Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

Malgorzatta napisał(a):
dodałam laski moje foto z dziś, bo ktoś się tak kiedyś upominał o foty z brzuszkiem..... mój nie jest jakiś imponujący, 93 cm w obwodzie, a 14 kg na plus!
a biust prawie juz znikł! help!


Małgorzata- gdzie te +14 kg bo nie widzę???? wyglądasz jak byś porządny obiad zjadła 😜 Szczerze to super sie prezentujesz 😉 nie bedzie czego gubić po ciaży- przynajmniej według zdjęcia nie widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewuszki !

Małgorzatta - to mnie zaskoczyłaś tym zmniejszeniem cycków, ja myślałam, że jak Cię zalewa to masz odwrotnie. Z tymi stanikami do karmienia to wogole ciężka sprawa. Ja łaziłam tu u siebie i w triumphie mieli tylko jeden model... za 97 zeta - beznadziejny ... Ja mam tylko jeden stanik - kupiony pół miesiąca temu na allegro za 30 zeta polskiej firmy - fajny - z fiszbinami, ten sprzedawca powinien mieć różne rozmiary:
http://allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-naturis-75d-kolory-kwiatki-i1637854020.html
(kierowałam się tymi wszystkimi poradami jak dobrać), rozmiar trochę na siłę bo jak mi go przysłali to taki na styk był a teraz mam wrażenie, że mi podrosły więc powinnam go jeszcze raz przymierzyć.

Butterfly - dzisiejszej nocy też miałam takie pobolewania jak na okres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia87 napisał(a):
Dzień dobry 🙂 dziewczyny cos mnie zastanawia, kiedy odpada ten czop ja jestem 10 dni przed planowanym porodem ale jeszcze niczego nie zauważyłam.

gosia ja jestem 3 dni przed terminem i odkleja sie powoli.. z odrobinkami czerwonych plamek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio z tymi cycami to ja też się mam 😞 żaden stanik sprzed ciąży dobry nie jest a nosiłam 80C lub 75D, najgorsze jest to że nie mogę dobrac odpowiedniego stanika każdy mnie gniecie i jest niewygodny, jak miseczka dobra to pod biustem za mały i na odwrót, teraz wydaje mi się że zmalały ale nadal staniki z przed ciazy za małe- cyce wychodzą bokami,góra i dołem 😁 a to jak się poce pod biustem to juz nie wspomne 😠 Mam nadzieje że po porodzie rozmiar sie unormuje i nie bedzie tych wahań 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki! Co do czopu to mi wylatywało troszkę różowego sluzu i na drugi dzień taki ciągnący sluz przejrzysty z krwinkami Było to w 36 tygodniu. Jakos tak na początku 36, ale mam już rozwarcie i to dlatego.
A i oczywiscie gratuluję dziewczyną, ktore są już szczesliwymi Mamusiami 😜
Dzidziolki są sliczne 😁 i przesłodkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahoj kobitki! widze sie zebrala stara ekipa 🙂
ja dzis jakos w strachu bo sie naczytalam o okreceniu w pepowine a moja mala sie dzis wogole nie rusza 😞 na dodatek wizyte ostatnia juz mialam 😞
malgorzatta taka figura i w paskach nonono sie trzymasz 🙂a pisalas kiedys ze jestes dj'em -a jaka muzyke grasz??
kasiar ale ta twoja coreczka malunia-ja to chyba az strach brac na rece taka kruszyna
muszze leciec po pieluchy i w koncu spakowac ta torbe do szpitala-a tak bardzo nie chce tam isc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No figury koleżance możemy pozazdroscic. Mi co prawda duzo nie przybylo bo przez diete cukrzycową raczej chudlam, teraz ma na plusie 3kg z wagi startowej, ale przy wzroscie 165 ważyłam 63kg takze byłam pulchna raczej. A treraz 66 kg i po ciąży pewnie mi troche spadnie 🤪 juz się nie mogę doczekac

Ja mam dzis wizyte. Ciekawa jestem co mi powie mój lekarz. Juz bym chciała urodzic tak jak pewnie większosc z Was 🙂

😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmmm z tym czopem, to dziwne rzeczy, może odpaść Ci nawet godzinę przed zaczęciem się porodu, nie ma na to reguły... mi się odkleja już 2 tydzień pomalutku.... wczoraj te plamki krwi to też od czopu... jutro się skonsultuję dokładnie z lekarzem... bo stwierdziłam, że dosyć panikowania, Kruszynka się rusza i czuję się jak zawsze więc z powodu paru kapek nie będę stawiała na nogi wszystkich....
Brzuch mam tak nisko że leży mi na udach.... co powoduje przykre konsekwencje.... mianowicie tak mi się poci krocze, że aż majtki mam całe przepocone 😮 macie podobnie? masakra jakaś ☺️
Co do staników to ja nie kupuję do karmienia specjalnych, siostra mi odradziła bo mówi, że miała i jak chciał odpiąć okienko z dzieckiem na ręku to ni ch**a nie dała rady, musiała odłożyć małą dopiero użyć dwóch rąk.... ja mam takie z fiszbinami z materiału... przesunę materiał pod pierś i już Kruszyna będzie mogła jeść 😁 a te staniki które teraz noszę to dostałam od "teściowej" bo urosło się moim bąblom i noszę teraz d w porywach e 😮
a co do przytycia to ja mam już prawie 20kg na plusie ☺️ a się nie objadam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie rano się ciachem zapchałam bo nie chciało mi się nic robic ale chyba trzeba jakies kanapeczki zjeść bo w żołądku kreci i MAJA w brzuszku się domaga czegoś pożywnego bo sie wierci jak szalona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki i mamusie 🙂ale u mnie dziś skwar w cieniu 28 stopni wkońcu lato się zaczeło he he.
Nocka mi w miarę minęła tylko ten krzyż i te pachwiny bolą nic mi nie leci jedynie śluz przezroczysty.Dziś zaczęłam 38 tydz tzn skończyłam wczoraj 37 tu na forum zmienia mi się w czwartek tydzień nie wiem czemu?hmm.
Małgorzatta śliczne zdjęcie i faktycznie gdzie te twoje +14kg ja mam na +16 najbardziej mi w brzuch weszło ,uda i pupa 😞
Co do cycków to u mnie sucho i rozmiar cały czas bez zmian od kilku miesięcy ale 90C a wcześniej miałam 75C.
Dziś mnie dziwnie kłuje w brzuchu raz u góry raz na dole a raz z lewej strony masakra jakaś rano miałam pobolewanie jak na okres ale mineło.Nie wiem czy to mały jakoś inaczej się ułozył i coś uciska???Hmm

Iga gdzie nie chcesz isc do szpitala??

Kasiar Zuzka jest przesłodka trzymam za nią kciuki by szybko wróciłyście do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia ja nie chce isc do szpitala rodzic-boje sie panicznie nawet nie ide zwiedzac szpitala jak wyglada porodowka...choc z drugiej strony tez sie boje o mala ze tam w brzuchu sie okreci poddusi 🤔 cokolwiek...

monia a ktg mialas??? ja wlasnie ostatnio dowiedzialam sie ze to co mnie cisnie i meczy to skurcze moze tez masz a nie wiesz ze masz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki,
nocka przespana ale o 8 obudziłł mnie kurier z paczką dla męża także nie pospałam.
Wogóle od rana mam humor "lepiej nie podchodź" może pod koniec dnia sie zmini.
Ja już po śniadanku jakoś wyjątkowo zachciało mi sie kanapeczerk zawsze jogurt wystarczył a tu dziś odmiana i do sklepu musiałam dmuchać a gorąco jak cholera.
Co do mleczarni, przecieków na razie jeszcze nie mam, rozmiar zwiększył sie z D na E także chyba nie za dużo no i dobrze, ale waga jakaś szalona +19kg masakra kiedy ja to zrzucę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iga Ty po prostu nie czytaj już nic lepiej 🙂 wiesz że prawie 90% dzieci rodzi się owinięte pępowiną? w sposób niezagrażający życiu, jak tylko główka przejdzie przez kanał rodny to położna pępowinę odsuwa na bok.... 😜 A Ty bądź dzielna i się uśmiechaj dużo 😘 no !! widzę, że trzeba niektóre z Was do pionu ustawić 😉 haha

AHA!!! zapomniałam się pochwalić, że zdałam egzamin pierwszy sesyjny ze statystyki 😮 hehe i jeszcze tym, że mój Rafał na prawko zdał- dumna z niego jestem hahahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie brzuszki, ehh
ja niestety miałam ciężki tydzień i trochę jak z koszmaru
w sobotę pojechaliśmy do siostry na mecz, pojechałam z mężem bo co będę siedziała w domu? a piłkę lubię
jak wróciliśmy przed północą okazało się że okradli nam mieszkanie i najprawdopodobniej spłoszyliśmy złodzieja, bo np mój lśniący komputer jest jeszcze ze mną... i jeszcze parę innych rzeczy
Uczucie tragiczne, jak obcy człowiek wchodzi w ubłoconych buciorach do waszego mieszkanka i wywraca do góry nogami wszystkie szuflady, zabiera waszą obrączkę, całą biżuterię i w ogóle większość cennych rzeczy.
Dziwię się że nie urodziłam, do 4 nad ranem policja, ekipa zbierająca ślady, psy tropiące, ściąganie odcisków palców..
Tragedia, dziś w nocy bałam się pójść do łazienki, m. musiał wstać, pozapalać światłą i mnie zaprowadzić.
Boję się, że to ma wpływ na Nikolkę, nie chcę żeby byłą znerwicowana.

także weekend mieliśmy zabójczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też widziałam na filmikach w necie że prawie wszystkie dzieci są owinięte pępowiną jak sie rodzą....

wiecie co, przymierzyłam te majtki poporodowe, masakra, trzeba szukać jakiś mniejszych (i tak mam 36) nie będzie to trzymało tego podkładu na pewno.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...