Skocz do zawartości

14ty tydzień- zapalenie pęcherza | Forum o ciąży


martaxcx2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂! Od wczoraj mam ewidentne objawy zapalenia pęcherza ( częste bieganie do toalety, ból w podbrzuszu no i oczywiście przy siusianiu). Czy któraś z Was przechodziła to w ciąży? Czy można wyleczyć się domowymi sposobami (jeśli tak to jakimi), czy konieczna jest wizyta u lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, wlasnie skojarzylam. Bedac na urlopie tez nabawilam sie tego cholerstwa. Nie wiedzac o tym jeszcze, ze jestem w ciazy( krotko przed spodziewanym okresem) bralam Furagin. Czy moglo mi zaszkodzic?
Tobie jednak autorko postu wspolczuje, przechodzilam to 6 tygodni temu. Czekam z niecierpliwoscia na porady. Bo choroba czesto wraca. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Całe szczęście zdecydowałam się na wizytę u lekarza. Po przebadaniu moczu wykryli w nim mnóstwo bakterii, białko a nawet krew. Dostałam zwolnienie z pracy i antybiotyk. Mam nadzieję że pomoże. Więc jeśli którąś z Was to spotka lepiej tego nie lekceważcie i wybierzcie sie do lekarza. Pozdrawiam wszystkie Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam zastój moczu w prawej nerce, bo synek uciekał mi głowką na nerki. Oj bolało i to bardzo. Dostałam furagin a po nim jeszcze gorzej. Robiłam ciepłe okłady termoforem, do tego piłam dużo Wody Jana , bardzo moczopędnej i leczącej nerki.. i po 2 dniach jak ręką odjął, żadnego bólu, nic...
także jak macie problemy z nerkami, to śmiało możecie spróbowac tej wody ( jest w carreforze, baniaczek 5 litrowy kosztuje ok 13 zł ). na pewno Wam nie zaszkodzi, a może pomóc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
Witam, czy może być bezobjawowe zapalenie dróg moczowych czy pęcherza? Odebrałam dzisiaj wyniki badania moczu: leukocyty za wysokie, bakterie ponad normę, azotyny dodatnie. Poza tym wszystko w normie, krew również, wskazuje to na zapalenie dróg moczowych, ale ja objawów żadnych nie mam. W lipcu ok.1 miesiąc borykałam się z zapaleniem pęcherza, ale po Urosoepcie przeszło. Jutro powtórzę badania, wizytę u gin. mam dopiero za tydzień, zastanawiam się czy może iść szybciej? Czy ktoś z Was miał taką sytuację, czy to może zaszkodzić maluszkowi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...