Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ania ja malej smaruje balsamem johnsona twarzyczke 🙂
co do kapania to ja dzis bede pierwszy raz sama ja kapac mam takiego stresa ze szok przed matura mialam mniejszy 😜 a co do godziny to zalezy od naszej Panny o ktorej wstanie 😜


🙂 🙂 powodzenia, jesli nie kapałas na misiu z gabki to bardzo polecam, maluszek bezpiecznie lezy a ty myjesz.. mi sie ciezko było do tego przekonac.. ale super sprawa.

nie mam takiego misia 😞


😞 ojoj szkoda.. to musisz sie zaopatrzyc ,ten mis z gabki ma głębienie na dzidzie ....

kupie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Byłam u lekarza i powiedział, że jutro rano ma się zgłosić na oddział. Więc chciał nie chciała przepakowałam torbę i jutro rano jadę. GRRRRRRRRRR a tak bardzo nie chciałam trafić do szpitala przed porodem 😞

Jooola... ale może coś już się ruszy przynajmniej będziesz pod obserwacją 🙂
A takie oczekiwanie w domu też męczy...
Ja nawet nie wiem czy mam szyjkę zgładzoną, czy mam jakieś rozwarcie... 🤨 🤔
Jutro tylko na ktg idę i zobaczymy co wyjdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem, wiem ale miałam nadzieję, że ta pierwsza część porodu spędzę w domu. W sumie lekarz powiedział, że jest ok ale on wolałby żebym była już pod obserwacją. Mówił też, że na jego oko poród jest już bardzo blisko, może nawet jeszcze dziś w nocy 😁 chcialbym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Wiem, wiem ale miałam nadzieję, że ta pierwsza część porodu spędzę w domu. W sumie lekarz powiedział, że jest ok ale on wolałby żebym była już pod obserwacją. Mówił też, że na jego oko poród jest już bardzo blisko, może nawet jeszcze dziś w nocy 😁 chcialbym

Oooo 🙂 no to trzymam mocno kciuki, żeby się w nocy ruszyło! 🙂 🙂
I wszyscy będą szczęśliwi 🙂 🙂 🙂

Ciekawe jak tam Becia, Adka i Joasia... nic nie piszą na razie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Wiem, wiem ale miałam nadzieję, że ta pierwsza część porodu spędzę w domu. W sumie lekarz powiedział, że jest ok ale on wolałby żebym była już pod obserwacją. Mówił też, że na jego oko poród jest już bardzo blisko, może nawet jeszcze dziś w nocy 😁 chcialbym


nono dzidzi wyskakuj z mamusi, jola powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojejku! ale sie najezdzilam wozkiem po ogrodku!
Maly plakal, a to go uspokajalo 🙃

padam z sil!

zagladam do WAS!
Aneczka ja uzywam dla Alexa kremiku z Penaten, dostalam probki ze szpitala i wyprobowuje i jest super! to jest kremik i do ciala i do twarzy!

nierozpakowane Majoweczki 3 mam za WAS kciuki! niech pojdzie Wam szybko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa wykapalam mala i ani nie utopilam ani jej krzywdy nie zrobilam 🤪 plakala troszeczke a to z powodu baczkow 🙂
cieszylam sie bo wykupkala mi sie przed kapiela, pozniej daje jej butle a tu czuje kupa idzie chyba po kapieli ja ruszylo ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
no to spokojnej nocki mamusie,,, a brzuszki niech sie cosik ruszy 😘
mała sie kreci.. to szybko pod prysznic polece jeszcze 🙂


ja mam nadzieje Aneczka,ze bedzie spokojna!
oby Alex budzil sie tylko na mleczko i dalej spikal!
mi czasem oczy zamykaja sie same jak go karmie w nocy! nieraz o 2-3ej zastanawiam sie czy nie zrobic sobie kawki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
aaa wykapalam mala i ani nie utopilam ani jej krzywdy nie zrobilam 🤪 plakala troszeczke a to z powodu baczkow 🙂
cieszylam sie bo wykupkala mi sie przed kapiela, pozniej daje jej butle a tu czuje kupa idzie chyba po kapieli ja ruszylo ;p


a byc moze Gosiu, ze po kapieli poszla kupka! ciepla woda i milo sie Malej zrobilo 🙂
super! dalas rade! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
aaa wykapalam mala i ani nie utopilam ani jej krzywdy nie zrobilam 🤪 plakala troszeczke a to z powodu baczkow 🙂
cieszylam sie bo wykupkala mi sie przed kapiela, pozniej daje jej butle a tu czuje kupa idzie chyba po kapieli ja ruszylo ;p


super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
no to spokojnej nocki mamusie,,, a brzuszki niech sie cosik ruszy 😘
mała sie kreci.. to szybko pod prysznic polece jeszcze 🙂


ja mam nadzieje Aneczka,ze bedzie spokojna!
oby Alex budzil sie tylko na mleczko i dalej spikal!
mi czasem oczy zamykaja sie same jak go karmie w nocy! nieraz o 2-3ej zastanawiam sie czy nie zrobic sobie kawki 😁


heh ja tez tak mam.. ze zasypiam jak mała karmie.. to straszne.. ☺️ ze zmeczenia padamy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia ja mam tak samo w nocy jak wstaje do malej, ale najgorsze jest wynurzenie sie z lozka 😮 ja przewaznie mam kolo siebie red bulla ale nie pomaga za bardzo 😜 raz mi sie z nia zasnelo na kolanach 😜
kasia jaka alex ma minke na miniaturce smieszna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
no to spokojnej nocki mamusie,,, a brzuszki niech sie cosik ruszy 😘
mała sie kreci.. to szybko pod prysznic polece jeszcze 🙂


ja mam nadzieje Aneczka,ze bedzie spokojna!
oby Alex budzil sie tylko na mleczko i dalej spikal!
mi czasem oczy zamykaja sie same jak go karmie w nocy! nieraz o 2-3ej zastanawiam sie czy nie zrobic sobie kawki 😁


heh ja tez tak mam.. ze zasypiam jak mała karmie.. to straszne.. ☺️ ze zmeczenia padamy 😮


ojj tak Aneczka! ja mowiac szczerze to czasem prosze Malego zeby mamusi dal pospac! 🙂
ale nasz Syn lubi na raczkach a ja nieraz juz nie mam sil!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
no to spokojnej nocki mamusie,,, a brzuszki niech sie cosik ruszy 😘
mała sie kreci.. to szybko pod prysznic polece jeszcze 🙂


ja mam nadzieje Aneczka,ze bedzie spokojna!
oby Alex budzil sie tylko na mleczko i dalej spikal!
mi czasem oczy zamykaja sie same jak go karmie w nocy! nieraz o 2-3ej zastanawiam sie czy nie zrobic sobie kawki 😁


heh ja tez tak mam.. ze zasypiam jak mała karmie.. to straszne.. ☺️ ze zmeczenia padamy 😮


ojj tak Aneczka! ja mowiac szczerze to czasem prosze Malego zeby mamusi dal pospac! 🙂
ale nasz Syn lubi na raczkach a ja nieraz juz nie mam sil!

ja to nie raz swoja na rekach dyndam pare godzin a odloze do lozeczka to sie budzi i placze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Kasia Gwiazdka! Gratulacje dla Ciebie i dla wszystkich mamusiek! Ja tez tak mialam..w nocy jak Kevinka karmilam,to prawie zasypialam.Ale kawki nie pilam.I do dzisiaj bardzo rzadko kawke pije,bo to na malutkiego zle wplywa.Ale dzisiaj bylismy u lekarza na U3.I wszystko jest w porzasiu! Kevinek rosnie jak na drozdzach..juz 55 c.ma i wazy 4700 gram! Kupki robi regularnie,ale biedny bardzo sie przed tym nameczy.Nie zawsze odbija mu sie,ale puszcza baczki na okraglo 🙂 Widzialam Twojego malutkiego na naszej klasie...sliczny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
umyta , 🙂 zachciało mi sie wejsc na wage.. i uwaga !!! 14 kg mniej waze 😁 😁 jupi...

a ja juz spadla do 45kg z 67kg a chcialam sie na 50 zatrzymac... ale w jeansy zadne nadal sie nie mieszcze 😮


no to ładnie 🙂 pociesz sie ze teraz ciepło.. to dzinsy ida w odstawke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...