Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
He j dziewczyny!
Ja juz po porodzie. Urodzilam synka 11 maja, 4 tygodnie przed terminem. Dopiero wczoraj wyszlam ze szpitala bo synus jest wczesniaczkiem i musial byc obserwowony. Ktos jeszcze z nas tutaj na forum jest po?
Malgorzatta, jestes jeszce na forum? Jak wyglada doktor Kasperski? NIe jestem pewna ale chyba byl przy moim porodzie. Daj znac prosze bo jesli to on to chcialabym isc do niego na wizyte bo byl super. Potrzebowalabym wtedy od Ciebie namiary na gabinet.
Dzieki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewuszki śledzę Was uważnie z Nequitią też mam regularny kontakt 🙂
Mało pisze bo cierpię strasznie na upał w domu, mam co najmniej 2-3 stopnie więcej niż na dworze, a mam nakaz leżenia. !cm rozwarcia się utrzymuje, skurcze miewam ale na razie niebolesne, jem nospe i aspargin i tyle. Przeczekujemy oby do 37-38 tygodnia i potem moje małe kochanie może wyskakiwać 🙂
mikaanka faktycznie jesteś złota kobieta, dziękuje za troskę 😘
kasiar12 tak podbarwiona wydzielina wskazuje na czop,ale nie masz się czym martwić z rozwarciem, uchodzącym czopem można chodzić spokojnie i miesiąc z tym,że jeśli rozwarcie jest koniecznie zrób wymaz gbs, by w porę zafundować sobie i maluszkowi ochronę antybiotykową w razie wyniku pozytywnego. Ja właśnie w pon będę miała wyniki a ewentualnie od środy na antybiotyk jeśli się okaże że paskudny paciorkowiec sobie we mnie mieszka.
Kasia567 no to GRATULACJE!!!!! Jesteś pierwszą szczęśliwą mamusią po rozpakowaniu 🙂 ja z ciekawości zapytam jak poród przebiegł? jak wagowo maleństwo? pozdrawiam cieplutko :]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia567 gratulacje!!

Ja mieszkam w norwegii wiec nie wiem czy dostane tu gdzies test na taki wymaz 🥴 ...
Narazie nic sie wiecej brazowego sie nie pojawilo, tylko sporadyczne bole... tak wiec moze jeszcze sie nic nie dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje dziewczyny za gratulacje.
Nie ukrywam ze porod byl pelnym zaskoczejniem zwlaszcza ze rano bylam u ginekologa i mi powiedzial ze wsystki jest zamkniete. Wiec nie wiem albo sie szybko otworzylo albo gin do d...
Porod nie bede was klamac bolesny ale po fakcie wspomina sie jak wizyte u dentysty. Wiadomo ze bol byl ale to juz przeszlosc.
Akcja zaczela sie o 4 rano, odeszly mi wody i mialam bardzo lekkie skurcze, nawet nie wiedzialam ze to sa skurcze. Pojechalismy na pogotowie o 6 rano i zaraz potem zaczely sie robic bardziej bolesne. o 10.25 maluszek byl juz na swiecie, wiec nie tak dlugo. Wazyl 2780 i mial 51 centymetrow.
W szpitalu bylismy 1,5 tygonia bo na poczatku stwierdzili ze ma problemy z oddychaiem ale poznie badania tego nie potwoerdzily. Ma natomiast lekki problem z jedzeniem bo ma niewyksztaltowany odruch ssania i jest tez bardzo slabiutki jeszcze i nie jest w stanie dlugo ssac wiec ciezko jest go nakarmic. Ale oboje z tata jestesmy szczesliwi i stawiamy czala problemom.
Synus jest bardzo spokojny, nie placze, caly czas spi. Nawet na jedzenie sie nie budzi, musze go obudzic i przystawic.
Nie wiem jak czesto bede teraz tutaj zagladac bo mam nowe obowiazki 🙂 ale postaram sie monitorowac dalsze porody. Pytajcie jesli macie jakies pytania, chetnie odpowiem.
A i jeszce obeszlo sie bez pekniecia i ciecia, ale moze to dlatego ze synek byl bardzo maly. Mialam kilka szwow na sluzowce ale ponoc to tylko kosmetyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia567 GRATULCJE!!![color=red][/color] Zastanawiałam się kto otworzy worek u nas 🤪 Super ze jest wszystko w porządku no i maluszek ładna wage miał zaraz po urodzeniu!!!

Jeszcze troche i zaczna sie tu tematy jaka kupka itd 😁 Super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wkoncu znalazlam chwilke aby nadrobic zaleglosci a tu takie widomosci! Kasia gratuluje serdecznie! Wszystkiego dobrego i odzywaj sie w razie mozliwosci.
Serdeczne pozdrowienia dla Nequity, ciesze sie ze u niej wszystko dobrze.
Maly ruch tu dzis na forum troszke...no ale weekend , mam nadzieje ze te ktore sie nie odzywaja maja sie dobrze!
Ja tak sie zmeczylam sprzataniem ze 2 godzinki drzemki wlasnie zaliczylam. Czuje sie znaczniej lepiej niz w nocy ale dzidzia cos spokojna...no ale pewnie tez zmeczona porzadkami 🙃
trzymajcie sie tam, ja ide sobie kawke zrobic 😉
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia567 aż sie dziwacznie czuję dziś cały dzień w związku z wiadomością iod Cie hehehe 🙂 ale pozytywnie, cieszę się że wszystko ok! Ja of coz będę miała z 1000 pytań do Cie w związku z pobytem w naszym szpitalu, ale trochę później, bo siedzę u rodziców w wawie i nie mam tu czasu żeby siedzieć na kompie... za tydz wracam do kraka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgosia to tak jak ja,cały czas myśle o Kasi...to się zaczyna...te oczekiwanie w końcu dobiega końca...która następna? I mam to łaskotanie w brzuchu jak przed egzaminem jakimś 🤪
Ide spać...pewnie znowu tylko do 3-ej a potem zacznie sie męczenie - raz lewy raz prawy bok, chwilkę na plecach aż w końcu na siedząco 🤢 A jeszcze dzis kuzynka też świerzutka mama mi powiedziała ze ona jakos pare dni przed porodem nie mogła w nocy spać...hmmm niby wiem ze każda ciąza moze byc inna ale daje do myślenia 😉
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łoooo, Kasia, takiej wiadomości to się nie spodziewałam. GRATULACJE! Jejku, już pierwsza z nas się wypakowała. A obstawiałam Nequitię albo Nikę (swoją drogą też coś cicho od niej...).

Ja dzisiaj cały dzień w rozjazdach, ale za to wróciłam obładowana matą edukacyjną, nosidełkiem, fotelikiem, nawilżaczem powietrza i innymi duperelami. Ale dzień i tak kończę w nienajlepszym humorze- ciąg dalszy porannych wątpliwości.... 😞

Mikaanka jak to "zła kobieta"?? Chyba złota? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to kasiar12 w razie czego trzymaj się mocno 😁 być może maleństwo będzie niedługo przy Tobie 🙂 a jeśli jeszcze się unormuje też dobrze, podrośnie krócej będziecie na obserwacji, pamiętaj daj nam znać jak już się nacieszycie pierwszymi chwilami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo czyżby kolejna Kasia??? 🤪 Daj znac co i jak jak tylko bedziesz mogła!!!No i POWODZENIA 🙂

A ja tak jak przewidziałam, noc do d... 🤢 już od 1:36 meczarnia...a niby trzeba korzystać ze spania przed porodem 🤪 a mi sie cos zdaje ze sie wyśpie prędzej po... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...