Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No i znow ja maly spi wiec do 24 spokoj 🙂

Kochane mam pytanie powiedzcie co wy jadlycie na poczatku zeby maluszkom nie szkodzio bo mi juz brak glowy....dzis mama mi ugotowala rosolek na kawalku karkowki chudziutkie i jak mnie przepedzilo masakra....a takto ziemiaki z maselkiem jem mieso gotowane warzywa np brokuy marchew...ciemne bulki z szynka jogurty ze zbozami naturalne...i nie wiem co jeszcze moge...a najgorsze obiady...brak pomyslu...

Uciekam sie wykapac....zajrze jeszcze choc widze ze pusto na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny!!
ja już nie wiem co zrobić z moją córeczką 😞
Cały czas pcha rączki do buzi i jest bardzo niespokojna .Nawet już daliśmy butle z mlekiem ale to nic nie pomogło.Mała je co godzine .a od godz. 13 do 24 jest jazda bez trzymanki cały czas nerw i rece w buzi .Śpi tak czujnie co chwile otwiera oczka i sie denerwuje .
Niewiem już co robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Adka my mamy takie noce. przed atakami bolesciowymi - ona chce ciągle jesc - tzn jej sie tak wydaje. dzis chyba wyssała ze mnie całe mleko i ciągle otwiera buzie i chce jesc. tez wlasnie dorobilam ciut sztucznego mleka ale nie chce


Wczoraj zjadła cyca i nadal szukała więc daliśmy jej jeszcze butelke to zwróciła wszystko bo była juz za pełna .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za nami ciężka noc i jeszcze cięższy poranek...
Mąż wrócił nad ranem, ale co z tego jak musi odespać...
Jestem bez sił 😞
No i podobnie jak u Was - głód, marudzenie i nie wiadomo o co chodzi...
A to ulewanie mnie wykończy...ehhh
Żeby tego było mało - odezwał się ból zęba, który tak mnie męczył jeszcze w ciąży...

A taka dzisiaj piękna pogoda...a mi z tego wszystkiego...nic się nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie... nocka w miare mineła.. wieczorkiem dziecko ładnie zasneło i mielismy z mezem wkoncu wieczór kinowy, 🙂
Wiecie co, za nim nie podałam smoczka tez mała ciagle dzioba otwierała , jak juz sie najadła to miała pragnienie tylko ssac.. a teraz jak złapie smoka - a dajemy jej tylko przed zasnieciem to az mruczy 😁 😁 i od razu spokojniejsza.
Adka slliczna macie córeczke 😘
Fakt pogoda cudowna ale co z tego jak dla takiego maluszka za goraco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Za nami ciężka noc i jeszcze cięższy poranek...
Mąż wrócił nad ranem, ale co z tego jak musi odespać...
Jestem bez sił 😞
No i podobnie jak u Was - głód, marudzenie i nie wiadomo o co chodzi...
A to ulewanie mnie wykończy...ehhh
Żeby tego było mało - odezwał się ból zęba, który tak mnie męczył jeszcze w ciąży...

A taka dzisiaj piękna pogoda...a mi z tego wszystkiego...nic się nie chce 😞


Joma pocieszę Cię - Majka też w nocy płacze - aczkolwiek wczoraj pomagało noszenie w chuście. a we wtorek idę na wyrwanie ósemki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas nocka worzadku minela...maly zasnal po21 i obudzil sie dopiero przed 3 na jedzienie 😲 🙂 potem o 6 jak tatus wrcil i o 9...a teraz znow spi moja kruszynka 🙂
Tatus tez spi wiec mamusia idzie zaraz pod prysznic...dzis planujemy pierwszy spacerek rodzinny popoludniu 🙂 zobaczymy czy sie uda czy maly nie bedzie chcial caly czas do cyca 🙂

Milego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
joma napisał(a):
Gosia uffff myślałam, że tylko ja mam takiego krzykacza 😉


coś Ty - Majka to od razu musi cyca dostać bo krzyczy jak opętana. niczym się jej nie uspokoi 🙂

U nas na szczęście zdarza się to bardzo rzadko 🙂 Raczej budzi się, wygina, pręży a czasem nawet leży spokojnie i się tylko patrzy 🙂 Ale zdarza się, że drze dzióbka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Witajcie dziewczyny!!
ja już nie wiem co zrobić z moją córeczką 😞
Cały czas pcha rączki do buzi i jest bardzo niespokojna .Nawet już daliśmy butle z mlekiem ale to nic nie pomogło.Mała je co godzine .a od godz. 13 do 24 jest jazda bez trzymanki cały czas nerw i rece w buzi .Śpi tak czujnie co chwile otwiera oczka i sie denerwuje .
Niewiem już co robić.

Adka, moja też pcha piąstki do buzi... a czasami nawet tak nerwowo zaczyna je ssać... A przy cycu to ostatnio takie cyrki mi robi... łapie, wypluwa, ulewa, stęka... :/ masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Za nami ciężka noc i jeszcze cięższy poranek...
Mąż wrócił nad ranem, ale co z tego jak musi odespać...
Jestem bez sił 😞
No i podobnie jak u Was - głód, marudzenie i nie wiadomo o co chodzi...
A to ulewanie mnie wykończy...ehhh
Żeby tego było mało - odezwał się ból zęba, który tak mnie męczył jeszcze w ciąży...

A taka dzisiaj piękna pogoda...a mi z tego wszystkiego...nic się nie chce 😞

A mój mężuś wczoraj troszkę wypił (bo nasi znajomi przyjechali, nakupowali prezentów i posiedzieli do 22... ) i całą noc ja wojowałam z Hanią... co prawda w nocy grzeczna była, ale nad ranem troszkę marudziła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
witajcie... nocka w miare mineła.. wieczorkiem dziecko ładnie zasneło i mielismy z mezem wkoncu wieczór kinowy, 🙂
Wiecie co, za nim nie podałam smoczka tez mała ciagle dzioba otwierała , jak juz sie najadła to miała pragnienie tylko ssac.. a teraz jak złapie smoka - a dajemy jej tylko przed zasnieciem to az mruczy 😁 😁 i od razu spokojniejsza.
Adka slliczna macie córeczke 😘
Fakt pogoda cudowna ale co z tego jak dla takiego maluszka za goraco.


Ja jej dzisiaj dałam rano smoczka, to possała chwilę, wypluwa i dalej nerwy a smoka już nie chciała 😁

MY WŁAŚNIE WRÓCILIŚMY ZE SPACERKU! o 10.30 poszliśmy ale taki gorąc, że o 11:00 juz byliśmy z powrotem... ufff....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Dziewczynki a czy smarujecie czymś dzieciaczki jak idziecie na spacerek?


no własnie tez się ostatnio o to pytalam bo nie wiem. polozna mowila zeby niczym nie smarowac ale ja smaruję kremikiem nawilzającym bo jak niczym nie posmarowałam to Majce naczynka na buzi trochę popękaly. kolezanki używają tez kremów z filtrem. w aptece polecali Mustelke ale jakos nie mam przekonania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...