Skocz do zawartości

czy to normalne???????? | Forum o ciąży


karolina19

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WITJCIE WSZYSTKIE MAMUSIE I TE PRZYSZLE 🙂 JESTEM W 29 TYGODNIU CIAZY I OD PEWNEGO CZASU CZUJE JAK BRZUSZEK MNIE POBOLEWA NIE W DOLE BRUSZKA TYLKO GORA NAJBARDZIEJ BOLI Z LEWEJ STRONY JAK CHODZE LUB COS ROBIE JEST TO NAPRAWDE DZIWNY BOL JAK BY ROZCIAGANIE SZCZYPANIE LUB COS PODOBNEGO CZY TO MOZE BYC OBJAW TEGO IZ BRZUSZEK SIE POWIEKSZA SKORA ROZCIAGA???JESTEM SZCZUPLA OSOBA PRZED WAZYLAM ZALEDWIE 45 KG A TERAZ 60 MOZE TO DLATEGO??DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE RADY I ODPOWIEDZI ZDROWKA DLA WAS I POCIECH:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze tak moze skurcze ale odczuwam to od nie dawna jak zaczol mi rosnac brzuszek troszke mnie to martwi a wizyte u lekarza mam w srode wtedy mu sie spytam troszke mnie to martwi nawet bardzo fakt moj szkrab jest bardzo ruchliwy nawet lekarz stwierdzil ze nie daje sie zbadac moze dlatego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina19, może być tak, że maluszek uciska na jakiś narząd lub nerw stąd te bóle lub od powiekszającego się brzuszka, mnie trochę pobolewało najpierw góra potem dól. Dodatkowo piszesz, że jesteś szczupłą osobą to noszenie dodatkowych 15 kg też może mieć wpływ. Wydaje mi się to normalne, szczególnie jak dzieciaczki są ruchliwe. Oczywiście skonsultuj to ze swoim ginem, bo lepiej dmuchać na zimne niż zlekceważyć. Najważniesze być spokojnym - będzie dobrze.
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Też coś takiego podobnego miałam dosłownie musiałam łapać się za dół brzucha, żeby górę odciążyć, było takie nieprzyjemne ściąganie górnej części brzucha pod piersiami dokładniej no i coraz częściej wątroba mnie boli.. a mała jest bardzo ruchliwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...