Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Justina już dwa razy mialam to samo. raz usiadlam na przystanku a drugi raz na krawęznki. po prostu Majka miala nagły głód i krzyczała bardzo 🙂


o ja niezle.. ale masz to przynajmniej za soba ja sie stresuje takimi sytuacjami i narazie poki co nie karmiłam na dworzu, staram sie wychodzic z nia od razu po karmieniu,


no ja tez karmię przed wyjsciem ale wystarczy czasem pol godziny i Maja znów chce jesc. na wszelki wypadek staram się zakladac albo coś co łatwo podciągnąć albo na suwak. ale powiem szczerze, ze wcale mnie to bardzo nie krępowało. gorzej by było jakbym z nią szła a ona by krzyczała 🙂 w końcu dziecko ważniejsze niz to co ludzie sądzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dalej szukamy wieksze mieszkanko.Jak sie przeprowadzimy,to chcielibysmy zrobic Puller Party..to takie party zapoznawcze ,na ktore przychodza mamy z dziecmi i mamy w ciazy z malym prezentem dla Kevinka.Bylam juz na takim party,jak bylam w ciazy,bylo super! NMie obraze sie,jak sciagniecie pomysl ode mnie...to naprawde fajna sprawa 🤪 Kevinek zasnal na moim brzusiu...jak ja kocham dzieci 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Justina już dwa razy mialam to samo. raz usiadlam na przystanku a drugi raz na krawęznki. po prostu Majka miala nagły głód i krzyczała bardzo 🙂


o ja niezle.. ale masz to przynajmniej za soba ja sie stresuje takimi sytuacjami i narazie poki co nie karmiłam na dworzu, staram sie wychodzic z nia od razu po karmieniu,


no ja tez karmię przed wyjsciem ale wystarczy czasem pol godziny i Maja znów chce jesc. na wszelki wypadek staram się zakladac albo coś co łatwo podciągnąć albo na suwak. ale powiem szczerze, ze wcale mnie to bardzo nie krępowało. gorzej by było jakbym z nią szła a ona by krzyczała 🙂 w końcu dziecko ważniejsze niz to co ludzie sądzą 🙂


no dokłądnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka, trzymamy kciuki!
Barakuda, trzymam kciuki, żeby Maja się zdecydowała wyjść na świat w ten weekend 🙂
Ja w życiu bym nie powiedziała, że dobiję do terminu albo że będę po z powodu tych wszystkich dolegliwości po drodze, a tu mam niespodziankę 😁
Joma, przystojniak z Mariuszka!
Ewelka, raz jeszcze gratulacje! Bardzo szybko urodziłaś! 🙂

A my byliśmy z mężem pozałatwiać kilka spraw na mieście, straszny gorąc i się zmęczyłam, ale już w domu i czekamy na burzę 😁 Bukiet dostałam, a wieczorem jedziemy świętować do mojej ulubionej restauracji 🙂 I wszyscy mi życzą, żeby Mały zrobił mi dziś prezent, no nie mogę już... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie ,co wlasnie przeczytalam? Ze jazda samochodem wplywa dodatnio na dzieci z kolkami.W czasie jazdy dzieci sie uspokajaja.I moge to potwierdzic...wczoraj bylismy we Frankfurcie mieszkanie ogladac.Po tym wsiedlismy do samochodu,a Kevinek pol godziny tak plakal i wyginal sie,ze az ryczec mi sie chcialo...ale jak maz ruszyl samochodem,malutki sie uspokoil!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...