Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie co cos mnie lewa reka boli a dokladnie bark, czyzby wyszla mi cienka kurteczka i przewialam ja sobie? no nie wiem, mam nadzieje ze minie.
ja nie chodze do szkoly rodzenia,wiem to duza baza wiedzy ale zajecia sa w kijowych godzinach pozatym to kolejny koszt ktory moze sie przy okazji cesarki nie przydac.
klade sie obok meza i ide zajadac truskawki, paczkow juz mam dosc choc nie mialam zgagi ale po wycieciu woreczka czasem nie jest kolorowo po zjedzeniu smazonego i tlustego 🙂
buziaki, dzis hotel 52 i szpilki na giewoncie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
wiecie co cos mnie lewa reka boli a dokladnie bark, czyzby wyszla mi cienka kurteczka i przewialam ja sobie? no nie wiem, mam nadzieje ze minie.
ja nie chodze do szkoly rodzenia,wiem to duza baza wiedzy ale zajecia sa w kijowych godzinach pozatym to kolejny koszt ktory moze sie przy okazji cesarki nie przydac.
klade sie obok meza i ide zajadac truskawki, paczkow juz mam dosc choc nie mialam zgagi ale po wycieciu woreczka czasem nie jest kolorowo po zjedzeniu smazonego i tlustego 🙂
buziaki, dzis hotel 52 i szpilki na giewoncie 🙂

hej malenka 🙂
nie znam sie zbytnio ale moze i cie zawialo,jak za mocno sie wyletnilas...a moze nadwyrezylas...jesli nie minie to ja bym poszla do lekarza...a moze nasmaruj sobie czyms rozgrzewajacym jesli masz,moze pomoze...
masz truskaweczki??? ojojoj mniam mniam 🙂 troche lata w zimie 🙂 mmmmm....
no i seansik na wieczor zalatwiony hehehe..
😘 😘 😘
ooooo!!!! a ja przeciez mam jabluszko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale naskrobałyscie 🤪 ja zasnełam także całe popołudnie przespałam ... i taka zaspana teraz siedze. BAłam sie normalnie ruszyć z tym bolącym kroczem 😮 i cos dzwignać, zeby cos sie nie stało, bo to takie dziwne uczucie.. Ostatnio mój lekarz mówił ze moze byc taki ucisk bo główką na dół mała leży .. ale zeby tak ciagle i kłuje.. na szczescie mała ruchliwa i to mnie uspokaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Ale naskrobałyscie 🤪 ja zasnełam także całe popołudnie przespałam ... i taka zaspana teraz siedze. BAłam sie normalnie ruszyć z tym bolącym kroczem 😮 i cos dzwignać, zeby cos sie nie stało, bo to takie dziwne uczucie.. Ostatnio mój lekarz mówił ze moze byc taki ucisk bo główką na dół mała leży .. ale zeby tak ciagle i kłuje.. na szczescie mała ruchliwa i to mnie uspokaja.


Witajcie wieczornie! 😘

dzis nie wchodzilam na Brzuszka, gdyz pojechalam do szpitala do mojej poloznej na KTG.... tez ze wzgledu na bol w kroczu 😞
ANeczka, mnie tez tak wlasnie w kroczu boli, kluje 😞 mnie bardziej po lewej stronie! nawet do pachwiny czasem bol przejdzie! dzieje sie tak jak wstaje, jak za duzo chodze, albo jak po schodach ide 😮
dlatego sie zmartwilam i zadzwonilam i kazala mi przyjechac, ale skurczy nie wykazalo zadnych! kazala wypoczywac!!!! takze caly dzien dzis przelezalam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Kasienko
to sobie dzis poodpoczywalas...i dobrze
to wychodzi na to ze na tym etapie musimy sie oszczedzac...
mi lekarz w szpitalu rzucil tekst: " ma pani ciaze zagrozona,i to czy pani donosi zalezy od tego ile pani bedzie lezec..."...takze ja moze takich boli nie mam ze wzgledu na to ze wiekszosc ciazy przebimbalam w lozeczku ...teraz od niedawna dopiero zaczelem sie ruszac,a to na zakupy,a to na jakis spacerek...bo tak do tej pory to tylko na wizyty do gina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Witaj Kasienko
to sobie dzis poodpoczywalas...i dobrze
to wychodzi na to ze na tym etapie musimy sie oszczedzac...
mi lekarz w szpitalu rzucil tekst: " ma pani ciaze zagrozona,i to czy pani donosi zalezy od tego ile pani bedzie lezec..."...takze ja moze takich boli nie mam ze wzgledu na to ze wiekszosc ciazy przebimbalam w lozeczku ...teraz od niedawna dopiero zaczelem sie ruszac,a to na zakupy,a to na jakis spacerek...bo tak do tej pory to tylko na wizyty do gina...


tak, dzis sobie polezalam... bo sie przestraszylam 😞
ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze!
co za lekarz! tak prosto z mostu Ci powiedzial w taki sposob?? 😮
no ja niestety nie usiedze w miejscu, ale musze naprawde zwolnic tempo! 😞 bo to nie zarty!
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
wiecie co chyba wszystkie musimy zwolnic choc ja tez nie naleze do osob ktore lubia siedziec na tylku i bimbac 🙂 poki co klade sie do lozeczka bo bark boli coraz bardziej i zegnam sie z wami zycze milej nocki!


ojj tak Hussi!
to juz jest- prawie u kazdej z nas- 8 miesiac, wiec naprawde trzeba uwazac!
ja tez zmykam do mezulka do lozeczka jeszcze troszke poprzytulac sie i pogadac 🙂
buziaki w Brzuszki dla WAS!!!!
uwazajcie tez na siebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Witaj Kasienko
to sobie dzis poodpoczywalas...i dobrze
to wychodzi na to ze na tym etapie musimy sie oszczedzac...
mi lekarz w szpitalu rzucil tekst: " ma pani ciaze zagrozona,i to czy pani donosi zalezy od tego ile pani bedzie lezec..."...takze ja moze takich boli nie mam ze wzgledu na to ze wiekszosc ciazy przebimbalam w lozeczku ...teraz od niedawna dopiero zaczelem sie ruszac,a to na zakupy,a to na jakis spacerek...bo tak do tej pory to tylko na wizyty do gina...


tak, dzis sobie polezalam... bo sie przestraszylam 😞
ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze!
co za lekarz! tak prosto z mostu Ci powiedzial w taki sposob?? 😮
no ja niestety nie usiedze w miejscu, ale musze naprawde zwolnic tempo! 😞 bo to nie zarty!
😘

kochana napewno bedzie dobrze...uszy do gory i juz sie nie martw i usmiechnij sie...damy rade jeszcze tylko 2 miesiace 🙂
tak mi powiedzial...dziad...ale to to nic ze mnie uswiadomil,przynajmniej...
bo ja trafilam z bardzo silnym krwotokiem,ze mi sie po nogach lalo jak z kranu,ale z dzidzia wszystko na szczescie bylo ok...i ten dziad mial dyzur na drugi dzien[a mialam pecha ze trafilam w dlugi week i wiekszosc normalnych lekarzy nie bylo],wiec go na obchodzie spytalam "jaka przyczyna tych krwawien??czy cos mi moze powiedziec w tym temacie??" a on mi na to " jak pani chce wiedziec co bylo przyczyna to jest internet albo literatura medyczna,mozna poczytac" i ogolnie byl wsciekly ze musi byc na dyzurze...i poszedl...potem juz go nie widzialam przez reszte dni co lezalam...
to tylko u nas chyba takie jaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no troszke sie zmartwilam, bo lepiej zeby dzidzia sie dopieszczala jeszcze w brzusiu u mamy do konca 🙂 ale jestem dobrej mysli!

....ja bym takiego lekarza chyba........
no niesamowite jaja!
czekal pewnie az mu dasz w lape ... hehe... Ci lekarze! no moze nie wszyscy, ale wiekszosc!
oki Moniczka ja lece juz do lozeczka!
buziaki!
do juterka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
no troszke sie zmartwilam, bo lepiej zeby dzidzia sie dopieszczala jeszcze w brzusiu u mamy do konca 🙂 ale jestem dobrej mysli!

....ja bym takiego lekarza chyba........
no niesamowite jaja!
czekal pewnie az mu dasz w lape ... hehe... Ci lekarze! no moze nie wszyscy, ale wiekszosc!
oki Moniczka ja lece juz do lozeczka!
buziaki!
do juterka!

pa pa 🙂
buziaki slodkich i kolorowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
wiecie co cos mnie lewa reka boli a dokladnie bark, czyzby wyszla mi cienka kurteczka i przewialam ja sobie? no nie wiem, mam nadzieje ze minie.
ja nie chodze do szkoly rodzenia,wiem to duza baza wiedzy ale zajecia sa w kijowych godzinach pozatym to kolejny koszt ktory moze sie przy okazji cesarki nie przydac.
klade sie obok meza i ide zajadac truskawki, paczkow juz mam dosc choc nie mialam zgagi ale po wycieciu woreczka czasem nie jest kolorowo po zjedzeniu smazonego i tlustego 🙂
buziaki, dzis hotel 52 i szpilki na giewoncie 🙂


hussi, a czemu szkola nie przyda Ci sie przy cc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok znow ja ostatnia...i znow przyszlo mi gasic swiatlo...hehehe
ja tez juz sie klade...miska nie ma,nie ma sie do kogo przytulic...eh chociaz jaska pogniote 😁
slodkich snow... 😘
i jeszcze raz : TRZYMAJCIE KCIUKI jutro miedzy 9 a 10 🤨
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry dziewczynki 😉wczorajsza wizyta miala smutne i placzliwe zakaczenie...we wtorek o 8 mam byc w przychodni i 3 razy dziennie insulina 😞chyba ze przez te 4 dni stanie sie cud i cukier spadac sam zacznie 😞ale raczej cudu nie bedzie bo teraz tez mam wysoki 😞szpital omine ale musze isc na nauki robienia zastrzyku 😞DZISIAJ MOJEGO SYNKA-15 URODZINKI..MOJ SKARBECZEK KOCHANY...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...