Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień Dobry majóweczki !!!
Póki co mam dziś świetny humor, mimo że najpierw waga pokazała kilo więcej po świętach a później rozlałam mleko na całą kuchnię. Pogoda za oknem jest wymarzona więc chyba nic mi humorku nie popsuje tym bardziej, że zaczyna się weekend 😁

Policzyłam w tabelce, że chłopców mamy na liście 17 a dziewczynek 10, 2 brzdące są jeszcze zagadka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry.. 🙂
ja też już na nogach nawet po śniadanku...mąż też do pracy wyprawiony... 🙂
i z lepszym humorkiem niż wczoraj... 🙂
Martynka zdjęcia super czekamy na więcej.. 🙂
chyba się wybiorę na długi spacer koło południa... 🙂
a teraz musze mieszkanie ogarnąć bo wygląda jakby huragan przeszedł...hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Ja niby przespałam prawie całą noc, ale czuję się jakby coś mnie rozjechało, brzuszek coś dziwnie pobolewa, mdli mnie, nawet jakoś nie mam ochoty na śniadanie 🤢 na szczęście maluszek ruchliwy. Zaraz rodzice mają wpaść na chwilę więc na razie muszę jakoś egzystować. A potem pójdę się ogarnąć, może poczuję się lepiej.
Pogoda zapowiada się ładna 🙂. Pozdrawiam brzuchatki i mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jolajcik możesz dopisać do tabelki synka Monisi,
Ur.28 kwiecień,waga 2,5 kg,50 cm na imie ma Piotruś.

Pozniej Monika podesle fotke jak bedzie czula sie na silach bo pisala ze miala cc pod narkoza i nawet nie widziala malego...byla cala obolala itp ale szczesliwa ze Maluszek juz na swiecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Moniczka gratulacje 🤪 🤪 🤪

Manki dopiszę ale później bo na tym kompie nie mam excela


🙂
Zaraz przekaze gratulacje od Ciebie i od Antenki.
Monia po pierwszym prysznicu juz...Piotrusia jeszcze nie widziala i czuje się hu....o.
Kazala wszystkich POZDROWIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE MONIAAA!!!!!!

Ja zaraz jadę zawieźć posiew do laboratorium, więc będę później. Idę wciągnąć śniadanko...
Ale mam hummor do dupy.... :/ Jolajcik pożycz trochę swojego dobrego humoru...

Manki, masakra z tym gardłem! Ty dbaj o siebie Kochana!!!!

Joasia, a ja cały czas pamiętam o Twoich zdjęciach kąciku, które miałaś wrzucić :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martynko no masakra...wielka Pani doktor wielce mi lpomogla,a zeby nie Pani z apteki to moglaby mi tylko zaszkodzic...eh...
Antenko ja tez bym juz chciala Oskarka przy sobie miec,ale poki co trzeba poczekac i czuje wlasnie jak sie strasznie kreci Maluszek moj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manki napisał(a):
Martynko no masakra...wielka Pani doktor wielce mi lpomogla,a zeby nie Pani z apteki to moglaby mi tylko zaszkodzic...eh...
Antenko ja tez bym juz chciala Oskarka przy sobie miec,ale poki co trzeba poczekac i czuje wlasnie jak sie strasznie kreci Maluszek moj


no a mój maluch leniwy od paru dni ostatnio..:/ musze liczyć ruchy i jak będzie liczba ruchów malała to mam dzwonić do lekarza...masakra jakaś... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro a bierz ile chcesz ja mam dzisiaj go pod dostatkiem i mam nadzieję, że tak zostanie nawet jak sobie trochę zabierzesz 😁 Ja dziś postanowiłam, że jestem ostatni dzień w pracy ale to pewnie nierealne bo sama nie wierzę w to co mówię 😉 Pewnie po kilku godzinach siedzenia w mieszkaniu zlecę na dół zobaczyć co w firmie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...