Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Hania od godziny płacze, smoczek pomaga tylko na chwile... cyc tylko na chwile... ogrzewamy brzuszek suszarką, wtedy leży spokojna... :/:/ ale nie może suszarka całą noc chodzić... :/:/


Martyna - u nas była dziś straszny atak. i w koncu włączylismy suszarkę, jest to głupie ale Maja się uspokoiła. teraz śpi u mojego męża na brzuchu. ech - wpadamy w pułapkę - Maja zasypia na nas, śpi z nami w łóżku a jeszcze teraz ta suszarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie,
mamy straszna noc za soba. Hania wogole nie chciala spac i ciagle marudzila. kolki to na bank nie byly bo kupki byly no i nie plakala tylko sobie kwinkala i na rece chciala. o zmoro! PAdla w naszym lozku kolo 6:50 i spi nadal..
ehh moze dzisiaj bedzie lepiej.
milego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Beti 🙂
Fijolku wspolczujekochana...eh...uroki macierzynstwa.

Moj Maly spi ze mna w lozku, ma w swoim pokoju lozeczko i obok naszego kolyske....mi tak wygodniej i czuje sie spokojniejsza jak jest obok bo czesto mu sie ulewa i jak spi w kolysce to ja nie moge zasnac tylko ciagle zagladam do niego czy mu sie nie ulalo itp.itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja małą biorę do łóżka na noc... ale w dzień śpi w swoim łóżeczku. Jakoś tak nam dobrze i nie obchodzi mnie co myślą inni 😉 😉
Też jest nasza królewna marudna, od 4.30 do 6:00 nie chciała spać... :/ ughh...
A teraz marudzi też, usnęła na moim brzuchu, położyłam ją do łóżeczka i znów nie śpi 😞 a jak chcę dać smoczka to zaciska usteczka 😁
Kurcze.... Ufff....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Ja małą biorę do łóżka na noc... ale w dzień śpi w swoim łóżeczku. Jakoś tak nam dobrze i nie obchodzi mnie co myślą inni 😉 😉
Też jest nasza królewna marudna, od 4.30 do 6:00 nie chciała spać... :/ ughh...
A teraz marudzi też, usnęła na moim brzuchu, położyłam ją do łóżeczka i znów nie śpi 😞 a jak chcę dać smoczka to zaciska usteczka 😁
Kurcze.... Ufff....


Moj tez dzis niema dnia do spania,chyba nakarmie go ubiore i pojdziemy na spacerek...wtedy pospi bo tylko wozek na schody wystawiam i spi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie kochane...wpadłam się przywitac bo mam chwilkę...
nocka u nas super nie zapeszając...ale jak się obudził i 5tej to dopiero o 9:15 zasnął...ciągle płacz i przy cycku...:/
powiem Wam, że wpadlam w pułapkę...młody zostal przyzwyczajony do noszenia, do tego odkurzacz...przecież nie może być włączony przez cały dzień...jestem beznadziejna...:/
milego dnia...buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Za nami ciezka noc Stas marudny i calą noc przy cycu padam poprostu i nie wiem ile bym dała dzis za 3 godz snu 😞 tak jestem przemeczona chyba przez to tez że duchota okropna u nas i draznioąco na wszystkich działa ide wziaśc zimny prysznic i moze pojdziemy na spacer Miłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka au nas nocka super co prawda po kąpieli były na przemian drzemki i cyc prawie do północy ale przed północą zasnelismy i spała prawie do 4 tedy znowu cyc pielucha i cyc i spanie do 6.30 znowu cyc i pospalismy do 9 🙃 normalnie az mi sie wierzyc nie chce no ale teraz za to leży w łózeczku i niby ma zasna ale lezy tak ze nas widzi i swietnie sie bawi gapieniem na nas 🙃 pewnie zasnie na spacerze ehhh
a w nocy tez śpi z nami na łózku bo po prostu jest wygodniej nie rozbudza sie az tak bardzo i my jestesmy wyspani i ona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Ja małą biorę do łóżka na noc... ale w dzień śpi w swoim łóżeczku. Jakoś tak nam dobrze i nie obchodzi mnie co myślą inni 😉 😉
Też jest nasza królewna marudna, od 4.30 do 6:00 nie chciała spać... :/ ughh...
A teraz marudzi też, usnęła na moim brzuchu, położyłam ją do łóżeczka i znów nie śpi 😞 a jak chcę dać smoczka to zaciska usteczka 😁
Kurcze.... Ufff....


my też śpimy w łóżu z Majką. na dzień wracała do swojego łóżeczka - a teraz to już nasze łóżko to łóżko Majki. a jej piękne łóżczko służy niestety za schowek. za nami kiepska noc. Maja marudzi i strasznie się wierci po kazdym karmieniu. Nie wiem czy się nie najada czy ją boli. na dodatek pogoda kiepska i nie mozemy isc na spacer 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie. U nas nocka spokojna w miarę. Po kąpaniu cyc i drzemka i cyc a potem sen około 9.30 do 2.30. Potem pobudka po 5 i od 7 już ze mną w łóżeczku bo brzuszek i gaziki się odezwały jak co ranek. Średnio od 5 ją męczą. Strasznie mi jej szkoda bo aż niekiedy płacze 😞 No i jak padła koło 10 to śpi do teraz i nie myśli się obudzić a mąż dziś w domku i mamy troszku jeżdżenia i załatwiania spraw ale Królewna ŚPI na brzuszku 🙂
Tosia śpi u siebie w łóżeczku w nocy a w dzień albo w łóżeczku albo w wózku albo na wersaleczce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nasza Hania ma odparzoną dupkę 😞 bidulka płacze przy każdej zmianie pampersa... 😞 wydaje mi się, że to może być od chusteczek nawilżających (bo mąż jak ją przewija to używa tylko chusteczek, jak ja przewijam, to jest przemywanie wodą), albo w nocy za długo z kupką leżała i jak to się może jeszcze z siuśkami zmieszało to teraz mamy czerwoną dupkę, aż taka twarda czerwień się zrobiła...
Narazie przemywam wodą i smaruję sudocremem (nie wiem, czy nie używać na zmianę z bepanthenem) i wietrzymy tą dupinkę... Ale może Wasze dzieciaczki też tak miały?? Co robiłyście??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie, u nas nocka taka sobie maly sie przebudzal jak go baczki meczyly, a tak to w miare spal, niestety takze w naszym lozku niby fajnie ale mam wyrzuty tak samo jak z noszeniem na rekach ale to go uspakaja, nie wiem juz jak mu pomoc teraz dostalismy zalecenie bebilon pepti plus grom lekow na jelitka a jesli nie pomoze to znow zmiana mleka na nutramigen tylko ze z nim poki co jest problem na hurtowniach i aptekach...kurde (zeby nie napisac inaczej)caly czas pod gorke, i jak tu sie cieszyc macierzynstwem.....brak slow brak sil serce peka ale przy synku jestem spokojna bo wiem ze musze i trzymam kciuki za was bo widze ze wiele ma podobne problemy.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Martynka Czaro....My bardzo czesto Kevinkowi zmieniamy pieluszki,ostatnio tak siusia duzo,ze nawet sam sie melduje i co godzinke.Takze pieluszki ida jak woda 🙂 Za kazdym razem wietrze pupke malenstwa.Nie uzywam zadnych Bepanthenow itp,tylko niemieckie Bübchen(jak polskie Bambino).Czasami wytre pupcie Kevinka chusteczka z odrobinka olejku tej samej firmy.Podobno dzieciaczki maja tez czerwone pupcie,jak mamy jedza owocy cytrusowe(?),to podobno podraznia skore dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
a nasza Hania ma odparzoną dupkę 😞 bidulka płacze przy każdej zmianie pampersa... 😞 wydaje mi się, że to może być od chusteczek nawilżających (bo mąż jak ją przewija to używa tylko chusteczek, jak ja przewijam, to jest przemywanie wodą), albo w nocy za długo z kupką leżała i jak to się może jeszcze z siuśkami zmieszało to teraz mamy czerwoną dupkę, aż taka twarda czerwień się zrobiła...
Narazie przemywam wodą i smaruję sudocremem (nie wiem, czy nie używać na zmianę z bepanthenem) i wietrzymy tą dupinkę... Ale może Wasze dzieciaczki też tak miały?? Co robiłyście??



Martynka a jakie pieluchy używacie? ja na ogol papmpers premium care i są rewelacyjne. zadnych odparzen nie ma. piekna skóra. ale ostatnio w prezencie dostalysmy zolte pampersy - uzywam ich od niedzieli i widzę że skora jest przy nich bardziej czerwona. bo mniej wchłaniaja siku niz te premium care.

do pielegnacji dupci uzywam Linomag z apteki - a od czasu do czasu po kapieli sudocrem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my też teraz używamy papers premuim care (wcześniej bella happy) i dzisiaj się pampers skończyły (akurat przy tych odparzeniach) i założyłam huggies... ale to raczej nie od pampersów...
Teraz wietrzyłyśmy dupcię na łóżku ale jak tylko chcę tam kremikiem posmarować to mała się denerwuje... 😞 i w ciągu kilku minut 4 pieluchy poszły 😁 też u nas idą jak woda... ale nie żal mi wyrzucać, nawet jak maleńki kleksik tam jest, bo zawsze staram się, żeby miała świeżutkiego pampka. Dzięki dziewczyny za rady, zobaczymy jak po tym sudocremie będzie...

A jeszcze na szyjce i w zgięciach łokci mała ma tyle krostek... nie wiem czy to uczulenie na coś, bo na buźce nie ma... to są raczej takie potówki od gorąca.. nie wiem czy czymś to smarować, czy samo przejdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i ja kochane mam chwile zeby do was napisac.....dzis noc spokojna Nikos padl wczoraj po 20 i ja o 23 padlam tez sadzac ze niedlugo na jedzenie sie obudzi...a moja dupka spala do 3 😮 i mam wyrzuty sumienia ze sie nie obudzilam zeby go nakarmic w miedzy czasie...potem sie obudzil po 5 jak tatus szedl do pracy i juz ani myslal spac...rzadzil do 9 🙂

Ale potem znow ladnie zasnal, godzine temu znow bylo karmienie i spi aniolek 🙂

A ja uzywam caly czas Bella happy pieluch i pupcie po zmianie pieluszki wycieram tez chusteczkami bella happy i smaruje sudocremem 🙂 i maluszek ma sliczna pupke 😜

Mi nawet udaje sie kochane troche posprzatac i wogole...juz lepiej z organizacja niz na poczatku...i te paskudne doly minely dzieki bogu...a dzis u nas wietrznie chcialam z malym isc na spacer ale chyba zostaniemy w domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna u nas jednego dnia też pupka była zaczerwieniona - sudocrem poszedł w ruch i teraz na zmianę smaruje sudocremem i linomagiem. No i też zaczełam używać wacików z wodą zamiast chusteczek...Mąż jednak wygodny tak jak i Twój - i on częściej sięga po chusteczki...ehh....
No i też staram się wietrzyć pupkę...

Co do krostek - to Mariuszek ma takie delikatne na czole pewnie to potówki - przemywam to przegotowaną wodą...

Co do spania w łóżku...
To ja biorę Małego jak jestem sama w nocy - żeby nie wstawać co chwilę (bo tak to Mąż pomaga) no i czasem bierzemy go do siebie jak ma spełnione wszystkie potrzeby, a marudzi, bo pewnie nas potrzebuje 😉 No i dzisiaj go tak wzięliśmy...i powiem Wam, że mało co zawału nie dostałam jak się przebudziłam - patrzę a on cały nakryty kołdrą 🤢 Zauważyłam, że ostatnio zsuwa się w dół - w wózku zjezdza na sam dół i chyba coś takiego dzisiaj w nocy zrobił i przez to nakrył się tą kołdrą...także ja się jednak troszkę boję tego spania z nim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...