Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry czerwcóweczki 🙂
Ja dziś znów pospałam 🙂 Aż się dziwie...cisza przed burzą? 😎
A jeśli chodzi o burzę to ja lubię 😜 Przestałam się bac jak jeździłam na obozy i raz w sumie przez całe dwa tygodnie lało, wtedy się przyzwyczaiłam, a uwierzcie mi pod namiotem inaczej sie to odbiera 🤪
Ale nie powiem, jak wali gdzieś blisko to też wszystko wyłączam z kontaktów. A to po tym jak do domu mojej kuzynki wpadł piorun kulisty przez okap i spalił caly sprzęt. Straty wtedy mieli niezłe...a kuzynka to szczęścia mimo wszystko miała ogromnie dużo bo raptem chwilke przed wpadnięciem pioruna odeszła od kuchenki, bo obiad gotowała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra_W napisał(a):
dzien dobry dziewczyny,
ja ostatnio troche mniej aktywnie uczestniczylam w forum bo jakies chorobsko sie mnie uczepilo...gardlo boli,nos zatkany i wszystko boli. Jakbym terz miala urodzic to chyba braklo by mi sil 😞
a skurcze coraz czesciej odczuwam...
Mysle czy sie wybrac dzis do lekarza...ale znajac zycie odesle mnie z paracetamolem i kaze duzo pic...a ja boje sie ze mi sie z tego angina zrobi. W nocy siku co godzine i bol gardla...nie fajna mieszanka.
Ide podrzemac troche...jak sie da. Milego dzionka wszystkim zycze. 😘


Ola wiem o co chodzi...chwile mieszkałam w UK...na wszystko paracetamol...kuruj się lepiej jakoś domowymi sposobami...przynajmniej ja tak jakos dawałam radę...trzymaj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurka musialam pokupowac reszte rzeczy bo przeciez za tydzien rodze-teoterycznie a ja nawet torby nie mam spakowanej 😞 wczoraj dopiero kupilam pieluszki tetrowe i odebralam karte do lekarza...

A CHYBA PANUJE JAKIES PASKUDZTWO BO MOJ CHLOP TEZ MNIE ZARAZIL JAKIMS PRZEZIEBIENIEM I KOLEDZY W PRAC TEZ CHORZY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajna ta Zuzia, faka pokazała 😜
Obejrzałam tą eko Reni. Myślałam, że coś więcej powiedzą o tych pieluchach. Kurde - te podpaski to już przegięcie. FUJ !
Pozatym jaka to ekologia skoro wodę i detergenty się zużywa...
No chyba, że tych kulek się używa zamiast proszka ale ja sobie jakoś nie wyobrażam ... ble 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sprzedam śliczne bodziaki dla chłopca i dziewczynki 🙂
http://allegro.pl/13-szt-body-dla-synka-roz-62-68-jak-nowe-i1647186162.html

http://moto.allegro.pl/zestaw-bodziakow-dla-niuni-6-szt-roz-80-12-18-m-i1642087833.html

http://allegro.pl/zestaw-bodziakow-dla-niuni-5-szt-roz-86-92-i1642088234.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już stwierdziłam że w tym programie to pierdoły, tak jak z łóżeczkami etc, a Reni odleciała moim zdaniem
Jak miałabym nianię czy gospodynię na etacie, która by prała i prasowała codziennie pieluszki tetrowe to pewnie bym się z tym zgodziła
a co do tych detergentów to trzeba patrzeć dalej, wszystko ląduje w bałtyku więc nie ma co przesadzać
😁
mnie dziś cholernie boli podwozie, jakbym miała małą w samej pipce, masakra, wstaję tylko kiedy muszę bo boli 🤢

no i po śniadaniu skoczył mi cukier, ponad stan max, pewnie skończy się insuliną na dwa tyg przed terminem,a zjadłam tylko dwie kanapeczki-połóweczki wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
admin napisał(a):
monia29 napisał(a):

http://www.mamusie.net/forum.html to jest to forum mikaanki 2011 można tam się zalogowac bo już mamusiami będziemy 🙂Nikt nikogo oczywiście nie zmusza 🙂

Jak to forum mikaanki ?


no nie dosłownie.....


HAHAHAH ALE SIE USMIALAM 😁 SUPER TO BYLO! MALGORZATTA TY POTRAFISZ WZBUDZAC ZAZDROSC W MEZCZYZNACH-SZCZEGOLNIE ADMINISTRATORACH 😉 oklaski dl awas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Iga to kuruj sie dziewczyno, oby Ci przeszło do porodu...

No dla mnie Reni się nudzi na maxa...fuj weź pierz podpaski!!! Ja bym zwymiotowała na sam widok bleeee
A pieluchy tetrowe jeszcze spoko, ale jak sobie pomyslę że mogę nie mieć czasu za przeproszeniem po d.... sie podrapać a miałabym jeszcze co chwila prać pieluchy i prasowac to dziękuje bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 masz nosa, jestem wciąż w dwupaku ale.. coś i skurcze i kłucie, przeczucie też mam , chciałabym tylko dotrwać do początku przyszłego tygodnia, ale sądzę,że z tym już może być problem 🤨 rzadziej się udzielam bo piszecie jak nakręcone po 50 stron 🤪 nie nadążam z wątkiem :P
mam dylemat teraz bo albo rodze już zaraz albo będę musiała jakoś wytrwać do 18stego, moje kochanie wyjeżdża służbowo a jakoś się mocno nastawiłam na rodzinny 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj moja mama mi przypomniała, ze jej siostra jak była z 3 dzieckiem w ciąży to 3 razy jechała do szpitala bo myślała że rodzi...miała takie bóle okresowe własnie...i zobaczcie, osoba w sumie doświadczona, juz za nia były dwa porody a mimo wszystko nie miała pewności czy to już...a co dopiero my pierworódki...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka ja dzieki bogu mam silny organizm bo lenia mam takiego ze nawet gardla mi sie nie chce plukac 😞 ☺️ i tylko sie modle zeby mnie nie rozlozylo bo jak ja tym dzidziusiem bede sie opiekowac-na starcue go zarazic TO BYLOBY NIESZCZESCIE 😞

a reni to dla mnie dekielek nawet tego nie ogladam! gdzies czytalam ze ona ma z garkiem z tymi swoimi SMIESZNYMI TEORIAMI I WYMYSLAMI! a poza tym jak ona wyglada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 🙂Ale się wyspałam dziś chociaż 5 razy na siku wstawałam ale zaraz usnęłam 🙂Mały się wierci i rozpycha ale idzie wytrzymac 🙂Co do pogody to u mnie burza bokiem poszła ale jest ciut chłodniej na dworze i świeci słoneczko 🙂
Iga kuruj się i do zdrowia wracaj 🙂
Nika trzymam również za ciebie kciuki i myślami jutro będę z Tobą będzie dobrze 🙂

Wiecie co przed chwilą dostałam tel że kumpela urodziła chłopca Sn 4kg ważył i długi 58cm i tak się zastanawiam gdzie ona go miała gdyż brzuszka dużego nie miała bo ją widziałam w niedzielę ostatnio 🤪szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
iwonka ja dzieki bogu mam silny organizm bo lenia mam takiego ze nawet gardla mi sie nie chce plukac 😞 ☺️ i tylko sie modle zeby mnie nie rozlozylo bo jak ja tym dzidziusiem bede sie opiekowac-na starcue go zarazic TO BYLOBY NIESZCZESCIE 😞

a reni to dla mnie dekielek nawet tego nie ogladam! gdzies czytalam ze ona ma z garkiem z tymi swoimi SMIESZNYMI TEORIAMI I WYMYSLAMI! a poza tym jak ona wyglada...


masz racje, ona jest ostro walnięta 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej monia! ja to bym sie kurowala ale nie wiem czym nawet glupiego zelaza sie boje brac 😞 niech juz sie rodzi to dziecko bo osiwieje...

doris-jak dla mnie to ona zdrowo nie wyglada pierwsze co to bym ja na dozywianie wyslala bo na glowe za pozno 😉
http://www.lansik.pl/22273/reni-jusis-i-jej-roczny-syn-zamiast-mleka-jedza-kasze/

ooo i butterfly tez sie martwila-no kochane jestescie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia no to się cieszę że poszło ci to zaliczenie myślę że na pewno zaliczyłaś daj znac jak już wynik będziesz miała.Co do Gbsu to się nie martw na zapas bo może się nie wyrobili z tymi badaniami jak odbierzesz wynik to daj również znac. 🙂Trzymam kciuki za gbsa aby był ujemny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...