Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jolajcik 😘
Mnie też głowa boli... to chyba przez zmianę pogody...

Mi się wydaje, że żadne kremy na rozstępy nie pomogą... jak mają być to będą. Ja smarowałam się tak jak mi się przypomniało i to zwykłą oliwką a rozstępu nie mam (nie liczę 2 pod cyckiem i 2 na biodrze). Moja koleżanka też smarowała się całą ciążę a ma duże rozstępy... Więc te kremy to chyba ściema...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Heeeej Joluś 😘
Jak sobie radzicie?


btw. ale się dziwnie patrzy na suwaczek jak jest napisane "jeszcze 2 dni" 😁 😁

A nie zapeszając dobrze i spokojnie - jemy i śpimy 😉
Oby tak dalej 😉

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Heeeej Joluś 😘
Jak sobie radzicie?


btw. ale się dziwnie patrzy na suwaczek jak jest napisane "jeszcze 2 dni" 😁 😁

A nie zapeszając dobrze i spokojnie - jemy i śpimy 😉
Oby tak dalej 😉

😘

Oby oby 😘
Ja już się doczekać nie mogę swojej córciiiii.....!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i ja w końcu zaglądam niby wstaliśmy wczesnie ale misiek jeszcze cos pisał na kompie wiec ja sobie czytałam, noc spokojna i juz chyba mam dosyć tego wyspania bo o 8 oczy mam jak 5 zł i spac mie sie nie chce, niedługo ide do mamy wiec zajrze pewnie popoludniu moze juz jakis bobas świeży bedzie 🙂 wczoraj jeszcze przegladałam moje wszystkie skany z usg i terminy z nich i nadal jestem w kropce 😮 tez wczoraj mówiłam do miska ze nasze maleństwo chce mi zrobić prezent na dzień matki 🙂 miłego dzionka i trzymam kciuki za dzisiejsze szpitalowiczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to dziś przez tą pogode chodzę jakaś przybita od rana , jutro mam termin porodu i wizyte u pani doktor ma zadecydowac czy do szpitala mnie wysle czy dalej bedziemy tylko monitorowac dzidziusia .. szczerze mówiąc to juz dobijaja mnie te wizyty w poradni K tym bardziej ze zawsze jest mnóstwo pacjentek i czasem nawet 2 godz trzeba czekac ehhh jak sobie o tym pomyle to dostaje skurczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloo!
Joma śliczny Mariuszek!!!
No i Ewelce oczywiście serdecznie gratuluję 😘
A u mnie nic się nie dzieje 😞 poprzedniej nocy miałam chyba jeden skurcz... ale nawet się porządnie nie obudziłam..
Jak nie urodzę do niedzieli to w poniedziałek za tydzień mam jechać na ktg i dr powie co dalej.. ehh.. czekać trzeba 🤨

Trzymam kciuki za dzisiejsze szpitalne dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Werona napisał(a):
Helloo!
Joma śliczny Mariuszek!!!
No i Ewelce oczywiście serdecznie gratuluję 😘
A u mnie nic się nie dzieje 😞 poprzedniej nocy miałam chyba jeden skurcz... ale nawet się porządnie nie obudziłam..
Jak nie urodzę do niedzieli to w poniedziałek za tydzień mam jechać na ktg i dr powie co dalej.. ehh.. czekać trzeba 🤨

Trzymam kciuki za dzisiejsze szpitalne dziewczyny!

Ania, my chyba zostaniemy na burym końcu.... u mnie też ledwo jakiś jeden skurczyk się pojawi a ja później już spać nie mogę... :/
No ale grzecznie czekamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,
Dziękuję za słowa otuchy, jesteście kochane. 😘 Głupio mi, że się tak rozkleiłam, ale Jolajcik trafiła w sedno - najbardziej frustrujące jest to, że pomimo dbania i smarowania i tak to paskudztwo się pojawiło...
Adka, Beata, Joasia, trzymamy kciuki - dajcie znać co u Was! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Jeeeju... to czekanie naprawdę jest juz męczące...
Cały czas myślę tylko o skurczach, porodzie, kiedy to już nastąpi.... Masakra... strasznie jakoś nakręcona jestem...
A wydaje mi się, że jak przestanę o tym wszystkim myśleć to się właśnie zacznie... 🤨


zgadzam się z Tobą Kochana... a jeszcze bardziej denerwujące jest to że te 9 miesięcy zleciało szybciej niż te parę dni których nam zostało...
Ja też ciągle siedzę i myślę kiedy, dlaczego jeszcze nie a jak długo jeszcze... i staram się już nie wychodzić bo jak idę gdzieś i widzę pełne zdziwienia oczy sąsiadek i słyszę te pełne wspólczucia "to Ty jeszcze nie????????" to aż mi się na płacz zbiera i mam ochotę krzyknąć "no nie w końcu na wczoraj miałam termin ;/"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Jeeeju... to czekanie naprawdę jest juz męczące...
Cały czas myślę tylko o skurczach, porodzie, kiedy to już nastąpi.... Masakra... strasznie jakoś nakręcona jestem...
A wydaje mi się, że jak przestanę o tym wszystkim myśleć to się właśnie zacznie... 🤨


zgadzam się z Tobą Kochana... a jeszcze bardziej denerwujące jest to że te 9 miesięcy zleciało szybciej niż te parę dni których nam zostało...
Ja też ciągle siedzę i myślę kiedy, dlaczego jeszcze nie a jak długo jeszcze... i staram się już nie wychodzić bo jak idę gdzieś i widzę pełne zdziwienia oczy sąsiadek i słyszę te pełne wspólczucia "to Ty jeszcze nie????????" to aż mi się na płacz zbiera i mam ochotę krzyknąć "no nie w końcu na wczoraj miałam termin ;/"

Moje Drogie, 100% łączę się z Wami w tych odczuciach. Ja mam dokładnie tak samo a jak mówię, że juz bym chciała a to może potrwać jeszcze 2 tygodnie to słyszę: "Naciesz się spokojem", " Doceń ostatnie dni wolności", " jeszcze będziesz wspominała z utęsknieniem czas wolności" a mnie szlag trafia bo skoro jest tak tragicznie z dzidzia to czemu te co tak radzą robią sobie po 2, 3??? To straszenie sprawia, ze po jakimś czasie faktycznie zaczynam się bać czy aby dam sobie radę skoro na 100% urodzę małą, rozwrzeszczaną, nie od ujarzmienia "poczwarę". A już jak ktoś nazwał moją Majeczkę "bachorem" to myślałam, ze wyjdę z siebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...