Skocz do zawartości

tabletki BROMERGON kto zażywał na zanik pokarmu? Jak sie po niech czuliście ?? | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze dziewczyny które brały te tabletki by powiedziały mi czy też takie fatalne samopoczucie po nich miałyście ?? Ja jestem starsznie słaba, senna przy wstawaniu kręci mi się w głowie no masakra jednym słowem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik napisał(a):
Bardzo prosze dziewczyny które brały te tabletki by powiedziały mi czy też takie fatalne samopoczucie po nich miałyście ?? Ja jestem starsznie słaba, senna przy wstawaniu kręci mi się w głowie no masakra jednym słowem 😞


każda z nas reaguje inaczej na leki, ale słyszała, że takie dolegliwości jakie Ty opisujesz to są dośc częste u kobiet.
A czemu nie chcesz juz karmić piersią? Twój Skarbek ma dopiero tydzień.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik napisał(a):
tak ale u mnie jest jeszcze taki problem że mi juz sam troche zanika jest go coraz mniej


tez tak miałam, bo zaraz po wyjściu ze szpitala miałam obfity nawał mleka, a mały nie zdążał wypijać, stąd tworzyły się grudki i mleko mało leciało. Ale przyszła położna, rozmasowała piersi i mleko leciało że hoho!
Ale jeśli chcesz zakończyć karmienie, to lepiej, żeby połozna nic z tym nie robiła, to mleko szybciej zaniknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik napisał(a):
Bardzo prosze dziewczyny które brały te tabletki by powiedziały mi czy też takie fatalne samopoczucie po nich miałyście ?? Ja jestem starsznie słaba, senna przy wstawaniu kręci mi się w głowie no masakra jednym słowem 😞


ja to brałam i czułam się okropnie. Bóle głowy, rozdrażnienie, poszerzone źrernice, nerwowe reagowanie na światło, stany lekowe. Za drugim razem jak miałam to dostać to poprosiłam o inny lek ale działa podobnie nietety... więc odstawiłam i czekam aż mleko sie samo skończy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam. ja brałam bromergon na spalenie. 14 dni brania, nie powinnaś dotykac piersi (czytaj ściągac pokarm masowac itp itd...) generalnie widze ze nadal czasami mi coś pocieka...
czułam się dobrze 🙂 ale generalnie jak by coś to idź do dr i niech da ci coś innego.


pozdrawiam ciepło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...