Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martyna mój mąż stwierdził że jak jego córcia będzie miała mój charakterek to napewno zeche wyjść w sobotę wtedy kiedy będzie finał ligi mistrzów 😁

dziewczyny odpadły 😮 zemsta kubusia? przecież p. małgosia i tak za tydzień poleci... yhh... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja załapałam doła 😞 Mąż nagrał jak się Mały wierci w brzuchu, chciałam oglądnąć i ... Nie sądziłam, że mój brzuch wygląda tak źle.. Wielki bamboch, skóra napięta, a na dodatek ohydne rozstępy... I po cholerę te wszystkie kremy i regularne smarowanie..? Aż się poryczałam z bezsilności 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane.....

wstalam do was napisac po okropnej nocce (spalam tylko 3 godziny 🤢) nawet nie obejrzalam do konca x-factor ani serialu eh....pojechalismy z mezem na wies (male problemy tam maja) i on zostal na noc a ja wrocilam po 24..a przed 2 zasnelam i od 10 minut nie spie...eh...

No nic ide zaraz sie wykapac i szykowac do szpitala...boje sie jak cholera tej niewiadomej co mnie czeka, tatus jedzie ze mna t troce razniej ale czy znow do porody maz zdazy wrocic?? (na 6 do 14 w pracy jest)....mowie wam jak sie pieprzy to na calej lini i to teraz...kiedy juz koncowka...masakra... 😞 Oby tylko maly urodzil sie zdrowy...narazie nic wiecej mnie nie obcodzi

Anonimosia nie martw sie rozstepami, moja kolezanka tez dostala a teraz w sumie jest juz 2 lata po porodzie i jak schudla to jej bardzo sie zmniejszyly prawie nie widac. Ja na szczescie nie mam na brzuchu ale za to mam na udach i lydkach (ogromne-jak je widze to placze)to dopiero porazka...i na cyckach 🤢

No to sie rozpisalam...Trzymajcie kciuki za mnie kochane....jak cos bede pisac eski 🙂 Oby poszlo szybko i latwo i maluszek byl zdrow 🙂
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane... u mnie nocka regularna czyli co godzinę przerwa na siusiu... ale zauważyłam u siebie baaardzo gęsty śluz... i czop to raczej już nie jest bo przez 2 tyg mi schodził... i złapał mnie jeden konkretny skurcz taki że nawet zmiana pozycji w niczym nie pomogła... i już już miałam nadzieję że może to jest to ale... nie było ani pół więcej 😞

Beatko trzymaj się tam w tym szpitalu i dawaj znać co i jak 😘 na pewno wszystko będzie dobrze i niedługo będziesz miała Nikosia po drugiej stronie 🙂

Anonimosia ja też mam rozstępy na brzuchu, udach i nawet na łydkach się pojawiły ale stwierdziłam że to bardzo mała cena za to co dostanę już niedługo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😘

Anonimosia
buziak dla Ciebie, nie przejmuj się tymi rozstępami :*

Beata
3mam kciuki Kochana 😘 Pisz jakby co 😉

Marta
musisz wejść w swój profil i tam wklejasz kod specjalny 😉

A ja dzisiaj w nocy tez kilka razy wstawałam, a Mała się w taki dziwny sposób wyginała, że aż się bałam o nią 😞 bo taaaki twardy brzuch się robił jak nigdy! skała totalna a ona wygięta... I aż mnie bolało...

Dobra, uciekam na śniadanko, będę później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej !

dzisiaj to pewnie mega cisza będzie, Joasia i Beata jada do szpitala, ja póki co zrezygnowałam z hospitalizacji, pojadę dziś do lekarza.
Wczoraj wieczorem odeszła mi znaczna ilość czopu i miałam kilka skurczów ale staram się nie nakręcać, że to to. Nockę też miałam ciężką, najpierw skurcze do 2:30 i jeszcze głowa mnie rozbolała tak, że dwie tabletki apapu nie zadziałały, zresztą głowa boli mnie do teraz. Stopy mi spuchły i nawet po nocy nie bardzo ta opuchlizna zeszła. Oj marudzę ja dzisiaj.

Anonimosia rozumiem twoje emocje bo mam podobnie. Wkurza mnie nie to, że mam rozstępy, bo to tak jak dziewczyny pisały nie wielka cena za bycie mamą ale to, że są one pomimo smarowania się przez całą ciążę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...