Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie Brzuszki! 🙂 😘 😘 😘

My jesteśmy od wczoraj w domku 🙂
Uczymy się siebie nawzajem 🙂
Pierwsza nocka za nami - i o dziwo nawet wyspana 🙂
Po chwilowym braku pokarmu po CC i dokarmianiu - od wczoraj mam pokarm, więc Niuniu je i śpi 😉
Dziecko to największe szczęście jakie nas spotkało... 🙂





Dziękujemy za gratulacje! 🙂


100 stron do nadrobienia, ale mam nadzieję, że jak się troszkę ogarniemy to nadrobię 😉

😘


Joma gratuluje rowniez i Tobie! 🙂 w domku najlepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
hehe 🙂 no czy ja wiem czy nie wskazują... jeszcze są całe 4 dni!!! 🙂 🙂
Czop bezbarwny mi schodzi, brzuch się obniżył, jakieś skurcze są co jakiś czas, pipka troche kłuje...
To może być tuż tuż 😁 hehe 🙂 tak sobie tłumaczę, żeby się nie załamywać 😉


u mnie jeden dzień 😁 objawy te same od 2 tygodni... no poza tymi skurczami 😞 😜 jeszcze mogę dopisać okropne rwanie w lewej pachwinie 😮

No mnie też ostatnio łapią rwania w pachwinach...


no ja to się ostatnio aż popłakałam bo ani wstać, ani wyprostować nogi ani w ogóle się ruszyć... 😮 i niestety coraz częściej to odczuwam... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Dobra Kochane, ja uciekam na lody jogurtowo-truskawkowe 🙂 (smakują jak świeże truskawy... mmm... 😉 )

MIŁEGO DNIA 😘 Będę zaglądać (o ile nie będę rodzić 😉 😁 😁 )

Smacznego i życzę jednak by te jogurtowe lody były na tyle wyjątkowe byś może powróciła do nas nie dziś ale moze za 3-4 dni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej jak tak mozecie kusic truskawkami 😞 ostatnio dwa dni je jadlam i chyba za duze ilosci bo uczulenia dostalam teraz przeszlo wiec musze jeszcze znalesc jelenia co mi do sklepu po nie skoczy.... 😜 (maz w pracy niestety)

Eh a ja pranie zrobilam kurze wytarte odkurzone podlogi umyte okno tez medalik przyszyty... 🙂 alez jestem z siebie dumna hehe jeszcze prasowanie zostalo za ktore zaraz sie biore i labaaaaaaaaaa... 🙂 normlanie bez kawki a jakbym na dopalaczu jechala hahah 😁 😁....

(ps moze Nikosia w ten sposob wykurze 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki. Ja nadal w dwupaku, moje małe uparte, wychodzić nie chce 🙂. Jeżeli jutro się nic nie ruszy to w poniedziałek z rana jadę do szpitala.
Monalisa, wiedziałam że remont jest i że tylko 12 miejsc na poporodowej, ale nie miałam pojęcia że przedporodowej sali nie mają no i że pacjentki po dwóch dniach już wypisują żeby miejsce innym zrobić. Ja mam za daleko żeby co 2dni jeździć tam na KTG, wolę już poleżeć, urodzić i być wypisaną razem z dzieckiem, a nie jeszcze dojeżdżać to maleństwa 😞. Tak czy siak urodzimy i nieważne w którym szpitalu, ważne by nasze niunie były zdrowe 🙂
Manki, Antenko gratulację
Ewelinko trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta1983 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Marta1983 napisał(a):
martyna-czaro mamy bardzo zblizone do siebie terminy porodu 😉 i z tego co doczytywalam sie przez ostatni miesiac u ciebie tez zadne znaki na ziemi i niebie nie wskazuja na to by nasze dziewczynki byly terminowe 😜

hehe 🙂 no czy ja wiem czy nie wskazują... jeszcze są całe 4 dni!!! 🙂 🙂
Czop bezbarwny mi schodzi, brzuch się obniżył, jakieś skurcze są co jakiś czas, pipka troche kłuje...
To może być tuż tuż 😁 hehe 🙂 tak sobie tłumaczę, żeby się nie załamywać 😉

martyna-czaro hmm ja te objawy co Ty mam od 2 tyg 😜 i już naprawdę nie wiem czy te objawy to jakies objawy 🙂


my z Maja tez staramy sie zagladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja juz wszystko zrobilam (prasowanie zaliczone) teraz ide leniuchowac....juz w sumie mi sil brakuje zeby palcem kiwnac takze ciesze sie ze wszystko skonczylam....

Popoludniu chyba z mezem jedziemy na wies wiec sobie odpoczne(mam nadzieje)... 🙂

No to teraz "Nikos mamusia mówi-wychodz juz posprzatane to juz mozesz " 😜

😘do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Majówki!
Trochę mnie nie było, bo a to różne sprawy do załatwienia, potem padła linia tel w domu, nie mogli znaleźć gdzie, ale już jestem z Wami 🙂 i jeszcze z brzuchem 😜
W środę byliśmy na ostatniej wizycie. Dr powiedziała, że mój organizm powoli się do porodu szykuje, szyjka miękka, rozwarcie 1cm, ale od dzidzi zależy kiedy zacznie się poród. Szczególnie, że nie czuję żadnych skurczy 😮, a dr powiedziała, że jakieś to mogłyby się już pojawić... a tu cicho.. mi zostało do terminu 8 dni..

Zaglądałam w tabelkę i GRATULUJĘ wszystkim nowym mamusiom 😘 😘
widzę, że już dużo ma maleństwa przy sobie, super 😆
Hussi, extra, że z Synciem twym coraz lepiej!! Często o Was myślałam czy wszystko ok...
Jamargaretka, śliczne masz to zdjęcie w profilu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co wciągnełam poł kg truskawek i chyba sie nie rusze 🙃 a jeszcze u rodziców czeka na mnie kilogram 🤪
ja z tym terminem tez miałam ciekawie bo na usg w 7 tyg wyszedl 6.06 ale juz w 11 tyg był 21maj i tak sie trzymało do konca z róznica dwoch dni w ta lub w tamta poza tym nie czuje jeszcze zebym miała rodzic chociaz z wieczora na wieczór więcej kłucia czuje wiec moze cos tam sie dzieje 🙂 ide jakis obiad zmmontowac
Martyna super fota widac końcóweczka służy wiec tylko sie rozkoszowac tymi ostatnimi chwilami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ślicznie Martyna wyglądasz, a jaką cerę na buzi Ty masz ładną..
Ja to w ciąży mam pełno krostek i zaczerwienienia... 😞 w ostatnich dniach znowu mocniejsze jak na początku i wyglądam masakrycznie.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...