Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za odpowiedz...bede spokojniejsza.My dzis bylismy na spacerku ale z lekka zdolowana wrocilam,kazdy zagladal mi do wozka(jak to na wsi) i kazdy do mnie,jak ty w ygladasz,schudlas,blada jestes jak niewiem itp.itd.a to wszystko przez ta moja niedokrwistosc chyba...
Goraczka nie mija ale niemam juz dreszczy,wydaje mi sie ze jest lepiej...

DZIEWCZYNY a jak ubieracie Maluszki w taka pogoda jak dzis na spacer?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki mialam pytac o to samo,co prawda moj maluch starszy ale po przejsciach,mial dzis body z dlugim rekawem i spodenki no i czapke i caly sie upocil, musze pomyslec albo skonsultowac sie ze swoja lekarka...a ludzmi sie nie przejmuj i dbaj o siebie teraz masz dla kogo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka ale się uśmiałam jak przeczytalam o Twojej wyprawie do galerii 🙃

Martyna boski uśmiech! 🙂

Ja dzisiaj byłam z Mariuszkiem na spacerku i miał na sobie tylko body z krótkim rękawem, czapeczka, skarpetki i był przykryty lekkim kocykiem - po karczku widziałam, że było w sam raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma.. hihi ja tez sie z siebie smiałam 😁 😁 😁
Ja dzis Martynie załozyłam na spacer bawełnianego pajaca.. i czapeczke cieniutka.. bo wiatr był.. tak to jej juz nie zakładam bo całe włoski ma mokre.i juz nie przykrywałam. kurcze ja sie tak wacham zeby załozyc rampersa... ale czy nie za wczesnie, jeszcze ???!!! 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde, tak czytam te Wasze posty i przyznam szczerze że dołują mnie już od jakiegoś czasu bo wszystkie już macie swoje maluszki ze sobą i nie mam jak dołączyć się do rozmowy... Może przenieście się na inny portal bo przecież już nie macie brzuszków 😉 :P
A tak na serio to u nas nadal bez zmian a jedyne co jest w stanie mnie teraz pocieszyć to ten kilogram truskawek, który dzisiaj bezceremonialnie opchnęłam...
Ściskam mocno wszystkie mamuśki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Cisza taka... 🤨 Mamuśki i ich dzieci poszły spać??? A jakiś dwupak poza mną jest jeszcze??? 😞
😉 😜


ja nie spie tylko zastanawiam sie co mam zrobic zeby twoja maja zechciala wyjsc szkoda ze niemam takiej sily 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
Barakuda napisał(a):
Cisza taka... 🤨 Mamuśki i ich dzieci poszły spać??? A jakiś dwupak poza mną jest jeszcze??? 😞
😉 😜


ja nie spie tylko zastanawiam sie co mam zrobic zeby twoja maja zechciala wyjsc szkoda ze niemam takiej sily 🙃

kochana, na moją małą to tyko oksytocyna albo CC... Uparta po tacie albo taka leniwa po mnie... 😜
A to już tylko ja zostałam nierozpakowana???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Barakuda ja trzymam mooooocno kciuki za Ciebie !!! 🙂 😘

A moja Mała właśnie dała sobie czasu - 35min przy cycu 🤪 pierwszy raz tak długo, ładnie i miarowo jadła 🙂
Tylko teraz niestety nie może zasnąć 😞 Biedna płacze i wygina się 😞 😞


oj biedna niunia 😞 pewnie gaziki wychodza
fabi spiocha ladnie ups pochwalilam i juz zaczyna mruczaki hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Barakuda ja trzymam mooooocno kciuki za Ciebie !!! 🙂 😘

A moja Mała właśnie dała sobie czasu - 35min przy cycu 🤪 pierwszy raz tak długo, ładnie i miarowo jadła 🙂
Tylko teraz niestety nie może zasnąć 😞 Biedna płacze i wygina się 😞 😞


u nas bóle brzuszka zaczęły się pod koniec drugiego tygodnia. a ja dziś czekam aż się Maja obudzi bo czekam na nią z butelką. i strasznie mi smutno z tego powodu. ściągałam pokarm ręcznym laktatorem i płakałam, bo nie chciałam jej odstawiać od cyca. wiem, że to głupie ale strasznie to przeżywam. na dodatek boli mnie nadgarstek od tego laktatora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff.... zasnęła...

Jamargaretka
nie przejmuj się 😘 ważne, aby Twoje Dzieciątko było najedzone... chociaż wiem, jakie to ważne (karmienie piersią)... Będzie dobrze 😘
Justiks musiałam ją jeszcze do cyca-uspokajacza dostawiać... i nie wiem czy sobie wtedy bączka nie puściła, chociaż zasnąć było trudno.

Dobra, zmykam spać. Zobaczymy kiedy Królewna się obudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Barakuda ja trzymam mooooocno kciuki za Ciebie !!! 🙂 😘

A moja Mała właśnie dała sobie czasu - 35min przy cycu 🤪 pierwszy raz tak długo, ładnie i miarowo jadła 🙂
Tylko teraz niestety nie może zasnąć 😞 Biedna płacze i wygina się 😞 😞


u nas bóle brzuszka zaczęły się pod koniec drugiego tygodnia. a ja dziś czekam aż się Maja obudzi bo czekam na nią z butelką. i strasznie mi smutno z tego powodu. ściągałam pokarm ręcznym laktatorem i płakałam, bo nie chciałam jej odstawiać od cyca. wiem, że to głupie ale strasznie to przeżywam. na dodatek boli mnie nadgarstek od tego laktatora

Wiem, że pewnie nie powinnam się w tym miejscu wypowiadać i być może już ktoś o to pytał ale czy próbowałaś herbatek na laktację np. Bocianek? Pytam też z obawy czy ja będę miała pokarm... A w herbatkę już się zaopatrzyłam ( zgodnie z zaleceniami położnej ze SR) ale oczywiście jeszcze nie próbowałam...
Idę spać moje drogie. Maja już na 100% będzie czerwcóweczką... A tata ciągle do niej mówi moja "Majówko"... Będzie musiał się przestawić na "Czerwcówko" 😉 😜 Spokojnej nocki wszystkim mamom i ich skarbom życzymy 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Barakuda ja trzymam mooooocno kciuki za Ciebie !!! 🙂 😘

A moja Mała właśnie dała sobie czasu - 35min przy cycu 🤪 pierwszy raz tak długo, ładnie i miarowo jadła 🙂
Tylko teraz niestety nie może zasnąć 😞 Biedna płacze i wygina się 😞 😞


u nas bóle brzuszka zaczęły się pod koniec drugiego tygodnia. a ja dziś czekam aż się Maja obudzi bo czekam na nią z butelką. i strasznie mi smutno z tego powodu. ściągałam pokarm ręcznym laktatorem i płakałam, bo nie chciałam jej odstawiać od cyca. wiem, że to głupie ale strasznie to przeżywam. na dodatek boli mnie nadgarstek od tego laktatora

Wiem, że pewnie nie powinnam się w tym miejscu wypowiadać i być może już ktoś o to pytał ale czy próbowałaś herbatek na laktację np. Bocianek? Pytam też z obawy czy ja będę miała pokarm... A w herbatkę już się zaopatrzyłam ( zgodnie z zaleceniami położnej ze SR) ale oczywiście jeszcze nie próbowałam...
Idę spać moje drogie. Maja już na 100% będzie czerwcóweczką... A tata ciągle do niej mówi moja "Majówko"... Będzie musiał się przestawić na "Czerwcówko" 😉 😜 Spokojnej nocki wszystkim mamom i ich skarbom życzymy 🙂 :*


kochana ona nnie ma problemu z pokarmem tylko mala ma żółtaczke i musi na 2 dni na probe odstawic ja od piersi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyneczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja już na obrotach od 6 godzinki i latam sobie po mieszkaniu i latam i ciągle coś robię! Obiad zrobiony, poprasowałam 🙂 🙂 Jeszcze mi zostało moje kwiaty balkonowe ogarnąć i będzie ok i lecę na spacer 🙂 No szok 🤪
Co do ubioru mój wczoraj był w samym body, było tak gorąco , że ja ledwo co wytrzymałam. I dziś też ma być bardzo gorąco więc już przygotowałam bodziaki 🙂
Martyna czaro ale uśmiech ma Hania!!!!!!!!!Czad!
Barakuda! no t będzie czerwcóweczką ale i tak majóweczką 🙂 😜 😜
Jamargaretko! 3maj się mocno! Dasz radę wytrzymać i Twoja Maja też!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...