Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madziu super fota 🙂 widzę,że trwasz wciąż no żeby nie było,że to ja Cię przegonie 🤪 dziś mam lekarza, skurcze przepowiadające od 2 dni,dowiem się jak tam moje rozwarcie 😁

Czy u Was też takie masakryczne upały ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki 😘 ale miałam nadrabiania... Nocne marki z was 😁
Wspólczuje rozstępów... ja zdrowaśki odmawiałam by ich nie mieć 🙂 na brzuchu jak narazie brak ale zauważyłam na górze ud to juz chyba tyłek tzn. bok tyłka 😆,,, narazie malutkie i takie fioletowawe...dlatego już jęczę że chce urodzic by się wieksze nie zrobiły! Ale słyszałam że czesto rozstepy robia się po porodzie kiedy się szybko chudnie!!!!
Przy nadrabianiu stron wyczytałam że któraś z was pisała że kołderka jest niebezpieczna???? dlaczego??? Mój rożek chyba jest za goracy by w nim niunia spała, myślałam by przykrywać pieluszką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lunaaa ja też gdzieś czytałam o tych rozstępach, że jak nie dopadną Cię w ciąży, to mogą po porodzie....
ale największy warunek to geny, jak nasze mamy ich nie miały to i my możemy ich nie mieć.... duży wpływ na rozstępy po porodzie ma też to, jak dbałyśmy o skórę w trakcie ciąży, jak jest dobrze nawilżona i elastyczna, nie powinno byc problemu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u Nas w Lublinie skwar- deszczy już drugi tydzien wygladamy! Wiatrak na najwyższych obrotach, nogi w misce z lodowatą wodą- tak się schładzam- miałam robić sernik na zimno i sałatkę z tuńczyka ale za gorąco jest i nic mi się nie chce, cała się lepie!

A tu coś na te upały mój hicior sprzed ciąży i szaleństwo na dyskotekach 🤪
http://www.youtube.com/watch?v=OY5IsU6ZpOc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iga hahahahaha ja tez mam teraz dziwne odczucia co do tej piosenki.... i ogólnie jak patrze na te małolaty takie różowiutkie i puściutkie.... ech....
Malgorzatta Vavamuffin to wspaniały zespół 🙂 taki w moich klimatach przedciążowych 😁 haha bo tak ogólnie to ja wszechstronna jestem i słucham wszystkiego.... ale takie klimaty reege są baaaaardzo pozytywne i baaaardzo dobrze na mnie działają...
Kiniek ja jutro już na oddział maszeruje.... 🙂

Skurcze mam coraz mocniejsze, może zacznę je liczyć?? 😮 albo nie bo będę się tylko stresowała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maluszki podobno uwielbiaja muzyke powazna, ale jejku kto by tego sluchal?
Na samopoczucie najlepsze sa chyba rytmy latynoskie i karaibskie 😁.
U nas tez goraco niestety, a tu trzeba wyjsc do sklepu.
My dopiero po sniadanku, nie ma to jak zapic bulke z salatka z tunczyka truskawkowa herbatka. hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska27 napisał(a):
Maluszki podobno uwielbiaja muzyke powazna, ale jejku kto by tego sluchal?
ja na przykład 😎 ale nie tyle muzyka klasyczna każda, tylko taka, której rytm przypomina bicie serca, a jeśli matka nie lubi klasyki, to nie powinna się zmuszać do słuchania, bo dziecku nie pomoże tym na pewno. Synek lubi Tesco Value, ale najbardziej wariował raz przy 'Piosence o kontakcie z przyrodą' Kowalskiego 😁 pewnie dlatego, że mama głupawki dostaje 😁
ten pas poporodowy ponoć właśnie mięśnie brzucha rozleniwia... macicy pomaga się obkurczyć, ale brzuszek ma urlop wtedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja posluchac poslucham, ale z duzym ograniczeniem.
Jak juz pisalam na samopoczucie wolimy latynoskie rytmy, tu bioderkiem, tam bioderkiem zarzucimy. Ostatnio jak sie roztanczylam to az mnie brzuch rozbolal bo chyba malego za mocno rozhustalam. No ale nie da sie sluchac i nie ruszac 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikaanka kurde to mi klina zabiłaś z tym pasem.... muszę się na oddziale skonsultować po prostu, wypytać i już 🤪
ROZTAPIAM SIĘ !!! haha dobrze, że przynajmniej trochę robię tak małymi kroczkami do celu... pranie w rękach zrobiłam, bo musiałam przeprać piżamkę i koszulki w które się mieszczę żeby mieć na jutro do szpitala.... jeszcze posprzątać pokój... i zrobić listę co ma zrobić R. dokumenty spakować, listę na tel wrzucić z muzyczką, jakąś książkę by się przydało wziąć, ale już wszystko przeczytałam po dwa razy 😞 muszę odwiedzić dzisiaj kogoś i coś pożyczyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj okropne te upały są... i jeszcze się z rana pierwszy raz porządnie wydarłam na mojego... i do tej pory zła chodzę- jak się wkurzyłam, jak zaczęłam się rzucać po kuchni, to nie wiem jakim cudem nic mi z rąk nie poleciało, nic nie stłukłam i nie pokaleczyłam się nożami...
ale tam się nawściekałam, a roboty jeszcze zostało na piętrze... i pranie muszę wyjąć, bo przecież rano pralka zawalona przez starą, ale nie włączona nawet... 🤢
Jak mi się tęskni za wyjściem sobie w pizdu i machnięciem piwka w knajpce... i opierdzieliłabym pizzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Luna, coś dziewczyny zaczęły się stresować, bo gdzieś coś wyczytały- to Ci wyjaśniłam 😁
ale to jest tak- dziecko żeby się nie udusiło, należy kołderki mu nie wsadzać tak, żeby sobie buzi nie zakryło, bo maleństwo sobie nie odkryje samo. Z powlekaniem, to pewnie o to chodziło, że dodatkowy materiał jeszcze, który sobie 'chodzi' i mógłby zagrażać dziecku. Ja synia w dole będę kładła, kołderką do wysokości ramion okryję, a resztę podwinę pod materac, ale na upały pieluszka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia co do wózeczka, to ja muszę przyznać, że mnie się dużo bardziej podoba w wersji spacerowej niż z gondolą.. Zakochałam się w nim właśnie jak mi pokazali go jako spacerówkę. A po książkę możesz wpaść do mnie- na pewno coś wybierzesz 🙂
Malgorzatta ja Vavę uwielbiam każdą częścią moich uszu! 🙂 A nie zliczę na ilu koncertach byłam. Na szczęście często u nas grywają chłopcy. I do auta uwielbiam!

Polazłam do sklepu i mnie tak zakłuło w pipce, ze się złożyłam na pół... A teraz w nagrodę znów się nażarłam jak ostatnia świnia. Właśnie się dowiedziałam, że lada dzień przyjdą nam wymieniać kaloryfery-lepiej żeby się pospieszyli, bo jak już Dzidź będzie z nami to nie wpuszczę tu nikogo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam ambitny plan - prasowanie, ale poprasowałam 5 rzeczy i ... zdycham, nawet przy wiatraku. Poprostu się nie da w ten ukrop, zdechnąć można ... 😞

Luna - fajny ten twój wakacyjny hicior Kelis.

Jak słucham Liroya to mi się przypominają lata mojej młodości, ehhh ... zabrzmiało jakbym miała sto lat...hahha

Nequita - ten zespół the baseball odpaliłam na youtube - umbrella i bardzo fajny

Moja mała bryka przy Michaelu Jacksonie - Dirty Diana ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iga, właśnie pamiętam, że jak dupek się zachował ten mąż Twój, ale nie bardzo rozumiem właściwie dlaczego tak bez sensu się zachowuje...? bo to, że on nie dowiezie Ci nic jak w szpitalu będziesz... to ja bym tętnicę normalnie przegryzła takiemu od razu... Mój to robi głupoty takie nieświadome, a potem jak się wkurzam na maksa już, to tłumaczy to czymś zupełnie innym, normalnie mnie osłabia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a bo on jest jebniety! i to zdrowo-wogole cos ostatnio miedzy nami nie teges-ale ja pierwsza reki nie podam nie ma uja! do lozka tez juz mi nie bedzie potrzebny wiec nawet mu nie dam znac jak urodze a to wczoraj to foch ze torbe mialam jeszcze nie spakowana-ale przeca to nie pierwsza taka sytuacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No no ale dałyście czadu od rana 🙂
Nequitia super zdjęcie tamtego z rozstępami nie widziałam 😞
U mnie też skwar i coś na burzę się zanosi chyba bo jakies dziwne chmury się pokazują na niebie.
Wiecie co ale ze mnie dziś coś leci ale przezroczystego koloru takie jakby mocne upławy i znowu mnie kłuje w pipce dosc mocno 😞
Idę zaraz torbę z ubrankami przepakowac dla małego wezmę trochę z krótkim i trochę z długim rękawem trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iga współczuję ci że wszystko sama robisz i nie masz oparcia w twoim facecie i go nie rozumiem że ci nic nie przywiezie do szpitala co on sobie myśli że cię zasiał i na tym jego rola się kończy sorki ze tak napisałam ale tacy faceci to idioci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...