Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Hej Dziewczynki.
Ja stosuję wywar z kminku (łyżka kminku na szklankę wody i gotuję z 5-10 min) i wydaje mi się że jest to zbawienne dla Niuni na wszystkie problemy trawienne a do tego wspomaga laktację z tego co wyczytałam. Tak mi się zdaje bo jak dwa dni temu zapomniałam go wypić to Mała cały dzień u mnie na rękach przesiedziała, a jak piję to i kupy idą jak ta lala i Malutka śpi spokojnie 🙂 Nie wiem czy to działa w przypadku kolek ale wydaje mi się że dość pomocne jest dlatego polecam.


gusia ja na czczo codziennie mała łyzeczke kminknku mielonego biore i popijam szkanka wody. suuuuuuuuuuper! moja babcia tak robila mama itd ale mój mały lezy tez czesto na brzuchu i spi tez czasami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH MAMUS I TYCH KTÓRE JUZ TULĄ SWOJE MALENSTWA I TYCH CO JESZCZE NOSZA JE POD SWOIM SERDUSZKIEM CZEKAJAC NA SPOTKANIE Z NIMI 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

http://www....com/watch?v=GyNPqud3Mhc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie i nieliczne Brzuszki 🙂

Odnośnie kolek - podpytywałam ostatnio położną i powiedziała, że jeśli mama pije herbatę koperkową, to pobudza laktację a koper przenika też do pokarmu, więc i wzdęć i kolej może być mniej. I jeszcze, że można dziecku podawać herbatkę koperkową w butelce, ale nie więcej niż 30 ml za jednym razem.

Monalissa, trzymam kciuki, żebyś została w szpitalu 😜 (jakkolwiek to brzmi 😁 ).
Barakuda, jesteś jeszcze z nami? Co u Ciebie? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
witajcie, WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA MAM ROZPAKOWANYCH I W PAKIECIE!! 😉 😜


Fijolku powiedz mi jak sie czujesz jako swiezo upieczona mamusia???

hej, czuje sie ok. Hania ladnie spi i je. Najtrudniejsze sa poranki bo od 7-8 Maluchowi nudzi sie lezenie i domaga sie towarzystwa. 🙂 Ja staram sie uwazac na to co jem i na chwile obecna zadnych kolek i problemow z brzucholkiem nie ma. uff.. a za chwilke idziemy na spacer.
a jak u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
witajcie, WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA MAM ROZPAKOWANYCH I W PAKIECIE!! 😉 😜


Fijolku powiedz mi jak sie czujesz jako swiezo upieczona mamusia???

hej, czuje sie ok. Hania ladnie spi i je. Najtrudniejsze sa poranki bo od 7-8 Maluchowi nudzi sie lezenie i domaga sie towarzystwa. 🙂 Ja staram sie uwazac na to co jem i na chwile obecna zadnych kolek i problemow z brzucholkiem nie ma. uff.. a za chwilke idziemy na spacer.
a jak u Ciebie?


ja to juz wiesz obyta ale Fabi jest bardzo grzeczny co mnie bardzo cieszy placze tylko do jedzonka i jak go cos pobolewa no i nie lubi sie kapac 🤪 dzis byl szczepiony i poplakuje sobie mial 3 szczepienia , oblozylam mu oklady i zawiazalam bandazem i troszke mu lepiej bo czuje ze bedzie dzis marudzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
witajcie, WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA MAM ROZPAKOWANYCH I W PAKIECIE!! 😉 😜


Fijolku powiedz mi jak sie czujesz jako swiezo upieczona mamusia???

hej, czuje sie ok. Hania ladnie spi i je. Najtrudniejsze sa poranki bo od 7-8 Maluchowi nudzi sie lezenie i domaga sie towarzystwa. 🙂 Ja staram sie uwazac na to co jem i na chwile obecna zadnych kolek i problemow z brzucholkiem nie ma. uff.. a za chwilke idziemy na spacer.
a jak u Ciebie?


ja to juz wiesz obyta ale Fabi jest bardzo grzeczny co mnie bardzo cieszy placze tylko do jedzonka i jak go cos pobolewa no i nie lubi sie kapac 🤪 dzis byl szczepiony i poplakuje sobie mial 3 szczepienia , oblozylam mu oklady i zawiazalam bandazem i troszke mu lepiej bo czuje ze bedzie dzis marudzil

a co za szczepienia mial?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Fijolek, jamargaretka i anonimosia śliczne macie zdjęcia!

Twoj Jose rosnie jakna drozdzach! :]


No a wcale tak dużo nie przybiera... Wczoraj babka mu wagę sprawdzała to ma 3950. Ale sie nie przejmuje , bo Aniołka też tak słabo przybierała 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie!
ale dzis mam dzien! brak czasu! ale na chwilke do WAs zagladam 🙂

Marinka, ale Twoj Jozek rosnie! duzy chlopczyk jjuz z niiego! sliczne ma usteczka 🙂 takie sexi 😜

Fijolku to badz szczesliwa, ze >Malej nic nie dolega!- chodzi mi o koleczki 😞 to jest straszne!
slicznie wygladasz ze swoja corcia! 🙂

buziaki dla WAS wszystkich!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...