Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
justiks23 napisał(a):

mi tez sie spojenie rozeszlo ale rodzilam naturalnie 🙂 wiec mysle ze i ty bedziesz mogla 😘


Justiks, a na ile Ci się rozeszło? I czy miałaś dolegliwości bólowe przy chodzeniu, siedzeniu, podnoszeniu nóg itd.? Ja się trochę boję ryzyka, że rozejdzie się w trakcie, tym bardziej, że Mały jeszcze nie trafił główką tam gdzie powinien...


miazlam dolegliwosci okropne ale nikt mi nic nie mowil dopiero po powrocie do domu zauwazylam wpis w ksiazeczce :/ ale na ile to naprawde niewiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
justiks23 napisał(a):

mi tez sie spojenie rozeszlo ale rodzilam naturalnie 🙂 wiec mysle ze i ty bedziesz mogla 😘


Justiks, a na ile Ci się rozeszło? I czy miałaś dolegliwości bólowe przy chodzeniu, siedzeniu, podnoszeniu nóg itd.? Ja się trochę boję ryzyka, że rozejdzie się w trakcie, tym bardziej, że Mały jeszcze nie trafił główką tam gdzie powinien...


miazlam dolegliwosci okropne ale nikt mi nic nie mowil dopiero po powrocie do domu zauwazylam wpis w ksiazeczce :/ ale na ile to naprawde niewiem


Położna mi powiedziała, że przy 7-8 mm już się raczej robi CC, więc mi już niewiele zostało 😞 No zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Gratuluję wszystkim mamom 😘 nie wiem czy nadrobię te strony.. czy jakaś majóweczka jeszcze nam została czy już wszystkie??
My urodziliśmy we wtorek 24.05 o 12:55, poród sn. Od czwartku po południu jesteśmy już w domciu 🙂

Powiedzcie czy stosowała któraś z Was osłonki na piersi??
Mała strasznie mocno ssie... ja nie miałam z początku pokarmu, ale uparłam się i w szpitalu przystawiałam. Niestety mała bardzo poraniła mi brodawki, do krwi... w domu zaczęłam używać osłonek... co za ulga.. 🙂 ale Sylwię zaczęły męczyć bączki... i tak myślę, że jak je z tych osłonek to może gdzieś pod nie powietrze podchodzi i Ona je połyka... lub ja coś nie tak robię... już nie wiem.

Postaram się Wam napisać jak było na porodówce i pokazać Malutką tylko zgramy foto.
Pozdrawiam 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutiks dzieki za odpowiedz,no wlasnie moj synus ma wysypke moze jeszcze nie w tak strasznym stadium i jest ogolnie niespokojny, szczescie ze noce w miare przesypia, a powiedz mi czy karmilas je piersia czy sztucznie? i na co przeslas skoro twoje dziewczynki mialy ta alergie??
Werona witamy z powrotem! no i gratuluje witam w gronie mamusiek. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
jutiks dzieki za odpowiedz,no wlasnie moj synus ma wysypke moze jeszcze nie w tak strasznym stadium i jest ogolnie niespokojny, szczescie ze noce w miare przesypia, a powiedz mi czy karmilas je piersia czy sztucznie? i na co przeslas skoro twoje dziewczynki mialy ta alergie??
Werona witamy z powrotem! no i gratuluje witam w gronie mamusiek. 😆


byla na butli mleczko bebilon no i po wizycie u lekarza przeszlismy na bebilon pepti mozesz zakupic jedna puszke na probe i sprawdzis czy jest lepiej jesli tak to predko do lekarza po recepty namleczko wtedy puszka kosztuje 50% taniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Oskar w koncu zasnal wiec mam chwilke...padnieta jestem szczerze mowiac.
Martynko Hania cudowna 🙂
Dziewczyny wszystkie dzieciaczki sa slodziutkie,nie moglam sie na fotki napatrzec...
Ja jestem bardzo slaba jeszcze,ale lekarz mowi ze ta przez ta moja niedokrwistosc...ciagle zmeczona,oslabiona i brak apetytu,ale biore leki i mysle ze bedzie ok nie dlugo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Hania wali dzisiaj kupę za kupą 😁 kilka razy zrobiła jak jeszcze nie zdążyłam założyć pieluszki 😁 i obsikała becik 🙂 JEST PIĘKNIE!!! 🙂


Oskar ma tak samo... 😜karmie go,zasypia przy cycu,ja juz zadowolona ze spi slysze a tu bomba 🤪i trzeba przebrac a wtedy on sie budzi i tak w kolko...eh...uroki macierzynstwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie, nasza Hania dzis do 5 rano spala jak Aniolek. niestety potem pokazala różki.. 😞 nie chciala juz spac. ehh nietstety my bylismy na wpol przytomni.. i tak do 9. potem dala troszke pospac, ale ogolnie dzis jest cos w gorszej formie. jakas taka jest marudna i ogolnie tylko na rece i smoczek. Ale dzis "dyżur" ma Piotrek 😉 wiec ja siedze i obserwuje tylko jak sobie radzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba sprobuje tego bebilon pepti niby od poczatku byl na zwyklym bebilonie i nic sie nie dzialo ale pani doktor w szpitalu powiedziala ze nie musi sie alergia objawiac po przyslowiowym pierwszym lyku. fijolku nie bede wprowadzac cie w blad bo poki co moj Piotrus mial jedna w zyciu kolke ale za to jaka 🙂 ale wydaje mi sie ze do 3 miesiaca moze sie pojawic, bo ponoc jak juz dzidzia skonczy 3 miesiac to wiele dolegliwosci i nieladnych zachowan mija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
chyba sprobuje tego bebilon pepti niby od poczatku byl na zwyklym bebilonie i nic sie nie dzialo ale pani doktor w szpitalu powiedziala ze nie musi sie alergia objawiac po przyslowiowym pierwszym lyku. fijolku nie bede wprowadzac cie w blad bo poki co moj Piotrus mial jedna w zyciu kolke ale za to jaka 🙂 ale wydaje mi sie ze do 3 miesiaca moze sie pojawic, bo ponoc jak juz dzidzia skonczy 3 miesiac to wiele dolegliwosci i nieladnych zachowan mija.


Fabianek tez pije bebilon 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a myslalam ze tylko ja na calym forum karmie sztucznie, niestety nie z wlasnego wyboru po prostu brak mleka i juz, a tu widze justiks ze jestes ze mna 🙂 ale nie czuje sie przez to gorsza czy cos, moze na poczatku teraz kiedy widzialam w szpitalu tyle mam z butla przestalam miec jakiekolwiek wyrzuty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dzisiaj będziemy mieli pierwszą kąpiel w domku 🙂 Kąpał będzie tata (który teraz padł jak mucha... odsypia 😁 ) 🙂
3majcie kciuki, żeby Hani się spodobało 🙂

Jesli można spytać... dlaczego nie karmicie piersią? Nie chcecie czy nie możecie? A może łączycie? Jestem ciekawa... bo ja w szpitalu jak Mała nie chciała jeść to myślałam, że się poddam i będę sztucznym karmić ale już sie dogadałyśmy i ciągnie z cyca aż miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
a myslalam ze tylko ja na calym forum karmie sztucznie, niestety nie z wlasnego wyboru po prostu brak mleka i juz, a tu widze justiks ze jestes ze mna 🙂 ale nie czuje sie przez to gorsza czy cos, moze na poczatku teraz kiedy widzialam w szpitalu tyle mam z butla przestalam miec jakiekolwiek wyrzuty.

Pewnie, że najważniejsze, żeby Maluszek po prostu jadł... 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Idę sobie ugotować jabłko... mam nadzieję, że nic po nim nie będzie Małej więc.... obserwacja... 🙂


ja sobie robię na parowarze lub gotuję kompot - i nic złego się nie dzialo. a dziś robiłam pampuchy z jagodami i zobaczymy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
hussi31 napisał(a):
a myslalam ze tylko ja na calym forum karmie sztucznie, niestety nie z wlasnego wyboru po prostu brak mleka i juz, a tu widze justiks ze jestes ze mna 🙂 ale nie czuje sie przez to gorsza czy cos, moze na poczatku teraz kiedy widzialam w szpitalu tyle mam z butla przestalam miec jakiekolwiek wyrzuty.

Pewnie, że najważniejsze, żeby Maluszek po prostu jadł... 🙂)

Czesc dziewczyny.Sorki,ze sie wtracam.Czasem tu zagladam popatrzec na swiezo co urodzone slodziki.Martyna ja tez karmie mala sztucznym nie z wlasnego wyboru.Poczatkowo mialam straszne wyrzuty,bo wszyscy mnie napietnowali i mowili,ze leniwa jestem.Nie raz przez to plakalam.Dzis moja coreczka ma prawie 3 miesiace,zdrowo rosnie i zadowolona jestem,ze jest karmiona butla.Wiem,ile je,moge wszystko jesc,moge smialo ja z mezem zostawic bez obawy,ze glodna bedzie i ze zaraz bede musiala wracac.Oczywiscie gdybym mogla,to bym karmila piersia,ale w tej sytuacji ciesze sie z tego co mam i skupiam siena pozytywnych stronach.I tobie tez tego zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...