Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurcze ale wam fajnie my własnie zdecydowalismy ze misiek podejmie sie bardzo atrakcyjnej pracy ale w Radomiu 😞 a ze to dwie godziny drogi od nas to daja mu tez chate no i nie maja nic przeciwko naszej wspólnej przeprowadzce ale na razie my zostaniemy tutaj a on bedzie tam 😞 😞 😞 😞 dobrze ze mam mame na osiedlu i siostre w tym samym bloku bo tak to zostałabym sama z tesciem 🥴 masakra jakas ciekawe ile tak wytrzymam gdyby mała była starsza to od razu razem bysmy sie przeniesli ale tak to troche musi podrosnąć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monalissa napisał(a):
kurcze ale wam fajnie my własnie zdecydowalismy ze misiek podejmie sie bardzo atrakcyjnej pracy ale w Radomiu 😞 a ze to dwie godziny drogi od nas to daja mu tez chate no i nie maja nic przeciwko naszej wspólnej przeprowadzce ale na razie my zostaniemy tutaj a on bedzie tam 😞 😞 😞 😞 dobrze ze mam mame na osiedlu i siostre w tym samym bloku bo tak to zostałabym sama z tesciem 🥴 masakra jakas ciekawe ile tak wytrzymam gdyby mała była starsza to od razu razem bysmy sie przeniesli ale tak to troche musi podrosnąć 🤨

ja mam tak samo....tylko że ja wyjechałam z łodzi do rodziców do opoczna żeby mi mama troszkę pomogła a mój mężulek w łodzi został bo pracuje i tylko weekendy sie widujemy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martyna_czaro napisał(a):
Dziewczyny, a co z tą herbatą z kopru włoskiego?
Jak ja ją będę piła, to Hani będzie lepiej w brzuszku?

ja też nie podpowiem bo nie wiem ale może warto spróbować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Rety!!! JAK MNIE TO DENERWUJE, ŻE TEŚCIU NIE PUKA DO POKOJU.... 😠 😠 😠 😠 (teściowa zresztą też... :/ ) A ja leżę z podpachą między nogami.... :/
Grzesiek już mu kilka razy mówił, ale jak do dziecka


ups... tzn dalszy ciag wietrzenia ?? ale masz dobrze ze mozesz polezec, a raczej ze lezysz.. ja zamiast odpoczywac to zawsze cos wymysle i sie po mieszkaniu krzatam... a wieczorkiem krok boli tzn w pachwinach te miesnie chyba.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! my juz po spacerku, dzis malunio byl tylko w bodach i skarpeteczkach jak mi jest goraco to jemu tez ma prawo. wciaz meczymy sie z dolegliwosciami zoladkowymi albo bebilon pepti mu mimo wszystko nie podchodzi albo juz nie wiem co tak mi zal mojego sloneczka,czym sobie bidok zasluzyl zeby od poczatku zycia tak cierpiec,albo co ja takiego uczynilam ze mnie los tak doswiadcza az mi sie ryczec chce z tego wszystkiego....
Anonimosia nie przejmuj sie brzuchem moj tez byl paskudny ale z dnia na dzien bedzie lepszy!
Manki u mnie podobnie caly tata a nerwy i glos to po mamusi 🙂
Aneczko Martynka cudowna te wloski sa obledne!!!
zazdroszcze tym ktore maja mezow przy sobie ja juz zapomnialam jak to bylo jak Sebciu byl w domu choc i tak bardzo mi pomaga i mowi do Piotrusia i nosi go ehhh kocham ich.
ide wreszcie cos zjesc bo moj bezzebny potworek jak na niego mowimy poki co spi na brzuszku bo widac ze mu to ulge sprawia.buziaki i do pozniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie 🙂

U nas nadal wiszenie przy cycu? To minie?
Bo ja nie ukrywam, że czasem mam już dość...
Niechby się tylko ta brodawka zagoiła to może wisieć ile tylko chce...ale nie teraz...ehhh

A powiedzcie mi...
Mój Mały często się pręży - tak jakby go gazy męczyły - nie jest to kolka...ale myślicie, że mogę mu podawać kropelki czy jakąś herbatkę żeby mu ulżyć?



Joma - nie wiem co doradziły dziewczyny bo dopiero weszlam na Brzuszka. ale mnie dzis pani dr powiedziała żeby spróbowac innej pozycji karmienia - tak żeby głowka była wyżej niż ciało. powiedziała że jak dziecko dużo i łapczywie je to mogą być własnie takie wzdęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Teraz to już sie boję jeść wszystkiego... :/ bo w większości źródeł było napisane, że nie można fasoli ale młodą fasolkę szparagową można... :/ ale może to za wcześnie 😞


no własnie fasolka wzdymajaca wiec nie bardzo ale dr mowila mi dziś ze te prezenia i płącze to jest coś normalnego bo układ trawienny dziecka dopiero się uczy i moze miec problemy a mamy nieptrzebnie się za to winią. i tak naprawde mozna jesc prawie wszystko byle z umiarem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...