Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WITAJCIE .
WE WTOREK BĘDZIE TYDZIEŃ JAK MAM OSUNIĘTY SZEW Z SZYKI I MIAŁAM ROZWARCIE NA 2 .W ŚRODĘ WYLECIAŁ MI CZOP ŚLUZOWY I TAK PRZEZ 3 DNI ON MI PO MAŁU WYCHODZI JESZCZE.PO ZA TYM NIE MAM JESZCZE SKURCZY...MOZE JEDEN NA DZIEN PO ZA TYM NIC.W PONIEDZIAŁEK MAM WIZYTĘ KONTROLNĄ ZOBACZYMY CO JEST.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie wróciłam z "dancingu w stylu prl'u" 😉 trochę potańczyłam z Grzesiem 🙂 hehe 🙂 jak na weselichu 😁
I jeszcze troche głośno było... ale mam nadzieję, że Hanulka też się dobrze bawiła i pokołysała razem z nami 🙂

No nic, uciekam do łóżeczka, DOBREJ NOCKI :* 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znów pierwsza hehe...
Mąż pojechał do pracy (obsluguje komunie ) i znow niedziela samotnie,...ale brat popoludniu wpadnie na kawe a ok poludnia meczyk obejze to moze dzien jakos zleci....

Boje sie jutra 🤢 w dodatku snil mi sie dzis 1 raz porod hehe...ale slodko bylo czuc malenstwo na brzuszku 🙂 eh ciekawe jak to bedzie....

No nic uciekam jeszcze troche pospac poki moge hihi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie otworzyłam oczy... DZIEŃ DOBRY 😘

Ale snów o dzieciaczkach miałam 😁 nawet o 8-mioraczkach ;D

A ja tylko zdjęcia Maluszków dostaję (a to od Antenki, a to od Manki) a Hanusia nadal w brzuszku... ale mężuś powiedział : "na wszystko przyjdzie czas..." 🙂 więc sobie grzecznie czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja ciągle rozstrzygam w mojej głowie co lepiej zrobić czy jutro rano jechać na oddział czy poczekać do 16tej i pojechać do lekarza. jednak co raz bardziej jestem za tym aby najpierw pojechać do lekarza a dopiero później jak coś na oddział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
A ja ciągle rozstrzygam w mojej głowie co lepiej zrobić czy jutro rano jechać na oddział czy poczekać do 16tej i pojechać do lekarza. jednak co raz bardziej jestem za tym aby najpierw pojechać do lekarza a dopiero później jak coś na oddział.

Może jedź sobie spokojnie do lekarza... sprawdzi jak tam szyjka itd i jak coś to wyśle cie na oddział...
Ja trochę żałuję że już nie mam żadnej wizyty u gin (ostatnią miałam w 37tyg) bo nawet nie wiem jak tak szyjka, rozwarcie itp....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Ale mnie ramię boli... chyba krzywo jakoś rękę trzymałam bo mam taki zakwas że hej!!! 🙂

Faktycznie cisza..... 🤪

Witam wszystkie mamusie te jedno-pakowe jak i te dwu podobnie jak i Ja ....
Martynka ja od wczoraj mam jakies dziwne skurcze co pol godzinki ale jakies dziwne bo przy tym nie twardnieje mi brzuch wiec tak sie zastanawiam ze chyba to jakies nerwobóle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Ale mnie ramię boli... chyba krzywo jakoś rękę trzymałam bo mam taki zakwas że hej!!! 🙂

Faktycznie cisza..... 🤪

Witam wszystkie mamusie te jedno-pakowe jak i te dwu podobnie jak i Ja ....
Martynka ja od wczoraj mam jakies dziwne skurcze co pol godzinki ale jakies dziwne bo przy tym nie twardnieje mi brzuch wiec tak sie zastanawiam ze chyba to jakies nerwobóle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Ja zaraz ugotuję makaronik, później pójdę pod prysznic bo muszę doprowadzić co nieco do porządku jeśli mam iść do lekarza lub na oddział, znowu gimnastyka niezła będzie ;D

jolajcik Ciebie już tu nie powinno być ..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta1983 napisał(a):
jolajcik napisał(a):
Ja zaraz ugotuję makaronik, później pójdę pod prysznic bo muszę doprowadzić co nieco do porządku jeśli mam iść do lekarza lub na oddział, znowu gimnastyka niezła będzie ;D

jolajcik Ciebie już tu nie powinno być ..... 🙂

przynajmniej chwilowo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...