Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Perfekcyjna to ja nie jestem ... Właśnie każdego dnia to sobie uświadamiam i jest mi przykro , no ale nikt nie jest perfekcyjny... 🥴 🥴 Nic nie potrafie w czasie zrobić... Jeju 🤢 🤢 Z 2 to strasznie ciężko , dlatego tak mało tu zaglądam... ech 🥴

Oj kochana... dajesz sobie świetnie radę, na pewno!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
No koło super sprawa... jak mała szłam karmic.. to na kole obowiazkowo siadałam .. i nie tylko całe dnie na nim spedziłam.. teraz juz nie potrzebuje.. juz nie boli, czekam az szwy wypadna 😉 ciekawe jak sie tak zrasta,,

No mnie cały czas bardzo bolą te szwy w środku... Ufff... także kółko się przyda.. Ale i tak na razie najlepiej się Małą karmi na leżąco... 🙂 🙂

Dobra, uciekam... Mała kwika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Marinko, wykrakałaś 😜 skończyło się leniuchowanie, bo Haneczka się budzi... 🙂 tzn. na razie się napina w łóżeczku na kupkę 😉 tatuś do niej gada i ją dopinguje 😁 😁 😁

Życzę Wam DOBREJ NOCKI Kochane 😘 😘

moj tez czesto z Vanesska kupke robi to znaczy on mowi 'eeee' a ona mu odpowiada tylko ze na buzi sie purpurowa robi od napinania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Perfekcyjna to ja nie jestem ... Właśnie każdego dnia to sobie uświadamiam i jest mi przykro , no ale nikt nie jest perfekcyjny... 🥴 🥴 Nic nie potrafie w czasie zrobić... Jeju 🤢 🤢 Z 2 to strasznie ciężko , dlatego tak mało tu zaglądam... ech 🥴


musisz sie poprostu przyzwyczaic do nowej sytuacji 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
marinka napisał(a):
Aneczko na dworzu, przykryty był tylko pieluszka
Justiks no muszę, nie mam wyboru a Ty kochana jhak sobie dajesz rade?


no juz sie przyzwyczailam 🤪 Daje rade 🙃 😆


w sumie masz rację... Ale Ciebie to ja podziwiam! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
justiks23 napisał(a):
marinka napisał(a):
Aneczko na dworzu, przykryty był tylko pieluszka
Justiks no muszę, nie mam wyboru a Ty kochana jhak sobie dajesz rade?


no juz sie przyzwyczailam 🤪 Daje rade 🙃 😆


w sumie masz rację... Ale Ciebie to ja podziwiam! 🤪



e tam kochana 2 czy 4 juz bez roznicy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez juz mowie dobranoc niestety widze po zachowaniu Piotrusia ze ciezka noc nas czeka niech ta alergia juz sie troche zmniejsza bo serce mi sie kraja jak patrze jak on cierpi a i sama cierpie bo na oczy nie widze.buziaki dla was kochane. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś nawet nie mialam czasu przeczytać co sie dzieje u Was. Maja marudziła cały dzień - pierwszy raz taka sytuacja ze kompletnie nic nie dalam rady zrobić. na dodatek rośnie bilirubina. i nie wiem co robić. czesc kaze odstawić od pirsi na jakies dwa dni - inni twierdza zeby teg nie robić a taka zoltaczka minie. i kogo tu słuchac. ide chwile sie polozyc poki Maja spi. musze sobie to wszystko przemyslec. buziaki dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny! Sorry za porę ale wcześniej jakoś nie mogłam.
U nas bez zmian 😞 KTG rewelacyjne tylko nie takie, jakie chciałaby się zobaczyć w końcu 41 tygodnia... Tzn. zapis prawidłowy bez żadnych czynności skurczowych... :/ W środę mam USG bonusowe i wyprosiłam o możliwość zgłoszenia się na oddział patologii dopiero w czwartek...
Jak nie trudno się domyśleć na maj to się już na 99% nie załapiemy... ten 1 % zostawiam sobie na miłe zaskoczenie dzisiejszej nocy ew. jutrzejszego dnia bo maj się przecież jeszcze nie skończył...
A jak tam pozostałe 2 Muszkieterki???
Kochane, ściskam Was wszystkie bardzo mocno, ciesze się, ze miałam przyjemność przejść z Wami przez te wszystkie miesiące a teraz potrzebuję Waszego wsparcia: trzymajcie mocno kciuki za mnie mi naszą córeczkę, by wszystko szczęśliwe miało zakończenie 🙂 - to chyba już takie brednie zmęczonej ciężarówki... 😉
Spokojnej nocki wszystkim mamusiom i pozostałym dwupakom jeśli są jeszcze jakieś poza mną 🙂 :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Hehe, ja zamykałam wczorajszy dzień i ja otwieram dzisiejszy... Czy to znaczy, że spać nie mogę? 😉
Dziewczynki, zabieram się za ogarniecie domu a potem mam zamiar delektować się słodkim lenistwem w ogrodzie... 😎
Prognoza pogody na czerwiec: upały, upały, upały... ega gorące noce, birze w III i IV dekadzie miesiąca 😁
A dzisiaj w Wawie ma być 29st. C!!! 😮
Rozpakowane macie fajnie, że już nie musicie dźwigać brzuszków przy tych temperaturach ale Mojej Majusi chyba lepiej przy tych temperaturach w brzuszku mamusi 😉
Ciągle męczą mnie skurcze przepowiadające i bieganie do toalety, żeby przekonać się, jak czują się faceci mający problem z prostatą 😉 :P ( tak przynajmniej twierdzi mój teść). 😉
No dobra, odmeldowałam się więc mogę iść działać. 😉
Miłego dzionka kochane! :*
pewnie zajrzę jeszcze po południu do Was bo to ostatni dzień. Od jutra powinnam przetransferować się na wątek czerwcówek 😞 ale mam nadzieję, ze mnie stąd nie pogonicie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia: Nasz synek Tomek przyszedł na świat 30.05 o 23.41. Waży 3.460 kg, mierzy 55cm i dostał 10pkt 🙂 Niestety było CC, bo rozeszło mi się spojenie już do 7mm i ryzyko było za duże. Noc spędziliśmy osobno :-(, ale nie mogę się doczekać kiedy wreszcie go przytule! 🙂 Pozdrawiam majóweczki!

GRATULAAAAAACJE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...