Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ktoras z Was pisala o regularnych skurczach przepowiadający. Ja dziś mialam ich chyba ze 30 i to też w trakcie zapisu KTG, i nie wyszły na badaniu, wiec to nadal macica tylko cwiczy.
Ciekawa jestem tego usg jutrzejszego. Oczywiscie w szpitalu oka nie zmruże i tak właczylam kompa i bede siedziec pewnie do rana 😞 . Nie chciałam się kłaść bo nie chciałam się napatrzeec na to wszystko i nasłuchac. Godzine temu dziewczyna z lozka obok, spanikowala bo jej sie wody zaczely saczyc i pojechala na porodowke. Byla tydzien po terminie, byla pewna ze dzis jej wywołają poród, lekarz zbadał ją na obchodzie i powiedzial ze czekamy. Ta sie tak zdenerwowała, upłakała że aż jej wody odeszły 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kasienkaks to może i lepiej, że się zdecydowałaś położyć, będziesz chociaż spokojniejsza, jak wyjaśnisz tą sprawę 🙂 na pewno jutro na tym USG wszystko wyjdzie w normie, fajnie, że Twój lekarz będzie robił to USG 🙂
a co do szpitala to Cię rozumiem, jak mnie zatrzymali na badania na 24h (podwyższone ciśnienie) też całą noc nie zmrużyłam oka, tylko filmy na laptopie oglądałam 🙂 także znam ten ból 🤢
Ale dasz radę! 😉 szybko zleci 🙂 Trzymam kciuki! 🙂 cóż się nie robi dla dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiatam,mam nadzieje,ze przespalyscie noc !
Kasiu,wytrwaj w tym szpitalu!nie zrazaj sie,zaloz sluchawki na uszy i udawaj,ze Cie tam nie ma-mi pomaga..i nie wolno myslec ze to cos za cos,jakis rodzaj poswiecenia,wyrzeczenia-potraktuj jako dluzsza wizyte u nielubianej ciotki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek
Kasienkaks widzę że obczajasz już okolice porodówki 🙂 jezeli to ten szpital w ktorym bedziesz rodzic to w sumie lepiej ze sie tam wybrałas bo bedziesz później mniej zestresowana jak przyjdzie Ci rodzic. daj znac jak usg wyszło.
Iga lepszym preparatem w ciązy zamiast clotrimazolu jest natamycycna ( o nazwie pimafucin sa globulki i kremik ale wiadomo na recepte tak sądze).
Ivi może sama zrób sobie te wymazy. my w parę osob sobie zrobiłysmy same.bierzesz z laboratorium wymazówki i pobierasz sobie rano nie podmywając się z pochwy jeden wymaz a drugi z odbytu. podpisujesz i zanosisz.
dzis o 6 rano kolezanka mi napisała smsa czy juz urodziłam bo jej sie sniło ze tak.JA NIE CHCĘ JUZ.CHCE ZA MINIMUM TYDZIEN LUB DWA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przed chwilka znalazlam w szufladzie test ciazowy, ktory zostawilam sobie na pamiatke.
Boze jak ten czas zlecial. Ja dobrze nie zdazylam zauwazyc ze jestem w ciazy, naprawde szok. Jeszcze chwilka dziewczyny i wykluja sie nasze maluszki, a zanim sie obejrzymy wyjda pierwsze zabki i padna pierwsze slowa. hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska27 napisał(a):
Przed chwilka znalazlam w szufladzie test ciazowy, ktory zostawilam sobie na pamiatke.
Boze jak ten czas zlecial. Ja dobrze nie zdazylam zauwazyc ze jestem w ciazy, naprawde szok. Jeszcze chwilka dziewczyny i wykluja sie nasze maluszki, a zanim sie obejrzymy wyjda pierwsze zabki i padna pierwsze slowa. hihi


Dzień doberek brzuszki 🙂

ja też mam test zostawiony na pamiątkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkaks jeśli chodzi o szpital to beti82 ma rację. Ja też moją wizytę w szpitalu potraktowałam zapoznawczo. Teraz jak będę szła do porodu, będę spokojniejsza bo wiem co i jak na oddziale piszczy 🙂 wiem jakie są położne i lekarze 🙂
Koniecznie Daj znać po USG co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha a ja oba wyrzucilam bo bylam pewna ze zle je zrobilam i te pozytywne wyniki sa bledne ☺️

beti mialam wczesniej 3 inne ale za kazdym razem moj pan dr mi zmienial na inne mimo ze przeca poprzedni pomagal nie wiem czy na mnie testowal czy co...

nika dostanie ochrzan-pewnie jest tak zaabsorbowana tuleniem calowaniem swojego malego motocyklisty ze calkiem o nas zapomniala 🙂 no nequicie tez sie dostanie -a co 😉

kasienkaks nie daj sie tam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek 🙂
Jak tam humory i nocka? Ja wczoraj mialam zalamanie przeziebieniowe i wogole...a dzis jak nowo narodzona. zycie mi wrocilo 🤪 znow mam sile! I dzis moge rodzic 🙃 wykapana, ogolona gdzie trzeba , nabalsamowana i po sniadaniu 😁 teraz tylko z dzidzia musze sie dogadac zeby zechciala sie wykluc 😜
Oby tylko to dobre samopoczucie caly dzien sie utrzymalo! Ide zaplacic czynsz i na spacerek. Milego dzionka wszystkim zycze i dobrych humorkow. Mam nadzieje ze jak pozniej zajrze to beda jakies wiadomosci od Niki i Nequity..

Kasiula trzymaj sie tam! Wszystko bedzie dobrze! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka laski. Ale miałam super nockę, nic nie bolało, nic nie kłuło, plecki git, a noc zapowiadała się kiepawo bo mała naciskała mi na pęcherz przed snem.

Ivi - jeśli lekarz nie zrobił Ci jeszcze tego gbsa to możesz sobie sama pobrać - ja tak zrobiłam bo mi lekarka wogole o nim nie powiedziała, tylko o zwykłym wymazie.Dobrze, żebyś go zrobiła prędko bo to się pobiera do 37 tyg.
Ale jak go nie zdążysz zrobić to też się nie przejmuj bo wtedy po odejściu wód muszą dać Ci antybiotyk - tak na wszelki wypadek.W razie co to się zapytaj w szpitalu.
Mi podobno przy planowanym cc nie dadzą bo nie ma potrzeby ale ginka zdecydowała żebym teraz wzieła.
Kasiulla - jesteś bardzo odpowiedzialna, głowa do gory, wszystko będzie GIT !

Dziwne, że Nequita i Nika sie nie odzywają ..

Agata - mam nadzieję, że tarta CI będzie smakować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i tak. Dzięki dziewczyny za wspracie. Ale kurde to co mi robią na tym oddziale mogłam zrobić po weekendzie u swojego lekarza a nie narażać się na stres szpitala. jakaś masakra, niby ładnie, czysto, wszystko nowe, ale dla mnie to trauma. Zostałam sama na sali, dwie, które ze mną leżały, już urodziły na górze na położnictwie. Ja leże na patalogii. Napatrzyłam się tylko na odchodzące im wody, stresy itd. Łzy mi się cisną do oczu same, normalnie szok tak nie mogę sobie tu poradzić. Gówno wiem jak do tej pory. robią mi ktg - a ja doskonale wiedziałam ze tetno jest ok. czekam aż mi zrobi usg ten mój ale on ma dziś dyzur na położnictwie i liczę, że zejdzie do mnie.
Nadzieja w mojej mamie - zna tu tych lekarzy, polozne itd, i będzie probowala mi załatwic zeby wyjsc do domku.... już do domku, już !!! Nie czekać do poniedziałku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a z tych nerwów i żalu wyszedł mi dziś skurcz porodowy na ktg. także spieprzam stad bo wiecej krzywdy przez psychike sobie narobie. wiecie co innego jak człowiek wie na bank, że jest jakies zagrożenie to sobie jakos roztłumaczy ze musi lezeć. A tak to dupa. Totalny bezsens. Zapoznawczo moge potraktowac wizyte w szpitalu na 24h ale nie 4 doby. 😠
Nie spie bo nie moge, zygac mi sie chce, nie moge nic przełknac.
Powinnam chodzic po dworku, dotleniac siebie i dzieciaka a nie nabawie się zakwasów i deprechy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny napsze wam poki mam dostep do neta. ,, jeszcze nie urodziłam jestem w szpitalu .
a wiec wczoraj 7:30 szpital.. lezalam do 10 dostałam czopki na wywołanie i do domu.. na 14 miałam wrocic , w aucie dostałam juz skurczy co 10 minut.. w szptalu zaczełam lekko krwawic.. po badaniach pojechał spowrotem do domu..i mielismy czekac az skurcz zaczna byc mocniejsze i czesciej .. wiec wieczorem znowu do szpitala.. bo krwawienie sie na siliło i skurcze co 8 minut.. lezałam i czekałam az zacznie sie cos dziac.. w nocy akcja porodowa ustała przestało sie co kolwiek dziac i cokolwiek bolec.. zjebałam sie z łózka obudziłam sie na podłodze 🥴 ech..
od rana leze na ktg..skurcze sa ale co 12 minut juz mi zapodali leki a jak nie pomoga to przebija pęcherz.. i wkoncu urodze , nie ma tragedi nie czuje sie najgorzej.. mam takie ataki smiechu ze chyba urodze w ten sposób niz podany przez lekarzy .. jak tylko wypakuja Nathanielka to wam napisze trzymajcie sie buziaki 🙂 😘 Nequita nie moze sie zalogowac dla tego jej nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Postanowiłam dziś rozmrozić lodówkę... I nie wiem, na co mi to było... W domu wygląda jak po przejściu tornada, masakra jakaś. Na siłę sobie szukam czegoś do roboty, żeby nie myśleć o tym wszystkim. Wczoraj aż się poryczałam przez tą bakterię, terminy itd.. Echhh... faktycznie ten 9 miesiąc jest chyba po to, żeby nas udręczyć.

Nequitia przesyła wszystkim pozdrowienia, nie może się zalogować, ale wszystko u niej ok. 9 czerwca zgłasza się na porodówkę jak się nic nie nasili, a póki co daje radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIka! powodzenia! trzymam kciuki! w końcu przecież wyjdzie 🙂

KAsiulllla Ty też się tam trzymaj, daj znać co po usg!

Dziewczyny Nequita nie może sie tu zalogować, nie urodziła jeszcze, pisała na FB że za tydzień ma się zgłosić do szpitala.

A ja właśnie z moim Marcinkiem skończyliśmy myć wszystkie okna, ramy, szafy, pierzemy firanki, wietrzymy wózek..... zaraz biorę się za prasowanie pierwszej części prania 🙂 u mnie wyszło 2 pralki, wiec nie za dużo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buterfly podziękuj Nequicie za pozdrowienia niech się trzyma kobietka 🙂

Ja dziś miałam nocke taką sobie małego czuję coraz niżej i aż 10razy chodziłam siusiu co 1.5 godz 😞 i się nie wyspalam.Po za tym upał od rana u mnie w cieniu jest 30stopni masakra stopy jak balony mam spuchniete i nic mi się nie chce 😞
Dziś nasiliły mi się te skurcze przepowiadające ale często ich nie mam aż tak może z 10razy ale stają się nieprzyjemne 🙂
Kasienkaks super że poszłaś do tego szpitala bynajmniej bedziesz spokojniejsza i również daj znac jak usg wypadło ci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...