Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelka - ja to niestety dużo rzeczy wyeliminowałam ale musisz próbować. wczoraj rozmawialam z kolezanką ktora jadla tylko parowane buraki, ziemniaki i marchewke a córka miała ogromne kolki, a są dziewczyny ktore jedzą prawie wszystko np znajoma po 2 miesiacach zaczela uzywaz chili i cebulke a dziecku nic nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma,ja tez mam ten problem.Moj malutki tez tak czasami wylewa,a ostatnio tak duzo,ze w panike wpadlam.Ale pytalam sie wczoraj poloznej i lekarza.To jest calkiem normalna rzecz.Dzieci po prostu nie znaja granicy w jedzeniu.Tak ze nie ma sie czyms martwic.Podobno mleka z piersi nigdy dla dziecka za duzo.A odbijac to powinno sie.A jezeli sie nie odbije,to maly powinien baczki puszczac,czyli dolem gazy wypuszczac.Sprobuj na przedramie niunie polozyc,brzuszkiem do dolu(pozycja latania)..tak tez moze beknac,albo naturalnie przez ramie z glowka troszke do tylu i klepac po pleckach lekko.Te pozycje tez sa dobre przy wzdeciach i kolkach.Masowanie Fontanelli(na glowce,gdzie mozg dzieciatka sie zrasta)pomaga tez zeby sie odbilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja karmie bardzo czesto na lezaco.Tak mi poradzila polozna.Rytm jedzenia maluszka tez jest zroznicowany.Nasz jadl czasami co godzine,teraz co,2,3 godziny.Czasami je zachlannie 10 minut,a czasami 30 minut bardzo powolutku.Karmienie piersia powinno byc relaksem,i dla matki i dla dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też karmiłam na leżąco - tak było mi najwygodniej, ale teraz ze względu na to ulewanie będę karmić tak, żeby główka była wyżej.
Poza tym chce się też nauczyć innych pozycji, żeby nie było problemów z karmieniem np w samochodzie, czy na ławce itp - gdzie o łóżko cięzko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Justina już dwa razy mialam to samo. raz usiadlam na przystanku a drugi raz na krawęznki. po prostu Majka miala nagły głód i krzyczała bardzo 🙂


o ja niezle.. ale masz to przynajmniej za soba ja sie stresuje takimi sytuacjami i narazie poki co nie karmiłam na dworzu, staram sie wychodzic z nia od razu po karmieniu,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...