Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monalissa, to na forum tylko my i Barakuda zostałyśmy w dwupaku...? Pomijam szczęściary, które są teraz na porodówce.
Jedyny plus jaki w tym znajduję to to, że możemy się jeszcze objadać truskawkami - choć dziś u mnie akurat truskawek brak... Może się specjalnie przejdę do sklepu... Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Kasiagwiazdka.. nic jej nie podajemy.. walczymy z karmieniem, zeby wypijała mleko II fazy to tresciwe.. bo zaspokaja sie tym z I i zasypia i kupy wodniste wali.. 😞 i strzela tymi kupami.. masakra.


Nasz jak walnie kupe to az po plecy! 😁

u nas tez leca superowe kupki. I lada moment przechodzimy na pampki rozm 2 🙃


hej Fijolku!
my tez bedziemy juz niebawem 2 uzywac!
1 jeszcze ok, ale 2 sa dluzsze i i na plecki bardziej ochraniaja przed duza iloscia kupki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
fijolek napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Kasiagwiazdka.. nic jej nie podajemy.. walczymy z karmieniem, zeby wypijała mleko II fazy to tresciwe.. bo zaspokaja sie tym z I i zasypia i kupy wodniste wali.. 😞 i strzela tymi kupami.. masakra.


Nasz jak walnie kupe to az po plecy! 😁

u nas tez leca superowe kupki. I lada moment przechodzimy na pampki rozm 2 🙃


hej Fijolku!
my tez bedziemy juz niebawem 2 uzywac!
1 jeszcze ok, ale 2 sa dluzsze i i na plecki bardziej ochraniaja przed duza iloscia kupki 😜

my juz dawno uzywamy 2 bo 1 uciskaly jej brzuszek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Bea29 ja karmię piersią. Nie miał kolek. Ale powiem Ci , że zjadłam raz zupkę kalafiorową to brzuszek go bolał. Więc bardzo możliwe , że to to. A jak na razie reaguje dobrze na to co jem 🙂

dziekuje Marinko 🙂własnie byla połozna i powiedziała że kalafior moze powodowac wzdecia wiec juz wiem że nie powinnam go jesc .Maluszek juz troszke spokojniejszy wypilm herbatke z koprem i ladnie zasnął po niej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no po terminie to faktycznie tylko ja i Anonimosia 😠 po wizycie wnioski różne szyjka niby miękka rozwarcie zaledwie na 1cm czyli tyle ile było 2 tyg temu ale główka już silnie się opiera wiec oby do soboty a pózniej szpital we czwartek na ktg i ewentualnie na góre do lekarza na badanie moze się cos ruszy
no i najwazniejsze zalecenie SEX 🤪 wiec odpoczywamy po obiedzie i do dzieła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie w których jeszcze tak samo jak u mnie bije drugie choc malenkie serduszko 🙂 mam takie pytanie dzis mam termin porodu byłam u gin i dała mi skierowanie do szpitala na 31 maja gdyby do tego czasu nie urodziłam ja sie tym martwie natomiast poniewaz dzis podczas słuchania tętna maleństwa dośc długo go monitorowała widziałam ze uderzenia bardzo sie rózniły od 110 do 125 mi znów wydaje sie ze to dziwnie mało bo za kazdym razem mam wpisane 145 - 144 co o tym myslicie jest potrzeba sie niepokoic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...