Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris nie chcę cię straszyc ale u mojej kumpeli opuchlizna wyszła zaraz po porodzie że to naturalne zjawisko gdyż woda musi jakoś zejsc z ciebie czy coś dokładnie nie wiem tak jej gin powiedział w szpitalu po porodzie to ona wyglądała jak pączek ale przecież każda ma inny organizm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorota552 napisał(a):
To ja mam przesrane 🙂
nie dość że puchną mi nogi to i dłonie- do tego mam ból prawego nadgarstka także od rana do ok 12/13 czasami cięzko jest mi cokolwiek w ręku utrzymać


Ja mam podobnie z tym że u rąk to chyba zależy od dnia albo pogody dziś akurat mam same nóżki spuchnięte zaś rączki odpukac narazie nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris25 napisał(a):
monia29 napisał(a):
Czerwcóweczka mój mały buszuje dziś jak nigdy nie da mamie dziś odpocząc he he a co do nóg to tak jak ty mam spuchnięte jak balony kostek nie widac i aż palce bolą jak chodzę wrrr ale od razu z rana mi nie puchną są normalne dopiero gdzieś ok 2 godz po wstaniu z łóżka puchną 😞


Nieźle macie z tymi nóżkami, nie zazdroszczę i po cichutku liczę, że skoro do tej pory mi nie puchną to już tak pozostanie 🤨 ?
MI puchną od wczoraj chyba więc wszystko może się zdarzyć

Dzięki Monia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra - tymi tekstami o 2 h spacerkach z pieskami i kopaniu w ogródku zmotywowałaś mnie do zrobienia czegoś w domku, no i dzięki Tobie poprasowałam pościel, baldachim, ochraniacz do łóżeczka, prześcieradełka.
Miałam nie kupować baldachimu ale dostałam w prezencie cały komplet firmy Gluck - śliczny różowy, do tego jest jeszcze przewijak w tym deseniu. Nie mogę się na niego napatrzeć !

Monia29, Czerwcóweczka
- no to mnie pocieszyłyście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czerwcóweczka śliczne foto 🙂
Coś dziś głucho i pusto na tym forum 🙂 ja mam jeszcze tak 30min wolnego czasu potem mąż wraca z pracy i jedziemy do jego mamy z życzeniami 😞 tak ją uwielbiam że hej jak to teściowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam jestem mamą sierpniowa 2010. moze ktoras z was bedzie miala chlopczyka i potrzebuje wóza niekoniecznie nowego. posiadam wielofunkcyjnego 4 runner firmy roan. w koloze niebieskim i nisidelko w kolorze popielatym. sprzedam za 650 zł plus ewentualne koszty przesylki wózek jest wystawiony na stronie gumtree poznań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotka, właśnie wczoraj nad tym myślałam 😁 ale to raczej z myślą o sobie po porodzie, bo mąż i tak będzie jadł co mu matka podstawi... a ja zupełnie nie chcę jeść jej wypocin... 🤢
Doris, śliczne zdjęcie... normalnie pomysł miałaś.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikaanka napisał(a):
Dorotka, właśnie wczoraj nad tym myślałam 😁 ale to raczej z myślą o sobie po porodzie, bo mąż i tak będzie jadł co mu matka podstawi... a ja zupełnie nie chcę jeść jej wypocin... 🤢
Doris, śliczne zdjęcie... normalnie pomysł miałaś.... 🙂


Dzięki Mikanka, a takie pomysły różne mieliśmy z mężem, taka sesja 😜
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki,
ja dzis marudzilam ze moja mala spokojna od wczoraj to mam za swoje. wlasnie tak mi dala popalic przez godzine ze normalnie plakac mi sie chcialo. Nie wiem czy to normalne?! Bidula miejsca nie ma.
Moze proboje wypchac sie na swiat? tylko nie tedy droga... 😉
Ide na pilce poskakac a pozniej moze na kolejny spacer bo zwariuje za chwilke z bolu 😮
Lobuz maly...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki 😎
Jak Was wczoraj z rana opuściłam to 40 stron mi sie uzbierało, przeczytałam wszystko ale jak na złość połowe juz zapomniałam hihi i tak przez caaaałą ciążę mam że taka ciapa ze mnie ☺️ Nawet głupiego kodu do domofonu nie moge zapamiętać...ehh te hormony
Ale zwróciłam uwage że nie ma kontaktu w ogóle z Luna i Magdą...czyżby maleństwa zrobiły niespodzianke na dzień matki? 😎
A propos krwawienia z odbytu to Małgorzatta ma racje że nie wolno bagatelizowac takich symptomów ale... nie jestem lekarzem jednak hemoroidy u nas ciążówek to niestety normalka i w żaden sposób leczyć ich nie mozemy teraz, potem jak najbardziej powinno sie z tym coś zrobić bo nieleczone hemoroidy to droga do raka...I takie krwawienie z hemoroida moze byc obfite bo wbrew pozorom pekniete naczynko krwionośne ma w sobie duuuzo krwi. Jeśli krew byłaby w stolcu to owszem trzeba byłoby od razu interweniować bo tu juz mogłoby byc krwawienie z jelit, żołądka lub innej części układu pokarmowego a tak to raczej żylaczek który sobie może tkwic głębiej,nie na zewnątrz.

Dziewczyny SUPER zdjęcia!!!
Kasie wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!!! Przekochane i śliczne macie te dzieciaczki 🙂
Ja też juz chcę!!!
Dziś mam dobry humor od rana ale wczoraj...katastrofa...moje hormony mnie wykończa niedługo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o ułozenia dzieciaczków to przeciez ja miałam ułożenie pośladkowe i co? Odwrócił sie 🤪 Co prawda nieźle dał mi popalic, aż łzy leciały z bólu tak mi brzuch rozwalał ale mu sie udało. Wiec jeszcze każda ma szansę 🙂 Ja już sie powoli nastawiałam na cc, nawet pomyślałam ze co tam nie bede sie męczyc i nie bede musiała 6 tygodni czekac na zblizenie hihi no i wiele osób mi mówiło ze mam szczęście że mam cc bo żadna nie chciałaby drugi raz sn 😮 Oprócz jednej 😉 Ta mi powiedziała ze nie bolało tak jak strasza...Wiecie co myślę? Że kazda z nas ma inny próg bólu i jedna może być wrażliwsza a druga mniej...moja mama powiedziała ze ona to wolałaby pójść rodzic niz iść do dentysty 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivona55 napisał(a):
.moja mama powiedziała ze ona to wolałaby pójść rodzic niz iść do dentysty 🙃


no to ja się pod tym podpisuje obiema rękami ^^ dentysta dla mnie to piekło, a w samym rodzeniu nie ma nic złego tylko mam stracha o ewentualny brak kompetencji i trywialnie ...pecha, zły dzień u położnej,lekarza,złe zrządzenie losu... 🤨

No ale z milszych tematów, jak Wam mija Dzień Mamy ? 😉 W sumie, to pierwszy taki dzień pierworódek jakby nie patrzeć 😁 ja od córy dostałam laurkę i wierszyk, a od synka...hmm nieskopał mnie dziś jak ostatnio, ma wyczucie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiniek jak Tobie fajnie brzuszek sterczy 🙂 Normalnie jak powinien na chłopaka 😎
No a ja nie lubie nie wiedzieć jedynie na co sie nastawic i żeby nic synusiowi nie było, chyba tego sie boje żeby mi sprawnie poszło...dla niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiniek super focia 🙂 dziewczyny i pomyslec ze jeszcze troszke i juz nie bedziemy dodawac zdjec brzuszkow...ech jeszcze troszke ... i bedziemy szczuple i piekne hihihi mi to pewnie nie grozi bo ja cale zycie walcze z nadwaga 🤪... chociaz kto wie moze dzidzia wszystko wyssie i tez w koncu bede szczupla... bo piekna i tak jestem 🤪 🤪 bo przeciez wszystkie kobiety sa piekne 🙂 a ja kompleksow pozbylam sie dawno temu 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...