Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka,
Niebylo mnie troche no coz mimo ze dziecko aniol to i tak jest troche roboty.
Dziekuje wszystkim za gratulacje. Nie jestem niestety w stanie nadrobic tych 80 stron których Przybylo od mojego ostatniego wpisu!
Ktos pytal w którym tygodniu urodziłam, to był 36 tydzien i tak jak się ciesze ze porod był w miare latwy bo synus mimo wszystko był malutki to jakbym mogla wybierac to wolalabym poczekac do chociaż 38 tygodnia. Z wczesniaczkami zawsze jest ryzyko i on jest troszeczke inny niż dzieci urodzone w terminie. Na przykład w ogole nie placze i nie chce jesc. To jest ciezka praca żeby takiego maluszka nakarmic na sile. Wiec jak tylko możecie to trzymajcie swoje pociechy w srodku jak najdłużej i byle nie za dlugo 😉
Ja tak mysle ze mój porod zostal wywolany badaniem ginekologicznym bo przez pol dnia się po nim zle czulam a badanie bolalo przeogromnie, chociaz pani gin twierdzila wszystko zamknięte jeszcze nie czas a tu pare godzin pozniej porod. Już na pewno wiecej do niej nie pojde.


Kasiar12 – gratulacje!!! Tez wczesniaczek, mam nadzieje ze zdrowiutki, powodzenia!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):
no właśnie dość dużo jej było... nie będę wchodzić w szczegóły, ale nie musiałam się dopatrywać...


Nie mam zielonego pojęcia co to może być ja tylko słyszałam o hemoroidach..
dryndnij do lekarza
ojej ale słodziaczek Michałek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O! Basiu, tak to za internet z plusa... tak dziwnie, bo wyliczyłam i 79zł dokładnie powinnam mieć na fakturze. To jakbym weszła do sklepu, wzięła standardowo 2 drożdżówki i mleko, które zwykle 4,1zł kosztują (np.), a pani przy kasie mi mówi 9,6zł... 😮
Kasiu, a masz jakieś zdjątko synka, żeby 'ciotki' mogły się napatrzeć? 🙂 ~już widzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myślicie że to normalne!?!? od dwóch dni mała całę dnie z niewielkimi przerwami się wierci caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałe dwa dni! a wcześniej ani widu ani słychu, raz na pare dni dawałą czadu na kwadrans albo wieczorem,.. też zauważyłyście zwiększoną ruchliwość?!

no i jeszcze coś właśnie zaobserwowałam swoje nogi, mianowicie kostek w ogóle nie widać tak spuchły.. 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikaanka napisał(a):
O! Basiu, tak to za internet z plusa... tak dziwnie, bo wyliczyłam i 79zł dokładnie powinnam mieć na fakturze. To jakbym weszła do sklepu, wzięła standardowo 2 drożdżówki i mleko, które zwykle 4,1zł kosztują (np.), a pani przy kasie mi mówi 9,6zł... 😮


Bo z tym smsem to jest tak, że oni tylko informują raczej że jest wystawiona faktura - powinna przyjść w formie papierowej, ale dopiero wysłali. Zwykle tak jest.
A jaki masz abonament wybrany? I ile miało być opłaty aktywacyjnej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BarbaraK napisał(a):

Bo z tym smsem to jest tak, że oni tylko informują raczej że jest wystawiona faktura - powinna przyjść w formie papierowej, ale dopiero wysłali. Zwykle tak jest.
A jaki masz abonament wybrany? I ile miało być opłaty aktywacyjnej?

Abonament za 50zł, a opłata aktywacyjna 29zł. Faktura opiewa na 87,34zł, ale jak by nie patrzeć nie doszła.... no i widzisz, w kropce jestem, bo termin do 1.06, a ja jej jeszcze w rękach nie mam... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia 567 ale cudowny ten twój Michałek jak słodko śpi 🙂Ale on ma ciotek wirtualnych he he
Szybko z Tobą poszło z tym porodem pewnie sama w szoku byłaś 😮

Czerwcówka
ja z nogami tak już mam od 2 tyg ponad spuchnieta ale same stopy kostek nie widac i palce jak serdelki wyglądają 😜 aż czasami czuje ból jak palcami ruszam i od ręki też mi palce puchną ale nie codziennie tak jak u stóp 😞
A co do ruchów to mój mały jakoś dziś cały dzień dosc mocno ruchliwy jest jeszcze wczoraj było inaczej tzn rano się ruszał potem długa cisza w obiad troszeczkę jak byłam po posilku i dalej cisza dopiero ok21-22 dawał czadu a dziś cały czas się wypycha na różne strony hmm ciekawe czemu wiem że mu ciasno 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikaanka napisał(a):

Abonament za 50zł, a opłata aktywacyjna 29zł. Faktura opiewa na 87,34zł, ale jak by nie patrzeć nie doszła.... no i widzisz, w kropce jestem, bo termin do 1.06, a ja jej jeszcze w rękach nie mam... 🥴


A kiedy Ci sms przyszedł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam identycznie jak monia z tym puchnięciem. Od dwóch tygodni nogi (głównie stopy) i chyba ze dwa razy tez dłonie mi spuchły. Nie wiem od czego to zależy.. Chyba tak już będzie do porodu 🤔

Ciekawe co dziś porabiają Luna i Nequitia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia super chłopaszek. Kurcze ja ja Wam zazdroszcze strasznie.
Ja po spotkaniu z położną, super kobitka, odpowiedziała na moje wszystkie pytania. Jeszcze kilka razy spotkam się z nią, a potem modlić się, żeby na nią trafić. Dużo ich nie ma więc duża szansa, że na nią trafię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny dawno nic nie pisałam bo jakoś nie miałam weny czytam codziennie ale żeby coś napisać to ciężko mi ☺️ na szczęście nic nie puchnie jak narazie i mam nadzieje że nie bedzie 🙃 2 czerwca mam już chyba ostatnią wizyte u gin i mam nadzieje że mały dalej jest w takiej pozycji jak był czyli główką w dół pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka1562 napisał(a):
dziewczyny jak dodać suwczek żeby cały czas był bo ja chyba jakiś zły link skopiowałam i nie pokazał się wiem że już była o tym mowa jakieś 2 dni temu ale nie moge tego znaleźć



witaj wchodzisz na swoj profil, edytuj profil, zakladka forum, i ten link wklejasz tam gdzie pisze podpis 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u Ania, nie pomogę CI z tym suwaczkiem. 😞
Kurde a mnie jakaś niemoc na ludzi w okół dopadła. Moja mama była na tym spotkaniu z położną bo ma być przy mnie podczas porodu. Połozna tłumaczyła jej jaka będzie jej rola, żeby nie przeszkadzała a moja mama przysypiała 🤨.
Potem zadzwoniłam do mojego pięknego i mówię mu tak: jak Ty dotrzesz na czas do porodu to mi będziesz pomagał np. wejść do wanny z wodą żeby uśmierzyć ból a on na to: no to się nauczymy jak kąpać dziecko, przecież ktoś nam pomoże. No kur......a nie ma to jak ktoś Cię słucha. 😠
Wczoraj mu mówiłam że kupiłam tę herbatkę z malin, a dziś mu mówię że pije tą herbatkę a on: o to już kupiłaś? 😠
Rozbeczałam się .... do dupy z tym wszystkim. Jak tu się czuć bezpiecznie i pewnie. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spoko kasienkaks 🤔
Ja na mojego męża nie mogę narzekać... Co prawda wyprawkę całą zamawiam sama - on coś tam na wózki i na foteliki samochodowe patrzył i w sumie to on wybrał a ja zaakceptowałam 😁
A teraz całe popołudnia spędza na budowie, mamy cały czas nadzieję że się przeprowadzimy zanim się Dzidź urodzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...