzymam kciuki, żeby się u Ciebie rozkręciło na dobre. Z tego co pamiętam to chyba we 3 macie termin na dzisiaj. Właśnie ciekawe co u Manki, czy już urodziła czy coś się zaczyna. Na razie tylko jedna majóweczka urodziła w terminie 😉 Będzie następna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Beata u Ciebie to już jakieś konkretne znaki, u mnie dalej nic. Trzymam kciuki, żeby się u Ciebie rozkręciło na dobre. Z tego co pamiętam to chyba we 3 macie termin na dzisiaj. Właśnie ciekawe co u Manki, czy już urodziła czy coś się zaczyna. Na razie tylko jedna majóweczka urodziła w terminie 😉 Będzie następna?


Jolu, na dziś termin mam ja, Anonimosia no i właśnie Manki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Beata u Ciebie to już jakieś konkretne znaki, u mnie dalej nic. Trzymam kciuki, żeby się u Ciebie rozkręciło na dobre. Z tego co pamiętam to chyba we 3 macie termin na dzisiaj. Właśnie ciekawe co u Manki, czy już urodziła czy coś się zaczyna. Na razie tylko jedna majóweczka urodziła w terminie 😉 Będzie następna?


kochana ja mam termin na sobote....lub z usg wyszło na poniedzialek ;/....ale lekarz mi wczoraj powiedzial ze do weekendu moge nie dotrzymac podobno mam rozwarcie na prawie 3 palce ;/..kurde coraz bardziej sie boje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
jolajcik napisał(a):
Beata u Ciebie to już jakieś konkretne znaki, u mnie dalej nic. Trzymam kciuki, żeby się u Ciebie rozkręciło na dobre. Z tego co pamiętam to chyba we 3 macie termin na dzisiaj. Właśnie ciekawe co u Manki, czy już urodziła czy coś się zaczyna. Na razie tylko jedna majóweczka urodziła w terminie 😉 Będzie następna?


kochana ja mam termin na sobote....lub z usg wyszło na poniedzialek ;/....ale lekarz mi wczoraj powiedzial ze do weekendu moge nie dotrzymac podobno mam rozwarcie na prawie 3 palce ;/..kurde coraz bardziej sie boje 🤨


Będzie dobrze kochana 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczynki. nie mam za bardzo czasu zagladac tu.

fijolek Hania jest cudna!
kasidelko Wiktorek super minki robi! i te usteczka ☺️ ☺️
justiks no Twój chłopaczek to taki duuuuuuuuuuuuży i jak sie zmienił 😉
kasiagwiazdka jaka super sesja! i ten usmieszek , no cudo 🙂 🙂
Anonimosia wspólczuję! 😘 😘 😘
beatka zaraz sie rozkreci moze??
jolajcik, monalissa cierpliwości! jeszcze troszke
martyna a Ty na porodówce?? 🙂 🙂
joasia i Ty zaraz do szpitala pojedziesz 😁 😁
hussi cały czas trzymam kciuki!
aneczka ale martyna ma czuprynke fajową!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...