Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj... Nequitia 🙂 My z moim tez bez ślubu... hehe... i tez chcieliśmy najpierw... potem się rozmyśliliśmy...
i potem okazało się że będzie dzidzia... hehehe... a teraz mój ślub to by wziął już teraz... ale też wole po tym jak zgubie ciążowe kilogramy 🙂
Oj a co do pogody to w Poznaniu też nie ciekawa... niestety... 🤢 no ale ponoć ma się poprawić w tygodniu 🙂 trzeba być dobrej myśli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nequitia twoja historia zawila tak jak i moja bo u mnie to sie zaczelo od puszczenia sygnalu na komorke 🙂 po drinku kumpela wymyslila zeby puscic w eter sygnal i wybralam numer mojego miska ktory odpuscil dopiero nastepnego dnia tez po pijaku 🙂
no a potem przyjechal do mnie kilka razy przez pol polski 😁 az sie tu przeprowadzil 😎

co do slodkiego to ja sie opycham non stop jak nienormalna ☺️ i wlasnie biegne na lody 🤪 bo dzis nie jadlam nic slodkiego a trzeba nadrobic 😉 a nie powiem ze mi smaka tymi ciastami narobilyscie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 no tak jakoś wiosennie za oknem, oby już zostało słoneczko a temperatura rosła 😁 moje życzenie 😆
kurde wczoraj się zasiedziałam do późna w nocy a dzisiaj jeszcze się nie obudziłam do końca 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez sie zasiedzialam bo wymyslilam wieczorem ze nie pojade dzis na studia ale zmienilam zdanie w nocy no i mialam fantastyczna pobudke o 6 rano 🤢 a o 7 juz musialam byc w zywcu ale jakos sie trzymam pogoda ladna wiec trza sie na jakis spacer wybrac 🙃


co do terminu to tez mialam na 10-go ale ostatnio lekarz jednak zmenil zdanie i mam na 6go 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny no pogoda dziś dopisuje u mnie świeci słonko tylko troche zimno takze czekam na cieplejsze dni z utęsknieniem 😜

Ja mam termin na 19czerwca i jutro ide na wizyte do gina i się dowiem czy coś się zmieniło mogłabym urodzic 15czerwca bo to moje urodzinki są 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Weszłam przypadkowo na stronkę brzuszek.net i tak już postanowiłam zostać i przyłączyć się do was. Mam dwójkę dzieciaczków- syna i córcię (12 i 5 lat) a teraz czekamy na drugą córeczkę. Za nami już 30 tygodni a teraz te "najcięższe" 🙂 Pozdrawiam wszystkie czerwcówki 2011 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy anulkowa111 🙂 chyba jestes najbardziej doswiadczona z nas wszystkich bo dla wiekszosci z nas to pierwsza ciaza 😜 takze dobrze ze cie mamy 🙂

a to ze najciezszy to u mnie sie potwierdza w 100% z lozka to mi moj musi pomagac a w ubrania to ledwo sie mieszcze nawet guma od dresu cisnie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Dorota 552!
Ja jak na razie przytyłam 7kg dziś idę na wizyte do gina i się okaże czy przybrałam więcej 😜

U mnie też coraz ciężej ze wstawaniem i ciuchami dziś sobie kupiłam nowe spodnie ciążowe dresowe takie tańsze bo inne mnie cisną w dole brzucha ☺️
a brzuszek ciągle rośnie 🙂schylac mi już jest ciężko a wam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JOł laski, a ja 10 kg na plusie, przed chwilą zeszłam z wagi, z tym że mi się tak utrzymuje od 1,5 miesiąca... Ja wystrzeliłam od początku ciąży z wagą bo miałam niedowagę, czyli w sumie ważę 57 kg. Wydaje mi sie że ta dieta dla cukrzyków zrobiła też swoje, bo brzuszek rosnie mi normalnie a waga stoi w miejscu. Dziwne to jest trochę.... Acha mi tez brzuch przeszkadza w schylaniu, chyba w tym tygodniu już nie dam rady iść na pilates już 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja na początku ciąży ważyłam 63kg potem zgubiłam 3kg od 4 miesiąca zaczełam powoli przybierac a brzuszek zaczął rosnąc w połowie 6miesiąca i przez dłuższy czas utrzymywała mi się waga 65kg potem przybrałam 2,5kg i ważyłam 67,5 a dziś ile waże to niewiem bo mam zepsutą wage 😠na 14 mam wizyte także się dowiem ale czuje że przybrałam pewnie 2kg 😜bo apetyt mi dopisuje ostatnio 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamusie!!

Wiem, że to denerwujące.. ale razem z synkiem baardzo prosimy o głosy!!

jeszcze 4 dni 🙂 http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w ogóle nic nie schudłam na początku w ciąży, pewnie dlatego że nie wymiotowałam, nie było mi niedobrze, nie miałam zachcianek jakiś, od niczego mnie też nie odrzuciło, to pewnie też robi swoje. Lekarz mi powiedział że kobiety często na początku przez nudności, brak apetytu właśnie tracą na wadze... Ja w pierwszym trymestrze już byłam sporo na plusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ło Matko Dziewczyny to jak jakiś potwór jestem, przybyło mi już 13kg.
Tak staram sie pilnowac tej wagi a tu nic z tego.
Jakiś czas temu pochorowałm sie troszkę i po wyjściu ze szpilata przybyło mi prawie 30kg.
Wkońcu po długiej walce udało mu sie zrzucić wagę i dojść do tej która mi odpowiada więc staram sie pilnować z tym co je i o której jem ale jak widać nie pomaga. Znowu będę wielka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota552 napisał(a):
Ło Matko Dziewczyny to jak jakiś potwór jestem, przybyło mi już 13kg.
Tak staram sie pilnowac tej wagi a tu nic z tego.
Jakiś czas temu pochorowałm sie troszkę i po wyjściu ze szpilata przybyło mi prawie 30kg.
Wkońcu po długiej walce udało mu sie zrzucić wagę i dojść do tej która mi odpowiada więc staram sie pilnować z tym co je i o której jem ale jak widać nie pomaga. Znowu będę wielka 😞


nic sie nie przejmuj 🙂 ja przytylam juz 11 🙂 szybko cie dogonie
AHA I NIE SCHYLAJCIE SIE BO OBCIAZACIE KREGOSLUP-LEPIEJ KUCAC JAK COS CHCECIE PODNIESC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny właśnie wróciłam od gina i przytyłam 4kg łącznie waże 72kg a od początku przytyłam 8kg i mam sie pilnowac bo jeszcze moge 4kg przytyc a ostatnio mam taki apetyt na słodkie 😜
A tak z maluszkiem ok tylko szyjka mi się skraca ale jest zamknięta nie mam dużo spacerowac tylko odpoczywac sporo 🤨jak chce donosic.A maluszek 1200g ważył 😜

Dorota nie przejmuj się każda ciąża jest inna,każda z nas ma inny organizm ja w 1trymestr super przeszłam za to 2 trymestr to masakra waga mi skakała i tu wymiotowałam nie mogłam nic prawie jesc za to teraz nadrabiam 😜
Najważniejsze jest zdrowie maluszka także Dorota trzymaj się i nie przejmuj wagą jakoś to bedzie 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...