Skocz do zawartości

Termin - Kwiecien 2011 | Forum o ciąży


mama_2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie zamierzam się szczepić, bo i tak nigdy mi nie pomagało a wręcz przeciwnie. Zresztą na przeziębienia tez szczepionka nie pomoże tylko jedynie na grypę, ale tez nie wszystkim. O dziwo jak się zaszczepiłam to i tak chorowałam i gorzej znosiłam chorobę. Ale na każdego inaczej to działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczyny 🙂
Muszę wam opowiedzieć co mi się dzisiaj przytrafiło. Więc od początku, musiałam iść dzisiaj do ginekologa z powodu pojawienia sie opryszczki na wardze, oczywiście jak zwykle duża kolejka przede mną z 5 babek, oczywiście żadna o przepuszczeniu ciężarnej nie pomyślała,a że ja się dziś w miarę dobrze czułam więc pomyślałam że poczekam 🙂 Jeszcze przede mną dwie osoby a tu do mnie kobieta mówi że ona przede mną była, po czym ja do niej że nie jak zaczęła na mnie wrzeszczeć, po czym wytłumaczyłam jej powoli i spokojnie że tak naprawdę to nie muszę czekać że my kobiety w ciąży mamy pierwszeństwo itp. no i zaczęło się 🙂 A nawet usłyszałam że jak mamy pierwszeństwo to powinna nas pielęgniarka wprowadzać do gabinetu, tu dopiero byłam w szoku. Na szczęście kobiety przede mną stanęły w mojej obronie i mnie przepuściły 🙂 Powiedzcie jak to jest że kobieta po 50-tce pewnie sama jest mamą lub nawet babcią w ten sposób może się zachować, powiem szczerze jeszcze 7 lat temu jak byłam z 1 synem w ciąży aż takiego chamstwa i znieczulicy nie było. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Popatrz,a mówi się że to młodzież niewychowana. Ja też kilka razy spotkałam się wręcz z chamstwem i uwaga! własnie ze strony starszych ludzi! Raz była taka sytuacja w autobusie, akurat moja przyjaciółka była w ciąży. Był straszny ścisk, a jej zaczęło robić się słabo. Siedziały dwie kobiety jedna właśnie starsza pani koło 60, a druga może koło 30. Ta młodsza jak się zorientowała co się dzieje momentalnie się poderwała i pomogła mojej przyjaciółce usiąść. A starsza pani na to: " no co to za porządki żeby starsza ustępowała młodzszej i jazda z wiązanką jaka to młodzież jest niewychowana i bezczelna". Ta kobieta która ustapiła miejsca, mówi grzecznie " no nie widzi pani że dziewczyna w ciąży i w dodatku blada zaraz by tu zemdlała?". Na to babcia" jak się puszczała to niech teraz ma!"
Dodam tylko, że moja przyjaciółka miała obrączkę na palcu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh,starsze kobiety... brak słów...
ja nawet jak byłam przed samym porodem z brzuchem wiszącym prawie przy kolanach spotykałam się z chamstwem ze strony babulinek.
ale na słowa że "jak się puszczała to teraz ma" zapytałabym tą kobietę czy ma dzieci i gdyby powiedziała że ma to bym jej powiedziała na to,że też jest w takim razie puszczalska i widocznie ma problem z tym,żeby nadawać na kogoś nie widząc siebie i swojego zachowania 😮
szok totalny 😮
dziewczyny nie dajcie się,ja w ciąży w kolejkach pierwszeństwa w sklepie się upominałam o swoje prawa z mottem-ja ustępowałam innym,to niech i oni ustąpią mnie i czasem ktoś z głupią miną opuszczał te kolejki i szedł do normalnych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ta kobieta która ustapiła miejsca, mówi grzecznie " no nie widzi pani że dziewczyna w ciąży i w dodatku blada zaraz by tu zemdlała?". Na to babcia" jak się puszczała to niech teraz ma!"
Dodam tylko, że moja przyjaciółka miała obrączkę na palcu..



To już nawet chamstwem nie można nazwać. Brak słów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kwietnióweczki 2011! 😁
W końcu udało mi się znaleźć fajne i spokojne forum 😜

A co do chamstwa, o którym właśnie pisałyście, to niestety ale - kiedyś widząc kobietę z brzuszkiem ludzie myśleli "Szczęściara...", a dzisiaj bez względu na obrączki czy zakochanego obok mężczyznę ludzie myślą "Biedna - na pewno wpadka!" 🤢

Moją perełkę mogę po części nazwać wpadką, bo chociaż już się staraliśmy o dzidzię, to rok temu lekarze w szpitalu powiedzieli mi, że szanse na ciążę mam jak 1:100000 i bez kuracji wspomagającej to mi się nie uda. A jednak się udało 🤪

Pozdrawiam wszystkie wiosenne w 2011 mamusie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na mnie ludzie patrzą z politowaniem bo mimo, że mam 25 lat to wyglądam na góra 19. Noszę obrączkę ale z białego złota to pewnie myślą, że to jakieś srebro i ledwo co mam chłopaka i zaliczyłam wpadkę 😁 A na babki w autobusie, które chcą usiąść na moim miejscu już nawet nie patrzę i mam je dosłownie w ... Nie będę się komuś tłumaczyć, że nie mogę stać bo robi się mi słabo. A jak wchodzę i jest jedno wolne to siadam i nie patrzę, no chyba że ewidentnie ktoś stoi ledwo o kulach. Bo nieraz widziałam jak jakaś babcia biegnie szybciej niż niejedna licealistka do autobusu a potem wchodzi i niby stać nie może i stoi nad Tobą i i dyszy i jęczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Ja mam termin na 20 kwietnia, więc również dopisuję się do Grona 🙂
Nawiązując do babć i dziadków w autobusach... nie wiem skąd to się bierze, ale żyją w przekonaniu, że wszystko im się należy. Rozumiem, że takim osobom ciężej stać, dlatego też, jeżeli widzę taką sytuację to oczywiście przepuszczę. Ale krew mnie zalewa jak jestem świadkiem kretyńskich komentarzy z ich strony!!! ;D Czasami tyle w nich nienawiści, że zastanawiam się co im w życiu nie wyszło ;/ No ale to ich problem 🙂
My mamy nasze szczęścia w brzuszkach i cieszmy się tym 🙂
Pozdrawiam Was serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kwietniówki 🙂 !
Mój termin to 10 kwietnia( co ma znaczenie jeżeli partner jest zaangażowany w komentowanie polityki 😁 😁 ) ale liczę się choć z jednodniowym przesunięciem 😉

Co do chamstwa: Nie daję sobie odebrać należnych mi praw ciężarnej: nie ustępuję w autobusie miejsca, w kolejce też potrafię upomnieć się o swoje. Nie robię tego bo mi się należy, ale dlatego, że nie zawsze czuję się dobrze. A awantury: kiedyś szczekałam o byle krzywdę: teraz stwierdziłam, że z babskiem dyskutować nie będę bo co mi z tego, że zdenerwuję i siebie i dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny mam pytanko jak to jest u was a mianowicie od 4 dni powróciły mi mdłości na początku myślałam że coś zjadłam ale to się powtarza codziennie od południa a dodatkowo od wczoraj mam okropne zawroty głowy. Na szczęście jutro mam wizyte więc sie zapytam. Ale i tak ponawiam pytanie - jak jest u was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...