Skocz do zawartości

Porod listopadowy i lekkie komplikacje w ciazy!!!! | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

• Mamusia
[color=#FF0000][/color]Witajcie dziewczyny, ja jestem w 11 tygodniu ciazy, w ta sobote bedzie 12tydz, powiedzcie mi prosze, kiedy ustana problemy typu: zagrozenie ciazy, ja na poczatku kwietnia mialam lekkie krwawienie, a teraz na poczatku maja znow, lekarz powiedzial, ze mam krwiaczka i odklejanie kosmowki 10mmm, kazal lerzec, ale jak dlugo, i kiedy to ustapi?
jesli ktoras z Was miala podobny problem, prosze napiszcie? 🙂

• Mamusia
nie bylam w takiej sytuacji ale byla i jest moja przyjaciolka..
jeśli ciąża jest zagrożona to będzie już do konca, niewazne czy stan sie polepszy czy nie, ciaza i tak zagrozona bedzie i trzeba bardzo duzo lezec i uwazac na siebie dużo bardziej niz przy normalnej, zdrowej ciazy..musisz czekac do nastepnej wizyty gdzie lekarz sprawdzi czy sie polepszylo, pozniej może Ci pozwolic wiecej chodzic itd ale i tak pamietaj ze w kazdej chwili plamienia czy krwawienia moga wrocic, moja kolezanka jest w 22 tygodniu i jej nawrocilo 4 razy! takze to takie kółeczko sie robi, ale nie ma co sie martwic na zapas, trzeba uwazac na siebie, nie przemeczac sie, duzo odpoczywac i brac lekarstwa a bedzie dobrze 😉

• Mamusia
dziekuje :-) a ciekawa jestem kiedy i jak zniknie ten krwiaczek? czy on wchlonie sie, czy peknie? ja jestem pelna obaw i zyje w ciaglym stresie, kazda wizyta w toalecie to strach, a czy jest normalne, jesli w ciazy schodza takie brudki, bo zauwazylam to na papierze?

• 3 tygodnie później...