Skocz do zawartości

Nie trzymanie moczu! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pisze o dość krępującej dolegliwości.Nie jest to moja pierwsza ciąża ale pierwszy raz mam taką przypadłość.Mam problem z trzymaniem moczu.Na początku nie było tak źle ale teraz mam angine i przy każdym kichnięciu problem.Czytałam o tym.Ale to częściej sie pojawia w 6,7 miesiącu ciaży.A ja zaczęłam sie mećzyć juz teraz.Matko! Co będzie dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze jest ćwiczyć mięśnie Kegla...spróbuj jak siusiasz powstrzymać na chwilę strumień moczu,jak dojdziesz do wprawy to możesz ćwiczyć jak siedzisz czy stoisz...to ćwiczenie wzmacnia też mięśnie macicy co pomocne jest przy porodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie chce siać paniki, ale radzę jak najszybciej udać się do lekarza. U mnie te problemy pojawiły się w 4 miesiącu, lekarz powiedział, że widocznie dziecko się tak ułożyło, a okazało się, że miałam pęknięty pęcherz płodowy i sączyły się wody. Działo się to w okolicach 14-16 tygodnia, a w 21 dowiedziałam się, że moje dziecko nie żyje i ciąża jest martwa właśnie od ok 16 tygodnia.
Nie twierdze, że tak jest w Twoim przypadku, ale lepiej to sprawdzić.
Może być tak, że masz pęcherz przeziębiony, ale ja jestem na tym punkcie przeczulona, przez moją małą tragedie...
Trzymam kciuki, żeby było wszystko w porządku 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akigo napisał:
Dziekuje za radę!We wtorek ide do lekarza to mu powiem. I dziekuję poradę z ćwiczeniami. Wziełam sie za ćwicznie!Czytałam o tym ale dopiero teraz się wziełam.Dzieki KobietkI!


no przecież po to tu jesteśmy żeby się dzielić doświadczeniami i wzajemnie wspierać 🙂 🙂
buziaki...i napisz po wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już jest dużo lepiej!Ćwicze i widze rezultaty!W tej ciąży czuje sie jak starsza kobieta z problemami.Jest mi naprawde ciężko. ciągle nie dobrze.Tylko przejade sie autem już ląduje w ubikacji i oddaje to co zjadła.Sama jestem na siebie zła.Jak mi teściowa mówi że ona to pracował ona to ona tamto. Ja mam dwójke dzieci i kiedyś też inaczej sie czułam w ciąży.Ludziom sie wydaje że ja udaje i to mnie najbardziej denerwuje.A łatwo mi teraz na odcisk nadepnać.Niedobra jestem naprade!sama sie dziwie że taka zołza sie zrobiłam.Ale trudno ! Moze mi przejdzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...Akigo nie przejmuj się...wiesz też jestem w trzeciej ciąży i jakoś inaczej ją przeżywam i mam w nosie co ,kto gada.
Przecież inaczej znosi się ciążę jak się ma 20 lat a inaczej w wieku dojrzałym.Powiem ci że też ze mnie niezły nerwusik się zrobił i łatwo mnie wytrącić z równowagi ale wiesz co? Takie nasze prawo!! 😉 😉
Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...