Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam ponownie. Zdrzemnęłam się trochę i jakaś taka przymulona jestem. Zjadłam obiad, ale jakoś tak mi dziwnie w brzuchu 🤢. Kilka skurczy dziś było i to dosyć mocnych.
Mój maluszek dziś aktywny, aż miło 🙂. Myzia mnie rączkami po podbrzuszu, jakie to fajne uczucie 🙂.
Martynko, zgadzam się z dziewczynami 🙂 bardzo ładnie wyglądasz 🙂 ciąża ci służy 🙂.
Idę na podwórko, przewietrzyć się trochę. Może później zajrzę, a jak nie to jutro. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marta1983 napisał(a):
🙂 dziekuje za słowa otuchy Anonimosia , po prostu mnie to zastanawia czemu niektórzy lekarze tak be pośrednio i bezpodstawnie straszą swoje pacjentki tym bardziej w ciąży 🙂


Marta, ja długo szukałam lekarza, który miałby prowadzić moją ciążę. W 4 lub 5 tygodniu ciąży miałam robiony rentgen zębów - wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Szukając lekarza zadawałam pytanie, czy mogło to mieć jakiś wpływ na dziecko, bo byłam przerażona. Jedna z pań doktor z uśmiechem na ustach powiedziała: "wie pani, wszystko albo nic"... A o kotach, które mam w domu powiedziała, że należy uśpić... No nie wiem jak bardzo trzeba mieć pokręconą moralność i poczucie przyzwoitości, żeby lekarz, który przecież ma chronić życie, wypowiadał się w ten sposób...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma, witaj w domu! 🙂 Czekamy na fotę Mariuszka 🙂
Martyna, ślicznie wyglądasz w ciąży 🙂

A ja byłam na zakupach - kupiłam sobie koszulę do rodzenia - na zmarnowanie jakby co, bo żal mi się zrobiło moich ślicznych do karmienia 😁, mężowi kupiłam koszulę z kołnierzykiem, do tego sztuczny bluszcz - żeby zagospodarować jeden kąt w mieszkaniu - jest suuuuuper 🤪, tablicę korkową 90x60 cm do przyczepienia nad łóżeczkiem Maleństwa, żebym mu mogła zmieniać obrazki 🙂 , jakieś tam drobiazgi spożywcze i hit sezonu: TRUSKAWKI 😁 Całkiem smaczne, ale czemu tak drogo - aż 13 zł/kg... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Marta1983 napisał(a):
🙂 dziekuje za słowa otuchy Anonimosia , po prostu mnie to zastanawia czemu niektórzy lekarze tak be pośrednio i bezpodstawnie straszą swoje pacjentki tym bardziej w ciąży 🙂


Marta, ja długo szukałam lekarza, który miałby prowadzić moją ciążę. W 4 lub 5 tygodniu ciąży miałam robiony rentgen zębów - wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Szukając lekarza zadawałam pytanie, czy mogło to mieć jakiś wpływ na dziecko, bo byłam przerażona. Jedna z pań doktor z uśmiechem na ustach powiedziała: "wie pani, wszystko albo nic"... A o kotach, które mam w domu powiedziała, że należy uśpić... No nie wiem jak bardzo trzeba mieć pokręconą moralność i poczucie przyzwoitości, żeby lekarz, który przecież ma chronić życie, wypowiadał się w ten sposób...

szkoda gadac, naprawdę tudno trafic na takiego lekarza z powołania reszta to ....(brak słow) na swojego teraz nie narzekam ale ci w szpitalu to normalnie strach się bać każdy ci mówi co innego ... ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje ze rodząc nie trafie na tego na ktorego bym nie chciała trafic a znajac moje "szczescie" tak sie wlasnie stanie.... tak wogóle to mam w szpitalu znajoma polożną która zaproponowała mi male przyspieszenie porodu ale chyba sie nie zdecyduje czasem nie wiadomo kiedy mozna sobie pomoc a kiedy moze taka decyzja zaszkodzic.. co myslisz Anonimosia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta1983 napisał(a):
mam nadzieje ze rodząc nie trafie na tego na ktorego bym nie chciała trafic a znajac moje "szczescie" tak sie wlasnie stanie.... tak wogóle to mam w szpitalu znajoma polożną która zaproponowała mi male przyspieszenie porodu ale chyba sie nie zdecyduje czasem nie wiadomo kiedy mozna sobie pomoc a kiedy moze taka decyzja zaszkodzic.. co myslisz Anonimosia?

fajnie w sumie byłoby miec malutką obok ale z drugiej strony :matka natura" chyba wie co robi skoro nic sie nie dzieje samoistnie to po co forsowac sie,skakac,biegac po schodac ,pic jakies olejki,czy przyjmowac potajemnie zastryki na rozwarcie.... poki co mala ma jeszcze czas a jak nie zechce sama wyjsc gdy juz bedzie to wskazane to juz cokolwiek bym nie zrobila czy tez polozne to tylko dla jej dobra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia no to niezła lekarka... 🤨 jaka głupia... 🤨
Fajne zakupki zrobiłaś 😉 takie małe rzeczy a tak cieszą 🙂 🙂 A ja chciałam kupić truskawki ale byliśmy w markecie i były bardzo przebrane i nieładne więc dla odmiany wzięłam sobie zielone winogrono 🙂 I właśnie się zajadam 🙂
Marta moja koleżanka też się modliła,żeby tylko nie trafić na pewnego lekarza... i kto ją zszywał? ten właśnie lekarz 😁 jeszcze tekst do niej rzucił "co pani tak sapie?" 😮
A sam taki spaślak podobno ledwo chodzi....
No ale życzę Ci, żebyś trafiła na kogoś fajnego 😉 😘
A co do przyśpieszaczy to uważam, że takie naturalne jak sprzątanie i wejście po schodach zamiast windy są ok... ale już picie jakiś olejków czy zastrzyki przed terminem to nie za fajnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Anonimosia no to niezła lekarka... 🤨 jaka głupia... 🤨
Fajne zakupki zrobiłaś 😉 takie małe rzeczy a tak cieszą 🙂 🙂 A ja chciałam kupić truskawki ale byliśmy w markecie i były bardzo przebrane i nieładne więc dla odmiany wzięłam sobie zielone winogrono 🙂 I właśnie się zajadam 🙂
Marta moja koleżanka też się modliła,żeby tylko nie trafić na pewnego lekarza... i kto ją zszywał? ten właśnie lekarz 😁 jeszcze tekst do niej rzucił "co pani tak sapie?" 😮
A sam taki spaślak podobno ledwo chodzi....
No ale życzę Ci, żebyś trafiła na kogoś fajnego 😉 😘
A co do przyśpieszaczy to uważam, że takie naturalne jak sprzątanie i wejście po schodach zamiast windy są ok... ale już picie jakiś olejków czy zastrzyki przed terminem to nie za fajnie...

nio mosz racje 😜 to moze se zrobię jakąs rundkę koło domu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam 🙂 i znow cisza.....no tak weekend to spokojniej na forum 🙂

Byłam meza z pracy odebrac i teraz po obiedzie zasnal a ja do was zagladam 🙂 zaczyna znow u mnie padac chyba sie rozkreci z burza bo tak parno i grzmi 🤢 a mielismy na wies jechac i lipa damy se spokoj....

Eh posprztane juz mam i brak zajecia na reszte popoludnia nic tylko chyba bede lezec 🙂 a mialam jeszcze do sklepu jechacpo truskawki i co...zapomnialam 🤢 och losie.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta1983 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Anonimosia no to niezła lekarka... 🤨 jaka głupia... 🤨
Fajne zakupki zrobiłaś 😉 takie małe rzeczy a tak cieszą 🙂 🙂 A ja chciałam kupić truskawki ale byliśmy w markecie i były bardzo przebrane i nieładne więc dla odmiany wzięłam sobie zielone winogrono 🙂 I właśnie się zajadam 🙂
Marta moja koleżanka też się modliła,żeby tylko nie trafić na pewnego lekarza... i kto ją zszywał? ten właśnie lekarz 😁 jeszcze tekst do niej rzucił "co pani tak sapie?" 😮
A sam taki spaślak podobno ledwo chodzi....

No ale życzę Ci, żebyś trafiła na kogoś fajnego 😉 😘
A co do przyśpieszaczy to uważam, że takie naturalne jak sprzątanie i wejście po schodach zamiast windy są ok... ale już picie jakiś olejków czy zastrzyki przed terminem to nie za fajnie...

nio mosz racje 😜 to moze se zrobię jakąs rundkę koło domu 😜

Bo sprzątac to ja juz nie mam co , a kolo domu to trawa ma jakis centymetr bo koszę ją co trzy dni 😜 dwa dywany wyprałam , starszej córce robiłam za konika i zupełnie nic a nic to może bieg na 100 metrów pomoże 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski
🙂 co wy jeszcze w dwupaku??? 😉
zaraz koniec maja... 😉
a u nas juz z waga u malego lepiej,wczoraj normalnie 2830g 🙂 i jak dobrze pojdzie to za tydzien stuknie 3kg 🙂
odpadl kikut,ale cos pepunio sie paskudzi i musimy isc do chirurga 😞 w srode mamy wizyte...
poza tym dalej mamy kolke....placz i lament i maly sie prezy i wygina,i nie ma sposobu aby mu pomoc...ale jak tylko sie skitosi to sie uspokaja... 🙂
jest cudowny ten moj maluski,baaaaardzo go kocham,i tak mi go szkoda jak placze....ale musimy to przetrwac...podobno zabkowanie jeszcze gorsze 🤢
buuuuziaki dla wszystkich!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta1983 napisał(a):
Marta1983 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Anonimosia no to niezła lekarka... 🤨 jaka głupia... 🤨
Fajne zakupki zrobiłaś 😉 takie małe rzeczy a tak cieszą 🙂 🙂 A ja chciałam kupić truskawki ale byliśmy w markecie i były bardzo przebrane i nieładne więc dla odmiany wzięłam sobie zielone winogrono 🙂 I właśnie się zajadam 🙂
Marta moja koleżanka też się modliła,żeby tylko nie trafić na pewnego lekarza... i kto ją zszywał? ten właśnie lekarz 😁 jeszcze tekst do niej rzucił "co pani tak sapie?" 😮
A sam taki spaślak podobno ledwo chodzi....

No ale życzę Ci, żebyś trafiła na kogoś fajnego 😉 😘
A co do przyśpieszaczy to uważam, że takie naturalne jak sprzątanie i wejście po schodach zamiast windy są ok... ale już picie jakiś olejków czy zastrzyki przed terminem to nie za fajnie...

nio mosz racje 😜 to moze se zrobię jakąs rundkę koło domu 😜

Bo sprzątac to ja juz nie mam co , a kolo domu to trawa ma jakis centymetr bo koszę ją co trzy dni 😜 dwa dywany wyprałam , starszej córce robiłam za konika i zupełnie nic a nic to może bieg na 100 metrów pomoże 😜

pamiętam jak przy pierwszej małej wystarczyło że tylko podniosłam 2 letniego siostrzenca i wody poszły jak korek z szampana atu teraz nic 😜 gdyby chociaz zima była to by sie na nartach poskakało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
czesc laski
🙂 co wy jeszcze w dwupaku??? 😉
zaraz koniec maja... 😉
a u nas juz z waga u malego lepiej,wczoraj normalnie 2830g 🙂 i jak dobrze pojdzie to za tydzien stuknie 3kg 🙂
odpadl kikut,ale cos pepunio sie paskudzi i musimy isc do chirurga 😞 w srode mamy wizyte...
poza tym dalej mamy kolke....placz i lament i maly sie prezy i wygina,i nie ma sposobu aby mu pomoc...ale jak tylko sie skitosi to sie uspokaja... 🙂
jest cudowny ten moj maluski,baaaaardzo go kocham,i tak mi go szkoda jak placze....ale musimy to przetrwac...podobno zabkowanie jeszcze gorsze 🤢
buuuuziaki dla wszystkich!!!! 😘 😘 😘

Mooonia 🙂 widzę, że dajecie sobie super radę, mimo płaczu i kolek 🙂 Fajnie , że Maluszek przybiera na wadze i daje Ci tyle radości 🙂 BUZIACZKI DLA WAS :* 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Moniczka tak, tak 🙂 już wpisana w tabelke 😉

Marta
szalona.... 😁


A w naszej tabelce na 30 jest już 19 rozpakowanych 🙂

Czy ja wiem czy szalona ..... babie w 40 tyg to juz rózne glupie rzeczy przyjsc mogą do głowy ale co zrobic poki co to se poskakac mogę ale po .... psssssssssssss 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...