Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a my jesczze parę godzin będziemy na butelce i nad ranem wracamy do cyca. choć powiem Wam szczerze że Majka ma nieodpowiedzialną mamę bo całkiem jej nie odcięłam od cyca. po kazdym jedzeniu płakala więc na 2-3 minuty brałam ją do piersi - wydaje mi sie, że to ją uspokajalo. czasem też jak krzyczała a ja za bardzo podgrzałam mleko to też dawałam pierś. mam nadzieję, że jutro się okaze mimo wszystko że żółtaczka trochę się cofnęła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda gratulacje

Dziewczyny czy wy pamiętacie czy justyna_88 urodziła? Bo nie mam w tabelce wpisane czy i kiedy 😞

U nas dziś spokojnie, była u nas w odwiedzinach położna. bardzo fajna babeczka. Szymek tez potrafi długo być przy cycu, czasami już nie wytrzymuje i dokarmiam go butlą bo się nie najada z cyca. Staram się jednak zawalczyć o większe ilości pokarmu i nie poddaje się. Dziś napije się Karmi, ponoć wzmaga laktację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
jeszcze jestem cierpliwa.. ale smoczek lezy w pogotowiu, dziecko chce sie uspokoic, a ssac piers czasem sie nie przejada? mnie to nachodzi 1000 pytan..

No ja z bólem, bo oduczamy i już tydzień nie miał smoczka, ale dałam, bo moje piersi są w opłakanym stanie 😞
No i uspokoił się i śpi...
Ja z drugiej strony też nie chcę go tak cały czas przystawiać, bo mi potem strasznie ulewa...
Takie błędne koło...
No i mówi się, że na piersi dziecko się nie przeje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...