Skocz do zawartości

ból w pochwie | Forum o ciąży


julka235

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
😞 wiesz co mi od kilku dni tez sie tak robi, patrze ze jestesmy na podobnej "wysokości" ciąży,i może tak sie w tym czasie robi?ale nie wiem 😞 w srode mam lekarza to sie wypytam co i jak i napisze jesli sie do tego czasu nie dowiemy czegoś tu na forum, bo tez mnie to strasznie niepokoi. 😞 czasami dochodzi do tego takie przeszywajace kłucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio 🥴 bo w sumie do srody jeszcze kilka dni, brzuch twardnieje i wtedy strasznie boli w okolicy pepka tak ze dotknąc sie nie moge, gin kazał brac wtedy nospe pic wode i sie kłasc, po jakims czasie przechodzi, ale martwi mnie to troszke bo w pierwszej ciąży brzuch czasem robił sie bardzo napiety ale nie az tak 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieewczyny ja już byłam z tym u lekarza bo mam ten sam problem ból w pochwie że aż nie można chodzić i tak jakby ten ból wchodził nieraz w prawą nogę 🤪 lekarz mnie zbadał i powiedział że skróciła mi się szyjka macicy że muszę dużo leżeć i odpoczywać.za dwa tygodnie do kontroli jak dalej mi się szyjka skróci to do szpitala.dziewczynki oszczędzam się ale to i tak boli 😞 bo muszę chociaż iśc na zakupy !!! mam 10 letniego synka mąż pracuję a trzeba obiadek im ugotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mysle ze jak to jest taki nachodzacy ból, trwający kilka sekund to mzoe to ta macica sie cwiczy. Mi np przy pzrewracaniu teraz boli bardziejw pachwinach niż w pochwie. Ale wiecie co, ja nie wiem jak tam z tym skracaniem sie szyjki, bo mnie gin nie badał i nie wiem czy sie skraca czy nie, ale ja miałam silny ucisk w pochwie jak wykryli stan zapalny. Biore nystatyne i od tego czasu nie mam ciagłego bólu. Mzoe tez macie jakies zapalanie i dlatego. Ja po pobycie w szpitalu, juz tak ostro nie reaguje na kazde kłucie, połozne uczuliły mnie ze teraz dzidzia bardzo szybko rosnie i sie bedzie macica rozciągac, i te skurcze pzrepowiadające sa wiec mogą być rózne takie rzeczy. ALe jak beda silne, bolące skurcze co 10min to juz tzreba grzac do szpitala... takze bądzmy dobrej mysli, ze jeszcze nie rodzimy tylko dzidzia sie przeciaga, wyciaga i stad te bóle i twardnienia brzuszków. wiecie ja np od dwóch dni zaobserwowałam ze nasz maluszek chyab rzeczywiscie tearz szybko rosnie, bo wczesniej było tak tylko do okolicy pępka i jak sie pzreciągał to po lewej stronie się taka kulka robiła (chyba od główki, bo u mnie jest główka do góry) a teraz juz powyzej pępka jest ta kulka i takie dziwne uczucie bo tu juz sie zaraz konczy macica i tak czuje bardziej takie ciągnięcie. Bdeize dobrze dziewczyny... wy macie juz po jednym dzieciaczku to się powinnyscie mniej stresowac, ja to dopiero stresa łapie... ale bez przesady, bo zwariujemy do marca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co czytalam teraz o tym i dziewczyny tam pisza ze to w trym tyg ciazy jest normalne wiec juz sama niewiem.malgi ja leze w lozku caly czas bo mam zagrozona ciaze mam szyje na 1 cm ale czasem jest tak ze musze wstac i wyjsc gdzies i wtedy mam ten bol w pochwie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja rowniez mam bole w pochwie i klucie.Lekarka powiedziala mi,ze to dlatego,ze mam juz bardzo skrocona szyjke i dzidzia ma bardzo nisko glowke.Zalecila mi lezec i sie nie przemeczac,aby donosic malenstwo.Zgadzam sie rowniez z ewci@,nasze malenstwa sa juz duze i uciskaja nas w roznych miejscach 🙂,co tez moze powodowac bol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...