Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ha jestem dzis pierwsza i mogłam sobie poklaskac 🙂 zero przeszkod 🙂
dziewczyny czy was tez to denerwuje ze jak sie nie zarejestruje to sie lepiej czyta bo koncowe strony sa i sie kojarzy ile stron było wczesniej a jak sie zarejestruje to nagle watki nowsze sa na 1ej stronie a jak ma sie do nadrobienia to wtedy jest ciezko przeczytac bo jak ciagle piszecie to jak przerzca sie na strone do przodu to czasem pyk i okazuje sie ze strona np 6 jest juz 7a i znowu cofanie. nie lepiej by adimistrator zrobił żeby było cały czas na koncu z tymi stronami? takto jak wiem ze skonczyłam na stronie np 705 to potem sobie czytam od tej stronki.i przy logowaniu tez tak powinno byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to ja tez skorzystam z okazji ze cisza i poklaszcze...
spac cos nie moge wszystko mi dretwieje zasnac tez nie moglam bo mi wczoraj chlop moj powiedzial ze chce syna-no normalnie tak mi sie milo zrobilo ze zasnac nie moglam 😞 lece do szkoly 😞 milego dnia 😞

nika, basia, beata -super zdjecia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moga człowieka z rowowagi wyprowadzic , ja jeszcze miałam cos takiego " to Ty jeszcze chodzisz w tej ciaży?? " no normalnie poczułam sie jak słonica co chodzi w ciaży 36 miesiecy 😮
a dziecko samo bedzie wiedziało kiedy ma przyjsc na świat.. i te głupie pytania no urodziłas , a dzisiaj urodzisz itp 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokładnie.... zgadzam się w 100% i podpisuję pod tym co napisałaś obiema rękami.... ale cóż... nic nie poradzimy.... a w sumie to zostało tylko grzecznie czekać 😁 ja mam w czwartek wizytę u ginki a jutro idę na badania.... mocz i morfologia standardowo... ciekawe co tam powychodzi i w ogóle co powie na te wszystkie moje objawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
nie przejmujcie sie u mnie byla mega jazda z sasiadka ktora zaczepila mojego tescia jak blam w 8 miesiacu ciazy i zapytala" a twoja synowa to kiedy w koncu urodzi bo juz taka wielka i gruuba jest ze chyba juz co?" nosz k.... franca jedna 😜


u mnie wczoraj była sąsiadka , z zapytaniem czy urodziłam na odczepnego jej powiedziłam ze juro rodze .. ucieszyła sie i poszła ...co za durne baby jakby nigdy w ciazy nie chodziły i nie wiedziały same ze ten ostatni miesiac to sie ciagnie w nieskonczonosc ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak mija wam niedziela? ja byłam z mężulkiem na zakupach ale tak mnie wkurzył że hej, bo on zle się czuje, głowa go boli,a a co ja mam powiedziec, we wtorek 34tydzien mi stuka coraz ciężej, nogi puchną, i mam wrażenie że mała przez te 2 tygodnie nabrała ciała bo dosyć że mi się cięzko chodzi to jeszcze brzuch mi urósł, i to wystrzelił że hej a gin mam 23,05 więce dowiem się co i jak, pogoda nawet nawet a ja siedzę i poprawiam magisterkę, choć nie wiem czy się obronię w terminie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia napisał(a):
dokładnie.... zgadzam się w 100% i podpisuję pod tym co napisałaś obiema rękami.... ale cóż... nic nie poradzimy.... a w sumie to zostało tylko grzecznie czekać 😁 ja mam w czwartek wizytę u ginki a jutro idę na badania.... mocz i morfologia standardowo... ciekawe co tam powychodzi i w ogóle co powie na te wszystkie moje objawy 🙂

a ja w środe usg . Ktg, i położna 🙂 ale biore juz torebusie do szpitala bo ostatnio kazali mi zostac i sie wyrwałam do domu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
hihih a dzis nie przyszla sie zapytac o ktorej zaczniesz rodzic bo zapomniala wczoraj zapytac? 😁 😁 😁 😁

Boshe oby nie 😮 i tak jest upiedliwa bo tu jest taki zwyczaj ze jak sie czeka na dziecko to przed domkiem stawia sie takiego Bociana 🙂 i ta mi z tym Bocianem ostatnio przylazła ze chce go postawic ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...