Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jamargaretka....sciagniete mleko mozesz smialo tez zamrazac! Wtedy bedziesz miala reserve 😉 bo mleko odrazu odciagniete moze byc tylko 12 godzin w lodowce,a zamrozone pare miesiecy.Odmrozone mleko w pokojowej temperaturze odtajac,zadnych mikrofalowek itp...A jak karmisz cyckiem,to w czasie kiedy karmisz wytwarza sie juz mleko,ale musisz duzo pic,po kazdym karmieniu min szklanke plynu! Herbatka z kopru wloskiego wzmaga laktacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna Czaro....Kevinek podaje tez witaminki...Vinagoletten(Fluor)na kosci.Niedobrze,ze Cie szew boli! Nie ma prawa! Idz do szpitala na kontrole,bo nie daj Boze peknie!U mnie szwy wnikaja we skore i do 6 tygodnia po cc nie mozna sie kapac,tylko prysznice.I majtki tylko bawelniane narazie nosic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Właśnie mieliśmy wizytę lekarza... Mała zdrowa, wszystko dobrze 🙂
Ale zasypała nas informacjami o szczepionkach!

Napiszcie mi, jakie szczepionki bierzecie?
Te refundowane z kalendarza szczepień, czy te płatne "skojarzone" (6w1,5w1). I czy bierzecie jakieś dodatkowe? Tj. na pneumokoki?

Musimy się teraz zastanowić... 🤔 🤔

I przepisała Hani witaminki D i K... od jutra bierzemy, wy też macie dla dzieci takie?

Kurcze, odczuwam tak straszny ból przy jednym szwie, że aż mi się w głowie kręci z bólu... 😞 tak jakoś zaciśnięty na skórze jest... :/ masakra...


Martyna, my mamy szczepienie 20 czerwca i bierzemy te szczepiony nie refundowane. dodatkowo szczepiny na pneumokoki. Nie mam sumienia dawac jej osobnych zastrzykow i wole wydac to 200pln i za jednym zamachem zaszczepic. Mala dostaje Vita K +D oraz witaminke C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my mamy odroczone szczepienia mam naddzieje ze nic sie juz zlego nam nie wydarzy ale jak juz bedziemy mogli sczepic wybieramy szczepionki skojarzone nie mam sumienia kuc malucha tyle razy i napewno meningo i pneumokoki. reszta ewentualnie kiedy bedzie szedl do zlobka,przedszkola.
dzis jakos tak spokojnie i na dworze i w domku czyzby cisza przed burza?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
ja kupilam witaminki takie gdzie jedna i druga są w jednej ampułce

szczepię tylko to co państwowo. mam ciekawe materiały dotyczące niebezpieczenstw ze strony szczepionek - zwłaszcza tych skojarzonych - po lekturze zdecydowałam ograniczyc szczepienia

Masz ten artykuł w wersji elektronicznej czy na papierze? Bo jestem ciekawa co piszą... :>


jak podeślesz mi e-maila to Ci prześlę - ja to dostałam od koleżanki która rodziła w połowie marca i nie szczepiła NA NIC !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj chyba rozmawiałysmy o lezaczkach - dziś mąż dzwonił że jego szefowa kupila naszej Majce leżaczek Bright Starts - jeszcze go nie widziałam na zywo ale podobno ma specjalną wkładkę redukcyjną dla noworodka. więc podaję taka info dla zainteresowanych - pozniej napiszę jak to jest w realu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamusie 🙂 bo widze ze tylko Barakuda zamyka woreczek my dzisiaj wróciłyśmy do domku i jestem przeszczęśliwa i niesamowicie wymęczona ledwo chodzę 😞 no i do tego mój mały ssak ssie chyba z dwoje bo piersi mam zmasakrowane a niestety dziś mineły trzy doby dopiero i nie mam tyle pokarmu ile by chciała wiec musze ja dokarmiać sztucznym mlekiem ale sie nie poddam i wypracujemy takie ilości jakie chce moja królewna 🙂 padam na twarz wiec obiecuje ze jutro napisze jak nam minął pobyt w szpitalu no i WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA NASZYCH DZIECIACZKÓW Z OKAZJI ICH PIERWSZEGO ŚWIĘTA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane ja korzystajac z chwili zagladam do was 🙂
dzis pierwsza nocka "przespana" znaczy pobudki na jedzonko tylko (oby juz tak zostalo)....bo o dziwo moj maly od 3 dni mial wieczorami kolki..ale wczoraj kropelki poszly w ruch i budzil sie co 3 godziny na jedzenie 🙂
piersi mi doszy do siebie bo mialam strasznie pogryzione....pokarm mam boje sie zeby za duzo nie bylo bo juz mam cycki jak kamienie...

Ale maly jest kochany...dla cioc wstawiam fotke...jeszcze goraca 🙂 przed chwila robiona

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/p1010491e.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/6770/p1010491e.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

maly zmienia sie z dnia na dzien...ale powiem wam ze moj maz chyba sie jeszcze odnalesc nie moze w calej tej sytuacji....narazie kapal...pieluszki jeszcze nie zmienial ani nic...boi sie 🙂..i na noc wyrzucilam go do 2 pokoju zeby sie wyspal bo na 5 do pracy chodzi a przeciez on i tak malego nie nakarmi ani nic,.nie wiem czy dobrze zrobilam...boje sie zebysmy sie nie oddalili od siebie....

No to sie wygadalam...i juz mi lepiej 🙂 postaram sie potem zajrzec buziaki kochane mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka Śliiiiiiczny jest ten Twój synuś! A jakie ma włoski czadowe.
A ja już dawno na nogach. Dziś mały zrobił mi pobudkę o 5 😮 😮 i od tej pory koniec spania mojego.
Idę dziś na poszukiwanie sukienki na weselicho.W czerwcu mamy 3 ale idziemy na 2 i trzeba jakoś wyglądać. Tylko jak tu wyglądać z takim brzucholem??!! 🤢 🥴Exh 🥴
Mój Księciunio śpi, idę się bawić z Aniołką

Miłego dnia dziewczynki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane 😘

Trzymam mocno kciuki za Barakudę!!!!!
Monalissa na pewno dacie radę z tym mleczkiem 😘 i czekamy na Twoją relację z pobytu w szpitalu 😉
Beata Witajcie 😘 Twój Maluszek jest prześliczny!!! 🙂 🙂 🙂 i fajnie, że taki grzeczniutki (jak moja Hania - Aniołeczek). Ja przez pierwsze dwie noce spałam z Małą na łóżku a mąż w drugim pokoju... ale już to zmieniliśmy. Grzesiu śpi z nami, na karmienie do łóżka małą daje, a później z powrotem do łóżeczka kładziemy. Budzi nam się 3 razy w nocy 🙂 Grzesiu usypia, przewija i w ogóle tatuś na medal zapatrzony w córeczkę 🙂 🙂
Marinka 3mam kciuki, żebyś znalazła super sukienkę! 🙂 A wyglądać na pewno będziesz świetnie 😉 😘

Nasza Maleńka wczoraj nam troszkę dała po południu popalić ale jak już po kąpieli zasnęła to spała jak suseł... chyba wymęczona płaczem... w ogóle to chyba przez to , że jej gorąco było, cały czas chciała pić... kupy też nie mogła zrobić ale jak już zrobiła to cała nocka super! 🙂
Aaaaa!!!! WIECIE JAK SIĘ PRZESTRASZYŁAM? Bo zaczęło jej ropieć oczko lewe... ale przemywałam solą fizjologiczną i ok... a wczoraj jak ją wzięliśmy to miała CAŁE ZAKLEJONE!!! Rzęski sklejone, nie mogła otworzyć... serce aż mi waliło jak to zobaczyłam... ale na szczęście dobrze przetarłam solą i już jest ładne całe...

Ja już po śniadanku, Dzidzi śpi, więc jeszcze będę zaglądać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaicie się. Wszystko jest opisane TUTAJ

Dotychczas bardziej niewygodne było to, że nie można było linkować do danej strony, teraz tego problemu nie ma. Przed pójściem spać zapamiętujecie nr strony, na której skończyłyście pisać, a rano po prostu wchodzicie na ten nr strony i od tego miejsca czytacie wszystkie nowe posty.

Czy to jest wygodne ?
Sprawdźcie np. jutro, czy ta strona na której to napisałem to wciąż 4637, 2 post od góry ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Przyzwyczaicie się. Wszystko jest opisane TUTAJ

Dotychczas bardziej niewygodne było to, że nie można było linkować do danej strony, teraz tego problemu nie ma. Przed pójściem spać zapamiętujecie nr strony, na której skończyłyście pisać, a rano po prostu wchodzicie na ten nr strony i od tego miejsca czytacie wszystkie nowe posty.

Czy to jest wygodne ?

Hmm.. no chyba, że tak 🙂 Przetestujemy, przyzwyczaimy się, pochwalimy 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...