Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mikaanka napisał(a):
Już wróciłam 🙂 co do ciągnięcia malca i kiepskich lekarzy i położnych, to nie dramatyzowałabym. Też miałam obawy, ale 1. dziecko starają się wyciągnąć (częściej wypchnąć) tylko kiedy jest to konieczne i myślę, że lepiej doświadczonymi rękami, niż próżnociągiem, czy zimnymi kleszczami.. 🥴
2. teraz już czasy się zmieniły i aż takiej tragedii jak niegdyś nie ma- a i tak kobiety rodziły zdrowe dzieci, a chore leczyli od razu- w miarę możliwości.
a co do kopania... 🙂 wczoraj dzidzia była spokojna bardzo, ale jak już się położyłam przy mężu, to jak zwykle zachęcam ich do poznania się troszkę 🙂 więc co zrobił? robi puk-puk... a dzidzia się namyślała i po chwili jak nie puści mu serię w to samo miejsce jakby odbijało piłkę w ścianę... i faluje i wachluje......i cuduje.... i już go prosiłam, żeby coś dziecku powiedział, bo mamę najzwyczajniej już to boli.... a on szczęśliwy i dzidzia radosna przy tatusiu................ 🙃


moja jest zazwyczaj glowa w dol wiec MOZE WYPYCHA TYLEK... nie wiem ale my z moim sie smiejemy ze ma juz do niego respect i jak mnie boli to on przyklada reke i mala sie uspokaja. a jak jade autem i wlaczam glosno muzyke to mala dopero dostaje krecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nika1306 napisał(a):

a ja małemu dzis puszczałam kołysanki przez słuchawy , to moj brzuch wykonaywał taniec brzucha normalnie you can dance 🤪


NO NO NO ze kolysanki maja taki na niego wplyw 😁 ciekawe jak sie urodzi jak go bedziecie usypiac 🙂 maly rozrabiaka 🙃 dalej wklada nozki do buzi????? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz go widze w takiej skorze hahahaha i irokezie na glowie 🤪
widzialam taki filmik na youtube to moze uda mi sie go znalezc jaki maly portorykaniec wymuskany sie bujal-super!

moj wymyslil ostatnio zebysmy zaczeli chodzic na szkoe rodzenia... nie wiem czy to nie za pozno...i checi zbyt wielkichtez nie mam ale moze bym tam poznala jakas fajna polozna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bym poszła z czystej ciekawosci , no ale tu raczej nie za bardzo zrozumiem o co im chodzi 😮
mam ostatnio takie dni ze nie chce mi sie wstac z wyrka .. mimo ze pogoda ładna w piatek byłm ostatni dzien w pracy... i teraz nudy . byle do mety 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Mało się odzywam- córcia trochę się pochorowała- znów oskrzela (tak jak dwa tygodnie temu). Poczytałam trochę co pisałyście. Tak sobie pomyślałam o skróconej szyjce. Gdy chodziłam z synem miałam skróconą szyjkę już w maju a termin na października. Byłam przerażona, chodziłam jak na szpilkach, bałam się zrobić szybszy krok ale normalnie donosiłam. Z córcią miałam łożysko przodujące i też stresa a i tak ją przenosiłam 🙂 Teraz powtórka z rozrywki i znów skracająca się szyjka. A do tego było jeszcze podejrzenie wielowodzia- na szczęście przedwczesne obawy- ale ile się strachu najadłam to moje. Niby powinnam bardziej się oszczędzać, ale no niestety nie zawsze się udaje ( a tak szczerze- raczej się nie udaje 😉) Staram się już nie martwić na zapas. Następną wizytę u mojej gin mam w czwartek. Ciekawe co tym razem mi wymyśli- ona bardziej panikuje niż ja i nakręca mnie na stresa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki dawno tu nie zaglądałam 😞
Ale jest tak pieknie na dworze ze zal w domu przed komputerem siedziec! Nożki mi spuchły wiec byłam zmuszona wrocic do domu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że już 3. kobitki na czwartek do gina się wybierają 🙂 te wakacyjne dzieciaczki bardzo radosne są 😎 moje sobie wymyśliło nową zabawę- rozciąga się niczym człowiek w "Studium Proporcji" Vinci'ego- co i tak boli, to jeszcze po chwili prostuje paluszki, żeby rozpostarcie zwiększyć... 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mikaanka dzięki za słowa pocieszenia od dziś się lenie więcej odpoczywam 😜
A co do głównego 3 usg powinno byc wykonane między 32 a 35tyg wtedy sprawdzają ułozenie dzidzi do porodu,ilosc wód płodowych itd. tak mi wczoraj powiedziała moja gin.
Ja mam wizyte 21kwietnia i wtedy mi zrobi to główne usg a bede w 32 tyg 🙂
bo te zwykłe usg kontrolne mam co wizyte robione 😜
Też mam fisia na punkcie usg mały fikał machał fajnie rączkami i widziałam jego zadarty nosek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...