Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DZIEKUJE NEQUITIA! 🙂 ZDJECIA PEWNIE BEDA KOMICZNE bo ja bede wańka wstańka-taki grubas a moj jest chuderlak! hehehe bedziemy komiczni! ale przynajmniej wam humory fotami poprawie 🙃

co do lozka to te kojcowate bardzo mi sie podobaja! tylko nie wiem jak w pierwszych miesiacach zycia dziecka czy tam sie tak gleboko trzeba schylac???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Kochane znów chciałam Was o głosy na Mateusza prosić 🙂
jeszcze 7 dni:P)
mamy szansę! 🙂

http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

dziękujemy!!! 😘



zaraz oddam glos ALE JESLI MAM BYC SZCZERA TO NIE UFAM TYM CHUSTOM ANI TROSZKE-wydaje mi sie ze to bardzo niedobre dla malego miekkiego kregoslupka!

o lipka-do tego trzeba sie logowac na fb???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisała" co do lozka to te kojcowate bardzo mi sie podobaja! tylko nie wiem jak w pierwszych miesiacach zycia dziecka czy tam sie tak gleboko trzeba schylac???
"

nio własnie one maja trzy poziomy jeden jest tak bardzo wysoko zeby sie włsnie tak nie schylac ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nika1306 napisał(a):

co do lozka to te kojcowate bardzo mi sie podobaja! tylko nie wiem jak w pierwszych miesiacach zycia dziecka czy tam sie tak gleboko trzeba schylac???


nio własnie one maja trzy poziomy jeden jest tak bardzo wysoko zeby sie włsnie tak nie schylac ..


a no to super! czyli tylko kwestia gustu bo oba sa funkcjonalne

co ja dzisiaj w nocy wyczynilam-ale jestem swinka! spie i zaswedzialo mnie wiec sie podrapalam i zdrapalam strupka i chcialam go wyrzucic za burte-tzn za teren lozka i jak juz go wypuscilam to dotknelam twarzy mojego chopa... az biedny zaczal sie smyrac taka ze mnie swinia... az mi sie go zal zrobilo bidulek ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Takie właśnie turystyczne łóżeczko miał mój szwagier. Razem z żonką byli bardzo zadowoleni. Nie było jakieś super drogie, ale i nie tandetne, miało 3 poziomy. Stało solidnie i chyba do tej pory ich synek go używa a ma 2 lata. Nie sypiał w nim w nocy tylko w dzień. Ja tez bym takie kupiła na wyjazdy, ale moja mama detektyw odnalazła u znajomych znajomych moja duża wiklinowa kołyskę, więc wyjazdowe spanie u moich rodziców mamy załatwione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BarbaraK napisał(a):
Dzień dobry Dziewczyny 😁

To fajnie, że wyniki ok 🙂
Ja będę robiła te badania w przyszłym tygodniu... Naprawdę ta glukoza jest taka niedobra w smaku?

Zbieram się do pracy, ale takie słoneczko świeci, że mi się nie chce do pracy, tylko na piknik 😁


hej! Jak dla mnie to o glukozę dużo krzyku.... Jak pijesz słodkie rzeczy, np. herbatę z cukrem czy baaaardzo słodka kawę (3 łyżeczki) to nie ma sprawy. W razie co weź sobie cytrynkę, można wcisnąć, złagodzi słodycz. Acha przed badaniem, sprawdź czy w punkcie pobrań mają gluzkozę, teraz jak robiłam nie mieli i musiałam jeszcze śmigać do apteki po glukozę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też musiałam kupować swoją glukozę, a wypicie tego wcale nie jest taką tragedią... jak się naczytałam o odruchach wymiotnych, i w ogóle to sobie pomyślałam... jejku ale to musi być okropne, ale jak samej mi przyszło to wypić to jednym duszkiem, bez wcześniejszego próbowania poszło raz dwa, później mi się tylko "na słodko" odbijało 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To prawda ta glukoza nie jest taka zła. Na pewno smekta jest gorsza do wypicia. glukoza baardzo słodka, ja na kilka łyków dzieliłam bo bym się zakleiła od tej słodyczy, ale i tak najlepsze,ze po tej glukozie dziecko takiego powera dostało, że myślałam,ze wyskoczy. Ludzie w poczekalni sie dziwacznie patrzyli jak się sama do siebie śmiałam. Aha i ja dostałam glukozę na miejscu, ale zawsze lepiej zadzwonić i zapytać bo wiem,ze rożnie z tym bywa.

A kurde dziś byłam na badaniu i okazało się ze mam jakieś drożdżaki. w poniedziałek mam wizytę, zobaczymy co z tym lekarka zrobi. Trochę się denerwuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taki urok ciezarnych-ze sie nas wszystko ima, ale trzymam za ciebie kciuki da ci lekarstwo i sie drozdzakow pozbedziesz! tez sie z tym zmagalam

patrzcie jaka znalazlam super strone-jak dacie na zakladke 3drotable to mozecie w kazdym tygodniu zobaczyc kazdy milimetr maluszka!! 🤪
http://3dpregnancy.parentsconnect.com/static/pregnancy-week-29.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki, mam na dzieje, że nie będzie mi trudno jakóś pozbyć sie tego diabelstwa. Tutaj jest jeszcze taka podobna stronka

http://thevisualmd.com/health_centers/obstetrics_and_gynecology/weekly_pregnancy_calendar/week_16

tez można sobie popatrzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e3milka napisał(a):
Dzieki, mam na dzieje, że nie będzie mi trudno jakóś pozbyć sie tego diabelstwa. Tutaj jest jeszcze taka podobna stronka

http://thevisualmd.com/health_centers/obstetrics_and_gynecology/weekly_pregnancy_calendar/week_16

tez można sobie popatrzeć 🙂



nie jest sie trudno tego pozbyc ale trzeba uwazac bo lubi powrocic 😞
stronke zaraz obadam bo uwielbiam ogladac malenstwo od srodka 😁

NEQUITIA czego nie wiesz to ci pomoge rozszyfrowac 🙂 mam tabelke i w necie chyba tez jest ile czego powinno byc i jakie sa normy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe dzięki za ofertę, ale tego jest tyle, że chyba nie ma sensu zaczynać rozszyfrowywania 🙂 jedno co wiem to to, że cukier mam okey 😎 a co do reszty to poczekam aż lekarz mi uchyli rąbka tajemnicy...

co do dolegliwości kobiecych to faktycznie lubią wracać, ja wyleczyłam stan zapalny i upławy ostatnio... wybrałam wszystkie te głupie globulki i jak się tylko skończyły to przestałam też używać maści... Muszę przyznać, że jak tylko była wyczuwalna poprawa, to moja Mała zaczęła być aktywniejsza i mocniej kopie od tamtego czasu, nie wiem czy akurat to było przyczyną, ale przynajmniej jestem spokojna, że nie zrobiły jej te leki krzywdy żadnej bo takie tez miałam obawy...
Co u niej słychać szczegółowo dowiem się 5 kwietnia bo będziemy miały usg 🤪 chociaż ja to najchętniej bym już poleciała na nie dzisiaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bylam wczoraj i tez jakby mi ktos zaproponowal poogladanie malej to bym byla w niebo wzieta 🙂

a tutaj link do morfologii- pamietam ze tez z tego korzystalam 🙂 i niedlugotzn 3 tyg. znowu bede musiala
http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/badania/Jak-odczytac-wynik-morfologii-krwi_35295.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gdzieś czytałam wypowiedź lekarza, że wszystkie ciężarne najchętniej z usg by się nie rozstawały 🙂

a swoją drogą to mnie wszystkie cholerstwa się imają zaczęło się od paciorkowca na migdałkach i musiałam się ich pozbyć jego razem z migdałkami, potem były lamblie i helicobacter na raz obydwa i jeszcze jakieś rotawirusy za mną łaziły non stop. i to wszystko w ciągu jednego roku miałam.

śmiałam się ze jestem idealnym materiałem dla pasożytów a dziecko to dla mnie nic nowego - kolejny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli już mowa o zawiedzeniu, to ja jestem zawiedziona bo mam tylko jedno zdjęcie z usg 😞 fasolki z 6 tygodnia ciąży 😞 😞 😞 nie wiem czemu, chodziłam prywatnie, płaciłam dużo, a nawet bardzo dużo i nie dostałam żadnego zdjęcia 😞 ... a teraz za późno bo zapisałam się do lekarz (bardzo kompetentna) na kasę chorych to na bank nie mam co liczyć na fotki, ale i tak pójdziemy prywatnie na jakieś usg pewnie, może to 3d.... i sobie odkuję 😁 hahaha
ciezarnabebe według tych tabelek to mam anemię... ale ja już mówiłam poczekam spokojnie do wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...